Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 180

  • 89 602
  • 733
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 15
Май си приказвам сама, затова ЛЕКА НОЩ!

# 346
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Изживях приятни мигове с нашите любимци!Хасрет е упорита,а Мурат добре знае това.И френския ,и съвременната турска музика ,и ...нищо няма да я спре пред желанието и да се доближи до Мурат. JoyА когато с тях е и музиката Joyса прекрасни!
akostova,много добре казано! И двамата много се обичат, но и двамата се съобразяват с Левент!

 newsm10

Роси  Wink но, защо започнаха да се съобразяват с Левент, защо мълчаха? Ако...  ooooh! все това ''ако'' - всичко можеше да развие по много различен начин, например ако Мурат беше проговорил, а не да тръгва за Париж и... много други ситуации също, затова с повторенията все по-малко обвинявам Левент, та те, самите влюбени му дадоха шанса да действа.  Peace
Не съм си променяла мнението за героите, просто осмислям действията им, а всички до един допуснаха грешки, по-важното е, че рано или късно ги осъзнаха и оправиха.  Peace

А ако някой тук смесва филм и реалност, то аз не го правя от доста дълго време -  Embarassed признавам си, че имаше и такъв момент, но... да следиш онлайн такъв филм и гледайки различни клипове и кадри, нормално е да се ''вкараш'', обаче... все пак идва момента на осъзнаване, поне го направих навреме и без да намразвам никой от любимците си.  Peace
Радвам се, че и двамата са щастливи в живота, макар и по-отделно, но... характери разни и е явно, че те не са героите, които гледаме във филма.  Laughing

# 347
  • Мнения: 22
ДОБРО УТРО  Незабравими сутрешни мигове спокойствие и емоционална динамика сред красотата на деня Ви пожелавам!

Докато си пия кафето се сетих за изказването на бабата от предните постове.Ами за това лудо се влюбват младите хора а не бабите.За това винаги има противоречия между поколенията.Едните съдят по опита от изминалите години другите -от трепета на сърцето си.
Аз не съм млада но при всички случей бих предпочела Мурат.

# 348
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Аз не съм млада но при всички случей бих предпочела Мурат.

Никол  Wink нима има други мнения!  Simple Smile

Та ние всички сме предпочели Мурат / не говоря за реала, там вече е друго, всеки сам си знае, нали?/, затова сме и толкова запленени - да обсъждаме и гледаме.  Peace
Когато гледаш романтичен филм, дори и да забелязваш грешките на един от влюбените, бързо ги забравяш и продължаваш да мечтаеш да свършат добре нещата и за двамата. Тук няма място толкова за разсъжденията кой е по-добрият избор, макар и с грешки - изборът е един / та кой няма лоши черти в характера си, тук  обаче само приказваме за тях, но... любовта си една/.  Peace

А сега изчезвам  Wink до по-късно / и ви оставян фенска фантазия  Simple Smile/!  Peace

# 349
  • Мнения: 2 195
Добро утро  Hug

Вместо кафе малко романтика:

Преди много време бяхме обсъждали въпроса за романтиката и възрастта и дали е присъща на определено поколение. Сега виждам, че Никол е повдигнала въпроса за любовта и поколенията. Аз просто ще цитирам двама велики поети:

"Млад съм аз, но младост не помня"  

"Любви все возрасты покорны"

И едно изказване по радиото (темата бе за любовта, враждата и омразата и как са отразени в нашия фолклор)
"Сегашното младо поколение не се води от максимата "мир да има", а от желанието да не хаби енергия"

А затова кой герой да изберем, когато гледаме или четем нещо, е глупаво да го правим, защото не може да променим сценария. Авторските услилия са насочени в определена насока и са подчинени изцяло на тази линия. Ами нали този заковаващ поглед на Хасрет в началото не остава шанс за Оджата и предопределя края:
Друг е въпросът какво е мнението ни за героите. Peace
Героите си имат едни предпочитания, актьорите - други, публиката - трети, а феновете - своите фантазии:



