Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 410
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Нина съм я чувала да говори български само във втори сезон, в серията, където й взеха детето и на едно интервю. Според има много силен акцент.

Момичета, знам, че не му е тук мястото на този въпрос, но не знам къде да питам - знаете ли кой ден от седмицата излизат новите епизоди на трети сезон на Спартак - " War of damned " ? Чакам четвърта серия и не знам кога излиза. Много ще съм благодарна, ако някой " ме светне"  Mr. Green Hug

Новият епизод на Спартак ще се излъчи на 22 Feb. 2013 Simple Smile
За Нина - вярно говори със силен акцент, но според мен това си е напълно нормално - напуснала е БГ когато е била съвсем малка, българския го е учила и говорила само със семейството си... Те хора, емигрирали от 3-4 години вече трудно говорят родния си език, какво остава за нея.
Темата вече ужасно много се разводни и рядко влизам, за мое съжаление.  Tired

# 706
  • Мнения: 2
Нина съм я чувала да говори български само във втори сезон, в серията, където й взеха детето и на едно интервю. Според има много силен акцент.

Момичета, знам, че не му е тук мястото на този въпрос, но не знам къде да питам - знаете ли кой ден от седмицата излизат новите епизоди на трети сезон на Спартак - " War of damned " ? Чакам четвърта серия и не знам кога излиза. Много ще съм благодарна, ако някой " ме светне"  Mr. Green Hug

погледнах в Уикипедия и в вбокс едно клипче пише, че излиза на 22 февруари

# 707
  • Мнения: 2
  Оооо, тя Джулата само да дойде.....

# 708
  • Мнения: 2 905
Чак пък "силен акцент"... В епизода нямаше никакъв акцент, на видеото от Барселона, в което разговаря с фенката също. На другите места си личи.

А защо да се е разводнила темата, гледам сериала си коментираме? Това че от време на време някой пита нещо друго и му се отговаря (за Спартак примерно) не е от вчера и не е само тук.

# 709
  • Мнения: leet
Не е  разводнена темата, бе. Стефко спря да плаче наедно  и да мокри всичко. Mr. Green

# 710
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Момичета, благодаря ви много за инфото   Hug Утре значи ще е новата серия. Моля да ме извините, ама  Спартак ми взе акъла - страхотен филм   bouquet

# 711
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Нямах предвид, че питането за Спартак е разводнило темата, както и да е.  Peace

# 712
  • Мнения: 2 905
Ми ей такива неща са не по темата и могат да я разводнят, другото си е баш по темата.

# 713
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Като се замисля, Катрин може да иска лека и за себе си, за да стане човек. Не виждам причини, по които да го иска, поне от това, което са показали на екрана, но все пак - във втори сезон, когато вече беше превърната във вампир, тя все пак се върна в България, за да потърси семейството си и детето си. Може би нещо човечно, някаква хуманност да са останали все още дълбоко в нея.

# 714
  • Мнения: 2
Като се замисля, Катрин може да иска лека и за себе си, за да стане човек. Не виждам причини, по които да го иска, поне от това, което са показали на екрана, но все пак - във втори сезон, когато вече беше превърната във вампир, тя все пак се върна в България, за да потърси семейството си и детето си. Може би нещо човечно, някаква хуманност да са останали все още дълбоко в нея.

  Тя тогава е била все още млад вампир, пък и е нормално да потърси семейството си.
 Не разбирам защо да го иска за себе си така е вечно млада, силна, бърза. Ако го иска, за да може да е двойница и кръвта и да прави хибриди, за да може Клаус да не я убие, той пак може да я източи и да я убие, или пък да живее един човешки живот като роб и затворник, по-добре да бяга и да се крие.
  Или иска да излекува Клаус, или ще изнудва групичката, или ще прави някакъв съюз.

# 715
  • Мнения: 442
Аз предлагам Нина да доведе целия екип с нея - за всеки да има по нещо, че иначе ще се избиете! Пък и за мен...   Embarassed  Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 2
Като се замисля, Катрин може да иска лека и за себе си, за да стане човек. Не виждам причини, по които да го иска, поне от това, което са показали на екрана, но все пак - във втори сезон, когато вече беше превърната във вампир, тя все пак се върна в България, за да потърси семейството си и детето си. Може би нещо човечно, някаква хуманност да са останали все още дълбоко в нея.

  Тя тогава е била все още млад вампир, пък и е нормално да потърси семейството си.
 Не разбирам защо да го иска за себе си така е вечно млада, силна, бърза. Ако го иска, за да може да е двойница и кръвта и да прави хибриди, за да може Клаус да не я убие, той пак може да я източи и да я убие, или пък да живее един човешки живот като роб и затворник, по-добре да бяга и да се крие.
  Или иска да излекува Клаус, или ще изнудва групичката, или ще прави някакъв съюз.

Ако излекува Клаус той ще стане само върколак и пак ще е опасен!  Joy Не можеш да се отървеш толкова лесно от него

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 355
Като се замисля, Катрин може да иска лека и за себе си, за да стане човек. Не виждам причини, по които да го иска, поне от това, което са показали на екрана, но все пак - във втори сезон, когато вече беше превърната във вампир, тя все пак се върна в България, за да потърси семейството си и детето си. Може би нещо човечно, някаква хуманност да са останали все още дълбоко в нея.

  Тя тогава е била все още млад вампир, пък и е нормално да потърси семейството си.
 Не разбирам защо да го иска за себе си така е вечно млада, силна, бърза. Ако го иска, за да може да е двойница и кръвта и да прави хибриди, за да може Клаус да не я убие, той пак може да я източи и да я убие, или пък да живее един човешки живот като роб и затворник, по-добре да бяга и да се крие.
  Или иска да излекува Клаус, или ще изнудва групичката, или ще прави някакъв съюз.

Ако излекува Клаус той ще стане само върколак и пак ще е опасен!  Joy Не можеш да се отървеш толкова лесно от него
Във филма Ван Хелзинг имаше лек за върколаци  Joy Може да тръгнат да търсят и него  hahaha

# 718
  • Мнения: 138
Ама върколаци се убиват... Помните ли чичо Мейсън? Не знам как стоят нещата с Оригинални върколаци, де.  Laughing

# 719
  • Мнения: 3 549
Ама този лек не е ли за безсмъртието въобще. Аз никъде не разбрах, че лекува само вампирите, т.е да излекува Клаус и той да си стане човек. А може Катрин да иска да го даде на Илайджа, не помня в кои сезон беше, но той разказваше на Елена, че е имал чувства към Катрин и е искал да я спаси от Клаус. Сега може те да са в някакъв съюз.

Общи условия

Активация на акаунт