Човечността беше единственото нещо, което не бе изгубила - TVD Тема 35

  • 24 254
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 786
The Vampire Diaries


 





Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Джоузеф Морган, Кат Греъм, Кандис Акола, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Зак Роуриг, Клеър Холт, Даниел Гилийс, Тори ДеВито, Фийби Тонкин и Грейс Фипс

Четвърти сезон започва с факта, че всичко се променя. Елена се изправя срещу най-лошия си кошмар, след като се събужда след катастрофата и разбира, че трябва да премине през ужасяващата трансформация във вампир или да умре завинаги. Стефан и Деймън са на различни мнения повече от всякога, докато се опитват да решат как да помогнат на Елена да се адаптира към живота, който никога не е искала, а през това време всички трябва да се справят с хаоса, който Аларик създаде след като издаде вампирите и техните поддръжници пред Тайният Съвет на Мистик Фолс и местните църковни лидери. Въпреки всичко, което им се случва, Елена и приятелите й започват последната част от гимназията преди дипломирането им да изпрати всеки по различни пътища. Всеки от тях чувства връзката към родния Мистик Фолс още по-силна когато нов, мистериозен злодей пристига в него и е твърдо решен да го унищожи.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,тема 19 Тема 20  Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

# 1
  • Мнения: 2 786
Разширено промо за еп. 16

# 2
  • София
  • Мнения: 6 219
Тук, тук! Simple Smile

Мокка  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз тука
Йо Hug
Анкета?

# 4
# 5
  • Мнения: 2 786
Измислете я анкетата, ама предлагам като гледате епизода, за да се отнася за събитията след него  Thinking

Така...

Скрит текст:
Много ми хареса епизода! Нина е страхотна просто, нямам думи.. Направо ги разби. Зак също беше много добър. Сега не можах да разбера дали Сайлъс е приел формата на Шейн или пак си действа чрез видения. Бони ще изкука тотално с тоя план да срутят стената между чистилището (препратка към СПН, и тук всички свръхове отиват там) и реалния свят. Ако си върнат всички чудовища, които някога са убили жална им майка... Джерко, рест ин пийс бъди, много ефектно беше изпращането накрая. Очаквам много по-вълнуваща и забавна Елена сега, без хуманност. Хареса ми, че Пол и Тори имаха сцена заедно. И друго не се сещам...

# 6
  • sf
  • Мнения: 10 153
Не намирам епизода в замунда   Crossing Arms  тук треперя неистово  Joy

ако Клаус дойде, ще го отвлеча  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 3 581
Друго не се сещаш????

Ами
Скрит текст:
Деймън?

# 8
  • Мнения: 74
Йо, мерси за темата   bouquet

Доволна съм от промото за следващия епизод. Да видим кога ще успея да гледам новия епизод.

# 9
  • Мнения: 3 736
Хопалянка!   bouquet

Така...

Скрит текст:
Бони ще изкука тотално с тоя план да срутят стената между чистилището (препратка към СПН, и тук всички свръхове отиват там) и реалния свят. 

О, нееее.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 331
Тенк ю, Йо! Ще гледам към обяд. Някой да ми каже как беше Бог днес?

# 11
  • Мнения: 1 517
Добро утро. Записвам се "на тъмно" Довечера като гледам ще чета и пиша.
Мока благодаря ти  bouquet
Хубаво заглавие Rolling Eyes

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Записвам се и аз. Ще гледам епизода чак в неделя.
Новото промо ми хареса.

# 13
  • Мнения: 2 786
Бог е прекрасен както винаги, изненада ме в една сцена.  Joy

Скрит текст:
I could hug you right now, Bonnie  Joy

# 14

Общи условия

Активация на акаунт