Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 291
  • 723
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
The Vampire Diaries


 









Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Джоузеф Морган, Кат Греъм, Кандис Акола, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Зак Роуриг, Клеър Холт, Даниел Гилийс, Тори ДеВито, Фийби Тонкин и Грейс Фипс

Четвърти сезон започва с факта, че всичко се променя. Елена се изправя срещу най-лошия си кошмар, след като се събужда след катастрофата и разбира, че трябва да премине през ужасяващата трансформация във вампир или да умре завинаги. Стефан и Деймън са на различни мнения повече от всякога, докато се опитват да решат как да помогнат на Елена да се адаптира към живота, който никога не е искала, а през това време всички трябва да се справят с хаоса, който Аларик създаде след като издаде вампирите и техните поддръжници пред Тайният Съвет на Мистик Фолс и местните църковни лидери. Въпреки всичко, което им се случва, Елена и приятелите й започват последната част от гимназията преди дипломирането им да изпрати всеки по различни пътища. Всеки от тях чувства връзката към родния Мистик Фолс още по-силна когато нов, мистериозен злодей пристига в него и е твърдо решен да го унищожи.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,тема 19 Тема 20  Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

# 1
# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Тук съм Simple SmileМили,мерси за темичката  Hug

# 3
  • Мнения: 28
От тея постери косата да ти се накъдри... или да щръкне.  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 6 219
бръм!

Мокка, ЧРД! Да си ни жива и здрава и много търпелива Simple Smile



Надявам се да останат вампири в Дневниците... много...

# 5
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Миличка, мерси за темата! аз нямам време да чета какво друго сте коментирали по епизода, затова ще си пльосна моите коментари  Grinning -
Скрит текст:
Бони ще вземе сериозно да ми захаресва, ако е такава лоша вещица  Grinning . Много ми хареса момента, когато Елена и Джеръми убиха Кол, още в предната серия  казах, че според мен този план ще е успешен. А появата на разярения Клаус след това също беше много ефектна. Сблъсък между двамата Салватор беше повече от очакван, дори по-сериозно си го представях. На Мат май му хареса какво каза Ребека в училището и ще вземе да си падне по нея като гледам. И това е май, сега да ги видим как ще го намерят този лек за три дни, нещо хич не ми се вярва да стане толкова бързо, мислех си, че ще е по към края на сезона.

# 6
  • UK
  • Мнения: 600
Пльос и аз в темата!
Неочаквано развитие на нещата, но не съм много разочарована, ще го преживея!
Мен пък Елена не ме подразни в този епизод, планът й беше супер логичен и успешен... ако се абстрахираме от симпатийте към Кол...

Финалната сцена беше много добра... Деймън и Стефан сблъсъкът идеален, недовършен, подтиснат, хаплив....!

# 7
  • sf
  • Мнения: 10 153
Още не съм гледала, все не намирам време без да трябва да прекъсвам филма  #Crazy

Хубав уикенд!   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 736
Честит рожден ден, Йо! Здраве, любов и интервю с оня там, вашия.  Mr. Green  bouquet

Замижавам и:

Последна редакция: сб, 02 фев 2013, 09:28 от ИрПуц

# 9
  • Мнения: 9
Благодаря за темата   bouquet

Така , епизодът беше напрегнат , но не ми хареса  Naughty Симпатизирах на Кол , а и той беше единственият здраво мислещ по отношение на този лек . Тръгнали през кол и въже да го дирят и изравят пустия Сайлъс , без и за миг да се замислят , че може да предизвикат нещо много по-лошо . И като изключим единицата Ребека , която иска отново да е човек , всички вкупом заради Ленчето  ooooh!
Сцената с Клаус пред вратата , да гледа смъртта на брат си .. тръпки ме побиха . Още веднъж ще кажа , че Джоузеф е страхотен актьор . Да го измъкват по-скоро от този заформящ се буламач. Вече споменаха Ню Орлианс , да ходи там и да си злостее на воля . У Мистик Фолс вампири няма  Naughty
Бони и така не ми харесва  Mr. Green Исках да живне малко , да я завладее ... изразяването . Но пак ми е скучна , изкуствена и безинтересна . Както се казва , угодия няма.
Ребека ми харесва , Стефан също . Дамян ще го пропусна , Елена пък съвсем  Whistling


Мока , Честит Рожден Ден  baloni Бъди здрава и безкрайно щастлива .

# 10
  • Мнения: 21 275
Благодаря за темата , Мили   bouquet
Йо , Честит рожден ден!Много здраве,щастие,късмет във всяко едно начинание и много любов ти пожелавам  newsm67  Gift  party023 Gift  ura

# 11
  • Мнения: 9 095
Ир, след замижавам й трябва ли да видим нещо Laughing


аз ако може повече мъже да останат в МФ...

# 12
  • Мнения: 3 736
Сега вече да. Шибания фанпоп.  Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 21
Все си мисля, че няма да го използват този лек. Ще събудят Сайлъс и нещо ще се случи с лека. Така че очаквам всички да си останат вампири.
Mokka, честит рожден ден!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 581
Йончо, ЧРД и тук  smile3510

Аз пък хич няма да мижа, с широко отворени очи съм

Общи условия

Активация на акаунт