Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 180

  • 89 579
  • 733
  •   1
Отговори
# 330
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Хайде започна серията и ни предстои да видим това.  Peace

# 331
  • Мнения: 15
Здравейте запленени момичета! waveyСнощи съм заспала рано-рано и съм изтървала и серията и Вашите коментари, но днес ще се поправя Embarassed

Ще си кажа мнението относно поста на eitan, пък ако искате ме линчувайте #2gunfire
Цитат:
"Според маика и баба всека нормална и умна жена ще се ожени за Левент и само ветърни4еви тинеижерки харесват Мурат. Баба каза 4е никоя жена нема да хареса мъж които се даржи грубо и се подиграва па дори да го оби4а"
"Като го казах на нашите те викат 4е това е сериал и приказка и4е истинскиа мъж е Левент, а мурат е нафукан и високомерен и ше я направи нещасна и нема да изкарат дълго понеже тои не е истински мъж а мамино детенце. Баба го каза."
[/color]

Според мен брак с мъж като Левент е пълен терор /още повече ако не го обичаш/.Та той мислеше и действаше вместо нея. Тя за него е безгласна буква.Едва ли ще и хареса на някоя жена да не я зачитат за нищо и да действа според желанията и изискванията на съпруга си, без да може да каже и дума за неща които засягат и нея /ще се увериш в следващите серии/ Thinking

Левент имаше/разбира се подмолно/ и ще има много по грубо държание спрямо Хасрет в следващите серии, за което аз ако бях на нея веднага щях да му бия шута, а тя пак му прости.

Според мен не може да се каже, че е "мамино детенце" за младеж, който дълги години се е справял сам в чужбина и то без съгласието на майка си /доколкото разбрах от последните серии/. Да, съобразяваше се с майка си, но все пак тя му е майка /той не си я избира/, но в много отношения се противопоставяше за разлика от Левент, който правеше всичко което му кажеше Несрин/пък може би така му беше угодно/  newsm78

Мога да кажа, че Левент не става и за приятел /Пази боже от такива приятели/, а май не е и толкова добър продуцент/май успехите му са се дължали повече на участието на Мурат/ newsm78

За сега спирам, за да изгледам серията , пък ако не ме изгоните може пак да се включа
Нищо лично!!!
Целувам Ви  

# 332
  • Мнения: 15
Цвети, ако беше получила този портрет щяхме да и ядем житото рано-рано smile3503

# 333
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Цвети, ако беше получила този портрет щяхме да и ядем житото рано-рано smile3503

Роси  Wink и аз подозирам, че положението щеше да е направо критично!  Joy Joy Joy
А, за предният ти пост  Wink чак да те гоним, та ти си казваш какво усещаш за филма, нали всеки си има собствен поглед - това си видяла, това споделяш.  Peace

Ама да си призная колкото и много да харесвам Мурат, не веднъж ми се е случвало и той да ме вбеси с реакциите си, така че - терор имаше и от негова страна, но... нали момичето ни е влюбено в него - прощаваме по-лесно.  Wink



А на нея и куршум и ляха даже...  Simple Smile

# 334
  • Мнения: 0
Да се разпиша и аз след като гледах поредния епизод HugИзживях приятни мигове с нашите любимци!Хасрет е упорита,а Мурат добре знае това.И френския ,и съвременната турска музика ,и ...нищо няма да я спре пред желанието и да се доближи до Мурат. JoyА когато с тях е и музиката Joyса прекрасни!

# 335
  • Мнения: 15
Цвети, аз не съм казала ,че Мурат не ме е вбесявал и то много пъти, но мъж като Левент не бих издържала. Даже когато гледах серията с избора на Хасрет /след бягството й/ първото нещо което си казах е "Хак да ти е Муратчо сега, като не знаеш да говориш, а сега си сърбай попарата"

# 336
  • Мнения: 0
Здравейте запленени момичета! waveyСнощи съм заспала рано-рано и съм изтървала и серията и Вашите коментари, но днес ще се поправя Embarassed

Ще си кажа мнението относно поста на eitan, пък ако искате ме линчувайте #2gunfire
Цитат:
"Според маика и баба всека нормална и умна жена ще се ожени за Левент и само ветърни4еви тинеижерки харесват Мурат. Баба каза 4е никоя жена нема да хареса мъж които се даржи грубо и се подиграва па дори да го оби4а"
"Като го казах на нашите те викат 4е това е сериал и приказка и4е истинскиа мъж е Левент, а мурат е нафукан и високомерен и ше я направи нещасна и нема да изкарат дълго понеже тои не е истински мъж а мамино детенце. Баба го каза."
[/color]

Според мен брак с мъж като Левент е пълен терор /още повече ако не го обичаш/.Та той мислеше и действаше вместо нея. Тя за него е безгласна буква.Едва ли ще и хареса на някоя жена да не я зачитат за нищо и да действа според желанията и изискванията на съпруга си, без да може да каже и дума за неща които засягат и нея /ще се увериш в следващите серии/ Thinking

Левент имаше/разбира се подмолно/ и ще има много по грубо държание спрямо Хасрет в следващите серии, за което аз ако бях на нея веднага щях да му бия шута, а тя пак му прости.

Според мен не може да се каже, че е "мамино детенце" за младеж, който дълги години се е справял сам в чужбина и то без съгласието на майка си /доколкото разбрах от последните серии/. Да, съобразяваше се с майка си, но все пак тя му е майка /той не си я избира/, но в много отношения се противопоставяше за разлика от Левент, който правеше всичко което му кажеше Несрин/пък може би така му беше угодно/  newsm78

Мога да кажа, че Левент не става и за приятел /Пази боже от такива приятели/, а май не е и толкова добър продуцент/май успехите му са се дължали повече на участието на Мурат/ newsm78

За сега спирам, за да изгледам серията , пък ако не ме изгоните може пак да се включа
Нищо лично!!!
Целувам Ви  
newsm10

Мнението ,че Левент е плазмодий  е било от основните в тази тема  и не само.Сега Левент се е сдобил с 4 фенки от  hahaha,които 2  са обърнали "мнението" си след като Онур се омъжи за Туба. Joy Joy Joy
Не зная защо някои имат неистово желание да представят съпруга на Туба в добра светлина на всяка цена.
Скрит текст:
Един черен спътник като него може само да и прави сянка
Аз в момента се замислих КОЙ- Туба или Онур е бил инициатора да работят със стар тв и Туба да снима във филм без романтика"20 минути"
Още със сключването на договора се подразних ,че в Условието им има клауза и двамата семейно да снимат за тая телевизия. Ангажиментите на Туба са НАТОВАРЕНИ  с ТЕЖЕСТИ . hahaha hahaha hahaha
Защо #Crazy трябва да го НОСИ на гърба си ,като  тя самата трябва да се бори с нечувана конкуренция newsm78

 

Последна редакция: пт, 08 фев 2013, 23:50 от handsome

# 337
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 ooooh! Роси  Peace та и мен това в Мурат най-много ме ядосваше - само гледа и мълчи, че и сълзи пуска, пък и баща му му каза - че като обичаш викаш / неговият пример с ''пожарът''/.  Peace

# 338
  • Мнения: 15
Ооох, гледам МП, та малко се разсейвам #Crazy

Цвете, това мълчане не е само в този турски сериал /по моя скромен стаж в гледане на турски сериали/ май това е национална черта на турците-Всеки мълчи, за доброто на някой Thinking

Специално за Мурат - мисля, че мълчеше, защото все пак уважаваше статута на Левент като годеник, пък и с кого можеше да сподели, преди идването на Джерен? newsm78

handsome, аз за съпруга на Туба - Онур нищо не мога да кажа и не съм казала, пък и не ме интересува- избора си е неин. Не съм чела и стари теми. Просто си казах мнението за Левент като съпруг  Naughty

# 339
  • Мнения: 22
 rossii_kh              Хареса ми разсъждението ти за Левент и аз съм на същото мнение.Не може един уж културен мъж да я унижава по такъв начин и то не веднъж.А за Мурат -не веднъж ми е идвало,,да му откъсна главата''

# 340
  • Мнения: 0
Надявам се  ,че скоро Туба ще се изяви медийно.....за рейтинг.

Бял пи-ар

-Туба ще участва в предаване/или унтервю по телевизията

Жълт пи-ар
-ще покажат Туба с  Мая и Топрак/уж случайно/
-ще покажат цялото семейство/уж случайно/
-ще  покажат само двамата Т и О - hahahaвлюбени /уж случайно/


Черен пи-ар
-ще пуснат слух за раздяла Туба и Онур ,който после ще опровергаят
-ще покажат Туба с Фърат многозначително
-ще покажат Онур с някаква жена

# 341
  • Мнения: 15
Никол, и на мен ми е идвало да му "откъсна главата" на Мурат и докато в някои моменти се опитвах да му оправдая действията/че са породени от ревност/ номера ,който го спретна на благотворителния концерт все още не мога да си го обясня /съжалявам че Ви връщам толкова на зад, но тогава нямах възможност да споделя/ Тогава най много му се издразних, ама и той си го получи след това,ДЕ Mr. Green

# 342
  • Мнения: 4 535


Ехо, от маратона ми останаха 18 кратки епизода...май ще се осъмва Grinning

# 343
  • Мнения: 15
Изживях приятни мигове с нашите любимци!Хасрет е упорита,а Мурат добре знае това.И френския ,и съвременната турска музика ,и ...нищо няма да я спре пред желанието и да се доближи до Мурат. JoyА когато с тях е и музиката Joyса прекрасни!
akostova,много добре казано! И двамата много се обичат, но и двамата се съобразяват с Левент!

# 344
  • Мнения: 15
nadine1111, кой сериал гледаш?

Общи условия

Активация на акаунт