Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 415
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Нина, пуши ли? Или това е фотошоп?

http://vbox7.com/play:a3f13dbf19

# 61
  • Мнения: 1 164
Записче Simple Smile

Пуши, да  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2

Аз пак назад с материала  ooooh! С тази цигара изглежда някак си не толкова миличка. Малко ми прилича на пристрастена наркоманка  Whistling

http://images4.fanpop.com/image/photos/23500000/Nina-Dobre-is-SM … 774-2019-2560.jpg

Последна редакция: нд, 03 фев 2013, 12:31 от the_vampire_diaries

# 63
  • UK
  • Мнения: 600
В 4х12 иначе яко реклама на Galaxy SIII Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 907
А, само пък в 4х12, от миналия сезон ги спонсорират Галакси, Елена размяташе Note, Note 2, момчетата сега са с S3, Елена е с белия Nexus Grinning

Момичета, толкова много пожелания, благодаря ви много!

Ето още събития с Нина и Иън от вчера

Nina and Ian at Audi Celebrates Super Bowl 2013

Nina Dobrev at 2nd Annual NFL Honors (02.02.13)

Ian Somerhalder at Lacoste/GQ Super Bowl Party (02.02.13)

Nina and Ian at Super Saturday Night party with DirecTV

# 65
  • Мнения: 74
А, само пък в 4х12, от миналия сезон ги спонсорират Галакси, Елена размяташе Note, Note 2, момчетата сега са с S3, Елена е с белия Nexus Grinning

Момичета, толкова много пожелания, благодаря ви много!

Ето още събития с Нина и Иън от вчера

Nina and Ian at Audi Celebrates Super Bowl 2013

Nina Dobrev at 2nd Annual NFL Honors (02.02.13)

Ian Somerhalder at Lacoste/GQ Super Bowl Party (02.02.13)

Nina and Ian at Super Saturday Night party with DirecTV

Изпревари ме Simple Smile Тъкмо щях да ги публикувам  Simple Smile Кога успяха за една вечер да присъстват на 4 партита Simple Smile?

# 66
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
С тази рокличка ми е много симпатична  Simple Smile

Скрит текст:

Иначе, като ги гледам, те всички пушат.

# 67
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Hug Здравейте в новата тема !

Не съм чела предните страници, че нямам време. На мен ми хареса много последната серия. Най-много ми харесаха този път Стефан и Ребека, та дори и Бони. Ядоса ме Елена, когато изгледа на кръв Стефан, след като разбра, че е спал с Ребека. Нали сега уж Елена е с Деймън. Защо трябва да й пука с кого спи Стефан. ? Тя така го изгледа, сякаш му търсеше сметка.

На Клаус наистина му стана мъчно за Кол. Това ме изненада. Не мислех, че му пука за някого от тях особено много. Вече сме го виждали как пробожда Ребека и Илайджа, без да му мигне окото. Кол не ме интересува. Прекалено кратко беше участието му в сериала, за да мога да го преценя, но не ми е харесвал никога. Нямам търпение да видя през следващата серия как ще се развихри Клаус.  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 21
Сигурно ще пратят Керълайн да го усмирява Клаус. Той нали си пада по нея. Макар и да му е ясно, че тя го баламосва, все пак ще се по усмирят нещата. А и аз три- четири дни гневът  му ще е по преминал.

# 69
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Сигурно ще пратят Керълайн да го усмирява Клаус. Той нали си пада по нея. Макар и да му е ясно, че тя го баламосва, все пак ще се по усмирят нещата. А и аз три- четири дни гневът  му ще е по преминал.


Много бих се радвала да видя Керолайн и Клаус, защото ми харесват, когато са заедо. Но този номер с баламосването вече започна да се изтърква. Дано този път да измислят нещо ново.

# 70
  • София
  • Мнения: 21
Да, дано измислят нещо ново, това наистина се изхаби. И на мен биха ми харесвали като двойка, но пък какво ще правят с момчето хибрид. Все пак едва ли ще се заформи още един триъгълник.

# 71
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз все още се надявам Каролайн да зареже Тайлър заради Клаус, но засега за съжаление няма такава вероятност. Все пак не е напълно невъзможно да го зареже, ако разбере, че й е изневерил с русалката, тоест с Хейли  Joy

# 72
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Нали всъщност не беше й изневерил  newsm78 , явно пак гледам и спя.

# 73
  • София
  • Мнения: 21

Да, но ако се съберат това ще значи , че единственият до момента зъл вампир ще се присъедини към добрите и всички ще станат "вегетарианци". Тогава кой ще убива и създава нови вампири?
Цитат
Нали всъщност не беше й изневерил  newsm78 , явно пак гледам и спя.
Не , не й е изневерил, макар на Хейли май да й минаваше през главата подобна възможност.

# 74
  • Мнения: 2 907
Не ѝ е изневерил, това се разбра отдавна. А на Клаус как пък няма да му пука за Кол, нали му е брат? Стефан го каза - може да са психопати, но са семейство.

Не мога да разбера защо се учудвате на реакцията на Елена? Оставете настрана това, че е спал с друго момиче, не смятам, че го ревнува. Елена мрази Ребека в червата, тя е причината да умре и да се превърне в нещо, което презира. Това я наранява нея, не че Стефан е спал като цяло с друга, а затова, че е Ребека. Повече от ясно е.

Общи условия

Активация на акаунт