Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 357
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Като се замисля, Катрин може да иска лека и за себе си, за да стане човек. Не виждам причини, по които да го иска, поне от това, което са показали на екрана, но все пак - във втори сезон, когато вече беше превърната във вампир, тя все пак се върна в България, за да потърси семейството си и детето си. Може би нещо човечно, някаква хуманност да са останали все още дълбоко в нея.

  Тя тогава е била все още млад вампир, пък и е нормално да потърси семейството си.
 Не разбирам защо да го иска за себе си така е вечно млада, силна, бърза. Ако го иска, за да може да е двойница и кръвта и да прави хибриди, за да може Клаус да не я убие, той пак може да я източи и да я убие, или пък да живее един човешки живот като роб и затворник, по-добре да бяга и да се крие.
  Или иска да излекува Клаус, или ще изнудва групичката, или ще прави някакъв съюз.

Ако излекува Клаус той ще стане само върколак и пак ще е опасен!  Joy Не можеш да се отървеш толкова лесно от него
Във филма Ван Хелзинг имаше лек за върколаци  Joy Може да тръгнат да търсят и него  hahaha

 Е да, ама нямаха за вампири, няма нищо ще менкат.

# 721
# 722
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз предлагам Нина да доведе целия екип с нея - за всеки да има по нещо, че иначе ще се избиете! Пък и за мен...   Embarassed  Rolling Eyes

ако доведе Клаусиньо вЕрвайте ми... никой даже няма да го види! (е, освен Мокка де...)

# 723
  • Мнения: 2
Промо на Епизод 16 Тук.

Общи условия

Активация на акаунт