Където и да сте през почивните дни, да ги прекарате с усмивка и любов.  Hug


# 350
  • Мнения: 4 535
Добро утро!  Grinning Вие пак ме убихте отрано тази сутрин Sad Shocked Сега и за романтика да мисля newsm78 Да се питам какво търся в романтична тема Sad Предполага се, че щом съм смотана баба, би трябвало да ми липсва романтика. Ама при мен е по- сложно, защото пред романтичен сериал, бих избрала реален футбол Grinning Чак сега разбрах, че ми липсва и топката Joy



Поздравче, кай каквото търси, това да види Grinning  Лек ден! Hug Heart Eyes



# 351
  • Пазарджик
  • Мнения: 425



 
newsm53Здравейте момичета, мили виртуални приятелки!  Hug

Хубав ден ви пожелавам! Бъдете щастливи!

Поздрав и от нашите любимци, красиви и чаровни!






Благодаря на Рера47






http://vbox7.com/play:9d25189a85 със субтитри

# 352
  • Мнения: 4 535
nadine1111, кой сериал гледаш?

Не питай Stop Rolling Eyes Ако от гледане на сериали се отслабваше, сега щях да съм под нулата Joy
Сериозно, на финала на втори сезон съм на "Времето лети", гледам още "20 минути" и "Дила ханъм". За довършване ме чака "Великолепният век", а за започване "Karadayi".
И към всичко това разбира се, маслинката от питието ми..."Огнено сърце"  WinkПознахте.. Joy

# 353
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


И още един клип на Пепа47









http://vbox7.com/play:79113dffb7 със субтитри

# 354
  • Мнения: 22
nadine1111 ,същия маратон го направих миналата година с ,,времето лети'' и сега гледам само новоизлезли серии.Харесва ми много пък и явно не само на мен има висок рейтинг.
А относно бабите,че защо да не са романтични?Е реала ни е поочукал малко повече но пък сме преживяли повече и не рядко си казваме ,,ако бях млада бих направила това така.,,Виждаме нещата през призмата на житейския опит.А за младите те ще грешат за да натрупат и те своя опит.Ще преминат през училището наречено ЖИВОТ.

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 14:16 от nikol55

# 355
  • Мнения: 0
nadine1111 ,същия маратон го направих миналата година с ,,времето лети'' и сега гледам само новоизлезли серии.Харесва ми много пък и явно не само на мен има висок рейтинг.
А относно бабите,че защо да не са романтични?Е реала ни е поочукал малко повече но пък сме преживяли повече и на рядко си казваме ,,ако бях млада бих направила това така.,,Виждаме нещата през призмата на житейския опит.А за младите те ще грешат за да натрупат и те своя опит.Ще преминат през училището наречено ЖИВОТ.



 newsm10Всички гледали този филм  са в някаква степен РОМАНТИЧКИ smile3521

Но
Да слагаме розови очила и да наричаме всеки брак - романтичен е   hahahasmile3506
Еле пък сделката -брак на Туба
Скрит текст:
Опита ,а не възрастта   е критерий за познание
Има баби с много внуци ,но останали почти  девици /затворени в една единствена връзка/в  познанията си за живота на  любовно активните жени и мъже .Тези с по-няколко брака  и съжителства логично са пределно наясно какво преживява /в любовен план /някой,защото им се е случвало лично

Ще дам пример специално за  инж.Лина
Ако имаш  
Уравнения с разделящи се променливи

f1(x)g1(y)dx + f2(x)g2(y)dy = 0

За всеки учил само елементарна математика е нещо непонятно ,но за училите висша математика е нещо ясно и лесно :
решението е : smile3503
smile3521

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 13:42 от handsome

# 356
  • Мнения: 22
Не ми е нужна висша математика за да виждам живота такъв какъвто е.Доверявам се на моя житейски опит/повярвай никак не е малък/и на женския си инстинкт и до сега  съм  се ориентирала доста добре. Това което аз виждам,чувствам и разбирам си остава за мен и никой не може да ме убеди в обратното.

