My name is Bond, Sire Bond - The Vampire Diaries (тема 31)

  • 18 616
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 785
The Vampire Diaries

 


 


 


 

Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Катерина Греъм, Мат Дейвис, Кандис Акола, Сара Канинг, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето ѝ.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,тема 19 Тема 20  Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 00:10 от mokka

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
mokka   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 785
Пускам, че гледам Ването я няма а аз не знам по-късно ще мога ли Simple Smile

Като се записвате дайте предложение и за анкета, че не измислихме.

# 3
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Може нещо свързано с подчинението на Елена  newsm78 знам ли....

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Mokka, мерси за темата.   bouquet Заглавието е много забавно.
И вместо гол запис, пускам това клипче:



Извинявам се, ако е било пускано. Аз лично не си спомням да съм го виждала тук. Simple Smile

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Йо   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
# 7
  • Мнения: 9 095
на Нели предложението за анкета много ми хареса на мен Rolling Eyes


Мокка, мерси за темата, отивам да гледам Цвъка и Савов

# 8
  • Мнения: 26
Запис!   bouquet

И моето предложение за анкета е....Колко от вас искат да се окажат истински чувствата на Елена към Деймън,а не сценаристите да прецакват тоооооолкова дългочакания момент,като я правят зависима от него!  Crossing Arms

# 9
  • София
  • Мнения: 3 581
Анкетата да е нещо за Клаус-Тайлър-Каролайн, щото в минала анкета с най-много гласове беше тъпоъгълника Peace

# 10
  • Мнения: 2
Благодаря за новата тема !   bouquet 

# 11
  • София
  • Мнения: 6 219
Супер тема, супер заглавие!  Hug

Пренасям от миналата тема отговорите:
Какво мислите за "злото" в този сезон?

Да живеят ловците, а с тях придошлия екшън.    21 (16.2%)
Джеръми - ловец? е, няма начин просто...    10 (7.7%)
Всичко различно от любовния тъпоъгълник е добре дошло!    34 (26.2%)
Ловците само отместват погледа от основното: да живее Делена!    24 (18.5%)
Ако избият ловците сега какво ли ни чака в сезон 5...    9 (6.9%)
Все още не знаем кой точно е "врагът". След почивката ще разберем.    32 (24.6%)

Общ брой гласове: 81


Дайте анкета за Кар-Клаус-Тейлър. Да залагаме примерно след колко сезона ще се опрашат.

# 12
  • Мнения: 138
Страхотно заглавие за темата!  Heart Eyes

И аз съм за Клаус-Каролайн-Тайлър анкета.

Ване, тези помпони в подписа ти са хипнотизиращи. Не мога да спра да ги гледам.

# 13
  • UK
  • Мнения: 600
Запис  bouquet

Страхотно заглавие, на още по-страхотна тема, мокка Hug

Анкета Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 14
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ване, тези помпони в подписа ти са хипнотизиращи. Не мога да спра да ги гледам.

Агитираме та те така  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт