Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 411
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 496
Не се блъскайте , автографи ще взема за всички  Laughing

Ми аз съм сънувала, че ходя с Иън на училище. После в класната стая се появиха легла и си легнахме. На другото легло бяха Пол с някаква ( не знам дали Тори), имаше и други хора hahaha
     

# 691
  • Мнения: 3 736
бе само Кафето предрече че Нина и Иън ще дойдат и тя ще бяга за автограф, тъй че е с предимство
А нье, аз съм се клела във вечна вярност, аз съм с предимство, нали черешке  love001

Нали.  Mr. Green Латето не е сектант, та може да ти е от полза, щото няма да се срути в припадък преждевременно.  hahaha

# 692
# 693
  • Мнения: 6 496
бе само Кафето предрече че Нина и Иън ще дойдат и тя ще бяга за автограф, тъй че е с предимство
А нье, аз съм се клела във вечна вярност, аз съм с предимство, нали черешке  love001

Нали.  Mr. Green Латето не е сектант, та може да ти е от полза, щото няма да се срути в припадък преждевременно.  hahaha
Кажи и ! Курава съм като скала! Да доведат и Джула  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 2 905
А ще смогнеш ли да ни подпираш и двете с Нела  Joy

# 695
  • Мнения: 6 496
А ще смогнеш ли да ни подпираш и двете с Нела  Joy
Мчи как , ш`въ носа , ш`влача , ш`съ доберем ! Вие го нацелувайте Иън , аз ще взема автографи и ш`въ измъкна

# 696
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Нина съм я чувала да говори български само във втори сезон, в серията, където й взеха детето и на едно интервю. Според има много силен акцент.

Момичета, знам, че не му е тук мястото на този въпрос, но не знам къде да питам - знаете ли кой ден от седмицата излизат новите епизоди на трети сезон на Спартак - " War of damned " ? Чакам четвърта серия и не знам кога излиза. Много ще съм благодарна, ако някой " ме светне"  Mr. Green Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 3 581
А ще смогнеш ли да ни подпираш и двете с Нела  Joy
Мчи как , ш`въ носа , ш`влача , ш`съ доберем ! Вие го нацелувайте Иън , аз ще взема автографи и ш`въ измъкна
Аа, ти ще разсейваш Нина, ама така 5-6 дни, Пуца и Бум ще стрелят по фенките, останалото ще го опраим с Йо Mr. Green

# 698
  • Мнения: 3 736
Джула ако дойде - моя е!  Twisted Evil

# 699
  • Мнения: 9 095
Джула ако дойде - моя е!  Twisted Evil

има много Джула, ще стигне за всички

# 700
  • Мнения: 2 905
Джула ако дойде - моя е!  Twisted Evil

има много Джула, ще стигне за всички


Маааалиии директно с танка!

# 701
  • Мнения: 74
А ще смогнеш ли да ни подпираш и двете с Нела  Joy
Мчи как , ш`въ носа , ш`влача , ш`съ доберем ! Вие го нацелувайте Иън , аз ще взема автографи и ш`въ измъкна
Аа, ти ще разсейваш Нина, ама така 5-6 дни, Пуца и Бум ще стрелят по фенките, останалото ще го опраим с Йо Mr. Green

Скрит текст:
Ако ще отвличате Иън, пишете и мен  Mr. Green

# 702
  • София
  • Мнения: 3 581
Пак се навъди опашка Mr. Green

# 703
# 704
  • Мнения: 74
Пак се навъди опашка Mr. Green

Всички бих направила за Тати  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт