Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 480
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 921
Бе как ще е дублирана  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Компилация

# 676
  • София
  • Мнения: 830
Знам, че тя се гордее, че е българка и казва навсякъде че е. А и тя си е много българка, не е като да има баба по серебрена линия дето емигрирала преди 30 години Simple Smile
Говори си момичето много хубаво, аз имам представа колко е трудно да запазиш родния език.

Не съм емигрант, но познавам достатъчно такива и знам колко им е трудно да подържат езика с децата си. Всяко лято като си дойдат в Бг, говорят по-трудно и по-трудно. До толкова, че собствените им баби и дядовци не могат да разговарят с тях. Писменият език, без училище, е невъзможно да бъде научен.
Бе как ще е дублирана  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Ами така ми се стори. Ама не споря, де. По-скоро ми е все тая.
Аз сама не намерих клипчета (освен двете фрази, които споменах), сега съм доволна.

# 677
  • Мнения: 2 921
Просто защото прекрасно си личи, че е нейният глас. Между другото е учила една година в София.

# 678
  • sf
  • Мнения: 10 253
Тия па като чуха България и уау ууу все едно им каза,че е от затънтена островна джунгла  Joy

# 679
  • Мнения: 2
Нина според мен си говори много добре български!

Нина: '' Наистина е страхотно, особено заради факта, че чуваш актьорите да казват,че след определен брой години в 1 шоу нещата стават скучни и се повтарят, но през последните 4 години Елена израстна и се разви толкова много ... Джули Плек свърши страхотна работа да поддържа сериала свеж и вълнуващ и караше самата мен да се вълнувам да ходя на работа всеки ден. ''

Ааа не! Това е вица на годината.   hahaha Свеж и вълнуващ моля ти се Joy  smile3532

Тия па като чуха България и уау ууу все едно им каза,че е от затънтена островна джунгла  Joy

smile3532 smile3532 smile3532

# 680
  • София
  • Мнения: 3 581
Ще дебнем, я. Само да е посмял някой да ни се смее  Mr. Green

Ба, ще го дебнете. Нали ще съм с автомат там Mr. Green

# 681
  • Мнения: 3 736
Бекъп трябва ли ти? Безшумен, с оптически мерник. Кажи и идвам.  Flutter

# 682
  • София
  • Мнения: 3 581
Бекъп трябва ли ти? Безшумен, с оптически мерник. Кажи и идвам.  Flutter
Ау, ще гониш фенки заради мен bowuu. Ще вземем и Бум да ги блъска с бюста hahaha

# 683
  • София
  • Мнения: 830
Той само да дойде, ние ще се разберем.

# 684
# 685
  • Мнения: 9 095
бе само Кафето предрече че Нина и Иън ще дойдат и тя ще бяга за автограф, тъй че е с предимство

# 686
  • София
  • Мнения: 3 581
бе само Кафето предрече че Нина и Иън ще дойдат и тя ще бяга за автограф, тъй че е с предимство
А нье, аз съм се клела във вечна вярност, аз съм с предимство, нали черешке  love001

# 687
  • Мнения: 2 921
бе само Кафето предрече че Нина и Иън ще дойдат и тя ще бяга за автограф, тъй че е с предимство
А нье, аз съм се клела във вечна вярност, аз съм с предимство, нали черешке  love001


И сме се клели отдаааааавна отдавна

# 688
  • Мнения: 9 095
ма вие се кълнете, ама Кафето лично сънува как ходи след тях за автографи Naughty

# 689
  • София
  • Мнения: 3 581
Ми аз съм сънувала, че ходя с Иън на училище. После в класната стая се появиха легла и си легнахме. На другото легло бяха Пол с някаква ( не знам дали Тори), имаше и други хора hahaha

Общи условия

Активация на акаунт