Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 62

  • 55 963
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
А аз май нещо съм пропуснала, но ББ не се ли задоми с Айбиге? Mr. Green  Rolling Eyes
тц  Naughty

# 31
  • Мнения: 50
А аз май нещо съм пропуснала, но ББ не се ли задоми с Айбиге? Mr. Green  Rolling Eyes
тц  Naughty

Идеята, която и Хюррем им втълпяваше, беше : "Като отминат проблемите, и се разотидат кой откъде е, след време той да я поиска от баща й, пък може и да му я дадат "    loveuuu

# 32
  • Мнения: 73
Пашата как е гушнал  Hug Хюремчто в колажа на jikasil  Joy

# 33
  • Мнения: 588
Извинявайте!
Някой гледа  ли филма "Готова на всичко"?Излъчва се по Диема фемили всеки ден вечер в 21ч .и следобяд в16ч. Много е интерен!

# 34
  • Мнения: 13 523
Извинявайте!
Някой гледа  ли филма "Готова на всичко"?Излъчва се по Диема фемили всеки ден вечер в 21ч .и следобяд в16ч. Много е интерен!

Аз. И на мен ми харесва. Peace
Интересно ми е да виждам превъплъщенията на гениалния Халитbouquet Независимо, че е бил едва на 32 години. Peace

# 35
  • Мнения: 588
Извинявайте!
Някой гледа  ли филма "Готова на всичко"?Излъчва се по Диема фемили всеки ден вечер в 21ч .и следобяд в16ч. Много е интерен!
То  тук няма май отделна тема за този сериал  Rolling Eyes Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 1 017
Извинявайте!
Някой гледа  ли филма "Готова на всичко"?Излъчва се по Диема фемили всеки ден вечер в 21ч .и следобяд в16ч. Много е интерен!
То  тук няма май отделна тема за този сериал  Rolling Eyes Embarassed

За огромно съжаление - н я м а....

# 37
  • Мнения: 40
С удоволствие изгледах серията на руски.
Първата смислена и сравнително динамична серия от мнооого време насам.
И Бали Бей освежава фона от всякъде...

Колкото до тройно-четворната коалиция, разликата между Хатидже, Махидевран и Гюлфем от една страна  и Шах Султан - от друга, е в това, че първите три патици са определено заслепени от злоба и желание за мъст. Тяхната крайна цел е унищожението на Хюрем. И дори не съзнават, че с това в никакъв случай не осигуряват трона на Мустафа. Докато Шах се цели във висок пост за мъжа си и лично облагодетелстване. В случая Хюрем има голямо влияние в Дивана и по тази причина Шах иска да я отстрани. Дреме й за Ибрахим и сестрите й.

# 38
  • Мнения: 9 764
Извинявайте!
Някой гледа  ли филма "Готова на всичко"?Излъчва се по Диема фемили всеки ден вечер в 21ч .и следобяд в16ч. Много е интерен!

Да ,и аз го гледам Peace  Grinning bowuu където е Халит ,там съм и аз hahaha Embarassed
 

# 39
  • Мнения: 92
Както бе казала покойната Валиде - разликата между Хюррем и Махито е , че Хюррем действа с акъла си, а  Махито по акъла на другите!
Относно Шах султан - аз мисля, че Хюререм я разбра що за стока е след разговорът им за назначението на Лютви паша, и в момента и двете действат на принципа - дръж приятелите си близо, а враговете - още по-близо.
За Бали Бей - бях му се наточила, но като каза vip42, че не може той да реже християнски глави, а пък ние да му се мушкаме в леглото - и ми мина мерака!
Искам да отправя личните си сърдечни благодарности към всички момичета, които се трудят неуморно в тази тема!!!  smile3525 newsm51

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 676
Цитат
Както бе казала покойната Валиде - разликата между Хюррем и Махито е , че Хюррем действа с акъла си, а  Махито по акъла на другите!
Относно Шах султан - аз мисля, че Хюререм я разбра що за стока е след разговорът им за назначението на Лютви паша, и в момента и двете действат на принципа - дръж приятелите си близо, а враговете - още по-близо.

Много съм съгласна,едно ми е още по-интересно,дали Хюрем ще се оттърве от Мамбата и как newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 351
няма как да гледаме исторически сериал, правен от турци и касаещ период от ОИ, и да няма рязане на християнски глави.

все едно да правим исторически филм за по времето на Хитлер в Германия и да се правим, че не е убивал евреи....

но това сигурно не пречи на евреите да харесват Марлене Дитрих примерно

# 42
  • Мнения: 3 485
Цитат

Много съм съгласна,едно ми е още по-интересно,дали Хюрем ще се оттърве от Мамбата и как newsm78
Шъ ! Под звуците от свирката на Лютви паша в аранжимент на песента "Хей мамбо!" Wink Mr. Green

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 676
Цитат

Много съм съгласна,едно ми е още по-интересно,дали Хюрем ще се оттърве от Мамбата и как newsm78
Шъ ! Под звуците от свирката на Лютви паша в аранжимент на песента "Хей мамбо!" Wink Mr. Green
hahaha hahaha

# 44
  • Мнения: X
Шах и Лютви паша обещаха да пазят Мустафа ,затова следва "операция кобра"....

Един си замине от дивана и веднага друг кандидат пристига и почва да пази Мустафа. Голямо пазене му удариха, а Мехмед и братята му никой не се натиска да ги пази. Само Хюррем едничка мисли за тях.

Що се отнася до действията на Шах - нейният Франкенщайн, Мерджан ага, ще спаси Хю, за да може Шах да й стане привидно още по-голяма дружка. Тя наистина гласи по-интелигентно отмъщение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт