Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 6 част

  • 378 193
  • 3 655
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 1 073
Чудя се ако се обадя на Киров за преглед след раждането дали ще ме приеме  newsm78  много си го харесах този човек. А от толкова години не мога да случа на гинеколог.

chilimura Аз следя темата от известно време, но от скоро проявих интерес към Киров, та не съм забелязала ако си писала за твоето раждане при него. Може ли да ми кажеш къде да видя ако си писала вече или да кажеш няколко думи ако не си.
Аз всъщност съм с Петров, но той ще излиза в 2 седмичен отпуск и евентуално ще потърся Киров ако тръгне реждането през това време. Всякаква информация ще ми е от полза. Благодаря ти предварително.

# 2 296
  • Мнения: X
Чудя се ако се обадя на Киров за преглед след раждането дали ще ме приеме  newsm78  много си го харесах този човек. А от толкова години не мога да случа на гинеколог.

Може да му се обадиш да го питаш. На мен ми каза след раждането да отида при когото си ходя по принцип, но аз и не бях много настоятелна (така и не отидох на преглед  Embarassed).

# 2 297
  • Мнения: 224
Ами   ymemansi  препоръчвам ти го с две ръце. Страхотен, мил и търпелив човек, фен е на естественото раждане. Мене ме остави и права да си напъвам и въобще не ме пришпорваше. Подсказваше ми само как да пробвам да заставам, че бях блокирала на края. Той само проверяваше след всяка контракция тоновете на бебето и ме оставяше да напъвам когато искам. Качих се на стола последните 5 минути от раждането   Peace

# 2 298
  • Мнения: 1 073
chilimura а по отношение на упойките как е? Аз май не искам да раждам без упойка.

# 2 299
  • Мнения: 224
Съобразява се с твоето желание. Най - добре е да се запознаете и да обсъдите тези неща. Успех   Peace

# 2 300
  • Мнения: 1 073
Да, да непременно ще се видим предварително. Аз утре ще знам дали моя АГ е говорил с него да го покрива докато е в отпуска ако тръгна да раждам Simple Smile Мерси много, chilimura!  bouquet

# 2 301
  • Мнения: 113
Основното, което ме разубеждава е, че имам вече два пъти епизиотомия, първата голяма и вероятността и сега да се разкъсам е голяма. Честно казано предпочитам пак с епизиотомия, отколкото във ваната да се разкъсам повече. Но, дай линкове, ще чета с удоволствие! Simple Smile

Идеята на водата е, че от нея омекват тъканите и е по-плавно раждането. Всичко накуп помага при родоразширението. Имах една книжка The Waterbirth Book на J. Balaskas, обаче съм я дала на приятелка в момента, там се говореше и за епизотомиите и за vbac и мисля, че и в двата случая водата беше в помощ дори при предишни епизотомии, но не мога по памет. Ако си я намериш - много добра книга.
А за разказите пиши "Патиланско царство" и "водно раждане" и ще ти излезе веднага в гугъл (че май е проблем с линк иначе.

# 2 302
  • Мнения: 963
Да спомена само по повод ВИП стаите: Миналата седмица ходих на свиждане на петия етаж, точно по обяд - и на влизане, и на излизане по етажа не се забелязваше никакъв персонал, хора влизаха и излизаха непрекъснато. Не знам дали такъв момент се е случил просто, но ми стана странно чак. Явно за разлика от зимата, в сезона на отпуските контролът е силно занижен.

# 2 303
  • Мнения: 8
Здравейте момичета! Предстои ми 2-ро раждане през септември. Бях се насочила към Др Киров, заради положителните отзиви, но се оказа, че той излиза в отпуск по това време. Той ми препоръча Др Стерков и бих искала да попитам има ли раждали при него, които да споделят мнение.

# 2 304
  • Мнения: 963
Той ме прие в болницата и в последствие ми прави секциото - мил и внимателен, леко разсеян изглежда  Crazy Докато лежах в предродилна се опита да ме спаси от тъпотиите на Григорова (но не ми се размина). От самата операция нямам оплаквания. За естествено нямам представа как е.

# 2 305
  • Мнения: 167
Момичета искам да попитам,по колко жени са в обикновените стаи? по 3 или по 4? Thinking newsm78 И ако съм в такава стая на какъв период ми носят бебето? newsm78

# 2 306
  • UK
  • Мнения: 4 308
Обикновените стаи са с по 4 легла и слава Богу, не ти носят те бебето - то си стои при теб и ти им го носиш на тях за прегледи и тоалети. 

# 2 307
  • Мнения: 167
Обикновените стаи са с по 4 легла и слава Богу, не ти носят те бебето - то си стои при теб и ти им го носиш на тях за прегледи и тоалети. 
Ти скоро ли си раждала там? Питам,защото доколкото знам те ти го носят,но след 2-3 часа го взимат,а не като във ВИПА,да е по цял ден при теб?Малко е странно аз да им го нося? newsm78

# 2 308
  • UK
  • Мнения: 4 308
Преди седем месеца родих и беше така, убедена съм, че и сега е така. Разликата с Вип-а е, че си сама в стая или делите две и може да имате свиждания вътре, в обикновените стаи посетители не се допускат. Във всички стаи бебетата си стоят при майките вкл. и през нощта. Ни най-малко не ми се вижда странно, така и трябва да бъде навсякъде.   

# 2 309
  • Мнения: 167
Преди седем месеца родих и беше така, убедена съм, че и сега е така. Разликата с Вип-а е, че си сама в стая или делите две и може да имате свиждания вътре, в обикновените стаи посетители не се допускат. Във всички стаи бебетата си стоят при майките вкл. и през нощта. Ни най-малко не ми се вижда странно, така и трябва да бъде навсякъде.   
Оки,съгласих се..,просто всеки ми казва различно,за това вече съм доста объркана,пък и ми е първо раждане,а как стоят нещата с отношението не персонала-доволна ли остана?И последен въпрос-момичетата от малцинството в отделни стаи ли са си?

Общи условия

Активация на акаунт