Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 6 част

  • 378 185
  • 3 655
  •   1
Отговори
# 3 480
  • Мнения: 26
Тоест на 5 етаж няма единични стаи? Май ще ходя на отворени врати.

# 3 481
  • Мнения: 1 109
Мисля, че на пети етаж има една единствена единична вип и един апартамент, но не съм 100 % сигурна. Най-добре да отидеш на ден на отворени врати. Така или иначе, важно е и какво ще бъде свободно в момента, така че няма смисъл от сега да го мислиш толкова много. Те ще ти обяснят всичко на място, мен ме питаха къде искам да ме настанят след като мина раждането.

# 3 482
  • Мнения: 2 503
Тоест на 5 етаж няма единични стаи? Май ще ходя на отворени врати.

Това да стаята единица на 5 ет. съм го пропуснала, сигурна съм само, че има апартамент. Наистина иди на отворените врати. Както е писало момичето след мен настаняването става след раждането и то по реда на раждането. Ние бяхме 5 мацки секцио в реанимация като аз бях 3-та поред и преди мен двете момичета питаха. Дано има самостоятелни стаи, но и да няма, не се притеснявай толкова. Няколко дни са, минават. Аз първия път преди 11 години бях в обща стая, сега бях в единичен ВИП. Трябва да ти кажа, че и в двата случая с нетърпение чаках да ме изпишат Laughing Пожелавам жив и здрав бебок с румени бузи! Hug

# 3 483
  • Мнения: 361
На петия етаж има единични стаи, освен апартамента. Аз и двата пъти предпочетох двойна стая. Да не съм съвсем сама през цялото време. Все готини мами ми се падаха. Дано и сега да е така и най-вече да има свободни легла. Бебетата си бяха при мен. Освен за тоалет като ги взимаха. Предпочитам да е с мен през цялото време, а не при акушерките.

# 3 484
  • Мнения: 984
На 5 етаж има 3 единични стаи, които не са апартаменти. Аз бях в такава. Имаш право на избор за детето - аз избрах да е постоянно с мен и през нощта. Посрещнахме Нова Година в болницата и добре че бях в самостоятелна стая...

# 3 485
  • Bulgaria
  • Мнения: 89
Здравейте,

На отворените врати преди месец индивидуалните зали за раждане не функионираха, а имаше една пригодена срещу предродилна. Дали вече са ги отворили? Някоя мама да е родила скоро в някоя от онези три?  newsm78

# 3 486
  • Мнения: 48
Здравейте! Търсих из други теми, но не намерих отговор. Някой може ли да ми каже д-р Киров къде и кога  преглежда? Разбрах, че не записва часове...

# 3 487
  • Мнения: 963
Доколкото знам само в болницата преглежда. Аз се уговарях с него за ден и час и ме викаше в някой от приемните кабинети на първия етаж.

# 3 488
  • Мнения: 48
Благодаря ти, Джинджи, за бързия отговор. На мен ми каза да мина "някой ден от тази седмица към обяд"... И се зачудих дали има часове и евентуално колко се чака, за да си преценя времето....

# 3 489
  • Мнения: 963
Аз му звънях преди да влезна в болницата, той ми казваше пред кой кабинет да го чакам, повече от 5 минути не се е случвало да вися. Мисля, че просто е на смяна в родилното в тези дни и при необходимост "отскача" до приемните кабинети.

# 3 490
  • Мнения: 19
Здравейте момичета! Искам да попитам има ли някоя мама, която не се е следила в Тина Киркова, не е била с избор на екип и е ходила там за запис на тоновете след 34 г. с.? Как си е записвала часовете и по колко е плащала?

# 3 491
  • София
  • Мнения: 1 740
Тоновете дали се следиш там или не, все са си едни пари. 2014 бяха 20лв, не знам сега дали има промяна, кажете, че февруари ми предстой пак да ходя. Вече трябва да проучиш за дежурен лекар да погледне тоновете или пък да ги носиш на твоя си лекар да ги види (макар че то е хубаво непосредствено след тях да се погледнат, че ако има нещо притеснително веднага да се реагира).

Има ли скоро раждали при Богданова? 2014 раждах при нея и се следих съответно. Не съм плащала за допълнителни видеозони - ясно че се полагат три за бременността, всички го знаем, но ме е гледала повече пъти със сигурност и не ми е взимала пари. Сега се чува друго обаче от момичета пред кабинета и се чудя дали има по-запознати....става дума за във Младост. Най-ми е чудно последния месец, като почне да ме вика в ТК за тонове всяка седмица и тогава ме гледа всеки път на видеозон, това значи ли, че ще плащам тоновете и видеозона. Преди две години плащах само тонове.

# 3 492
  • Мнения: 963
Записът на тонове още си е по 20 лв. Не се записва предварително час, отиваш на регистратурата на поликлиниката, плащаш и се нареждаш пред кабинета. После има дежурен лекар, който разчита тоновете и ако има проблем ще даде знак. Иначе не пречи да си ги носиш и на следящия те лекар за коментар.

# 3 493
  • Мнения: 56
Тоновете дали се следиш там или не, все са си едни пари. 2014 бяха 20лв, не знам сега дали има промяна, кажете, че февруари ми предстой пак да ходя. Вече трябва да проучиш за дежурен лекар да погледне тоновете или пък да ги носиш на твоя си лекар да ги види (макар че то е хубаво непосредствено след тях да се погледнат, че ако има нещо притеснително веднага да се реагира).

Има ли скоро раждали при Богданова? 2014 раждах при нея и се следих съответно. Не съм плащала за допълнителни видеозони - ясно че се полагат три за бременността, всички го знаем, но ме е гледала повече пъти със сигурност и не ми е взимала пари. Сега се чува друго обаче от момичета пред кабинета и се чудя дали има по-запознати....става дума за във Младост. Най-ми е чудно последния месец, като почне да ме вика в ТК за тонове всяка седмица и тогава ме гледа всеки път на видеозон, това значи ли, че ще плащам тоновете и видеозона. Преди две години плащах само тонове.
Здравейте, аз раждсх при Богданова през 2015 и си заплащах по 30лв видеозон след изчерпване на полагащите се по здравна каса. След това, когато дойде време за тоновете плащах само тях 20 лв безвидеозона, като всеки път ме гледаше след тях.
Надявам се да съм била полезна.

# 3 494
  • София
  • Мнения: 1 740
Благодаря The wife Simple Smile определено ми е полезна информацията. Успокоих се малко, т.к. определено не мисля, че си заслужава всяка седмица да давам 50лв за тонове и видеозон накрая. Т.к. предишния път изчерпах видеозоните по каса, явно поне два пъти ще трябва да си ги платя преди да вляза в 45 дневния болничен.  Друг е въпроса защо така се се променили нещата ама карай....

Общи условия

Активация на акаунт