Удоволствие за мен е да гледам този филм а може би виждам себе си в някой от героите? Не знам но съм щастлива ,че го има.

# 357
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Не ми е нужна висша математика за да виждам живота такъв какъвто е.Доверявам се на моя житейски опит/повярвай никак не е малък/и на женския си инстинкт и до сега  съм  се ориентирала доста добре. Това което аз виждам,чувствам и разбирам си остава за мен и никой не може да ме убеди в обратното.

Удоволствие за мен е да гледам този филм а може би виждам себе си в някой от героите? Не знам но съм щастлива ,че го има.



 newsm03 newsm10 newsm10 smile3521

# 358
  • Мнения: 0
Не ми е нужна висша математика за да виждам живота такъв какъвто е.Доверявам се на моя житейски опит/повярвай никак не е малък/и на женския си инстинкт и до сега  съм  се ориентирала доста добре. Това което аз виждам,чувствам и разбирам си остава за мен и никой не може да ме убеди в обратното.

Удоволствие за мен е да гледам този филм а може би виждам себе си в някой от героите? Не знам но съм щастлива ,че го има.



 newsm10
Много си права Никол Peace.
Скрит текст:
Специално за тези като теб ,които не се интересуват  от личния живот на Туба ,слагам тези си коментари в спойлер.
Те са  за тези нови ,които се интересуват  ,а нямат достатъчно инфо за да си изградят свое мнение .Аз преди време се ядосах ,когато попитах тук "Какво е било",а  получих дезинформация и скриване на факти    ,защото Туба била вече женена. А в  други теми  и досега РОМАНТИЧНО  си мечтаят Туба да бъде  с Мурат Й , Берен с Къванч Т ,Сонгюл  с Къванч,.......
 а браковете се  обсъждат  реално -неромантично

ПП примера е да се направи паралел
 познаването  на висша математика =  богат  опит в живота

  



Скрит текст:


В турските медии коментират  Туба  и  в негативен план ,/често заради hahaha не забелязването на  снимащите ги  фенове и медии,грубото отношение на Онур/,но и не само .Не им вярват  още от началото .
Странно ,но същите медии нямат никакво съмнение  за любовта  и негативни коментари за най -звездното актьорско семейство
Винаги открити с медиите и усмихнати  ,без кадри /уж случайни/



При Халит/Берг е имало негативи само около изявлението им - лъжа  ,че нямат връзка/същото,както  при Туба и Джансел/ чак   до момента на сватбата им

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 16:21 от handsome

# 359
  • Мнения: 4 233
Здравейте и от мен, момичета
При нас е малко снежно и хладно, затова днес съм така  Peace
Много хубави мисли и музика има и днес в темата - Гуга,Цвети,Никол,Баги,Надин  Hug
Е, имаме си и непроменен лайтмотив  Joy  Иначе, току виж, че някой се обърка и не разбере коя е тази тема  Rolling Eyes Sunglasses
 
Не ми е нужна висша математика за да виждам живота такъв какъвто е.Доверявам се на моя житейски опит/повярвай никак не е малък/и на женския си инстинкт и до сега  съм  се ориентирала доста добре. Това което аз виждам,чувствам и разбирам си остава за мен и никой не може да ме убеди в обратното.

Удоволствие за мен е да гледам този филм а може би виждам себе си в някой от героите? Не знам но съм щастлива ,че го има.



Никол с всичко казано съм съгласна, но с подчертаното съм съгласна на 1000%

Надин  Hug Много ти е тежка програмата  Laughing Кога намираш и време за мачовете - направо ти се чудя  Heart Eyes

Да ви предложа по едно следобедно кафе за освежаване  Peace
Скрит текст:


Скрит текст:

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт