Проблем с флашка на Виваком

  • 2 871
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 646
Здравейте, моля ако някой е имал подобен проблем и го решил да ми напише.
При нас просто флашката не работи.Отидохме до офис на Виваком, от там ни дадоха нова сим карта.С новата обаче пак няма връзка както със старата.Казаха ,че гаранцията и е изтекла и ако исакаме нова цената е 40 лв!!!!

# 1
  • Мнения: X
Радостина, сигурна ли се, че проблемът е във флашката? Пробвали ли сте на друг компютър?
Аз имам флашка на Виваком, инсталира се много лесно и работи безпроблемно.
Една година я ползвам вече, ежедневно.

# 2
  • Мнения: 646
Да, сигурна. Изпробвано на 3 компютъра. Тази се ползва по принцип от 1 година и 5 месеца, но сега се появи този проблем.Чак се чудя какво има във флашката, което да се повреди????

# 3
  • Мнения: 2 838
Извинявам се предварително,въпросът ми не е за тук,но за да не пускам нова тема ...

знаете ли дали съществуват приставки за малки сим-карти,с който самата сим карта да стане нормална и да може да се ползва от обикновен телефон ???

# 4
  • Мнения: 889
Аз подписах нов договор и закрих стария. Като нов абонат ми дадоха и нова флашка. Wink Взех си я да си имам резервна.  Така или иначе щях да преподписвам. Ако си била на едногодишен може да пробваш така. Ако е за 24 месеца, оглеждай се за промоция.

# 5
  • Мнения: 190
Извинявам се предварително,въпросът ми не е за тук,но за да не пускам нова тема ...

знаете ли дали съществуват приставки за малки сим-карти,с който самата сим карта да стане нормална и да може да се ползва от обикновен телефон ???
Моята микро карта успявам да си я ползвам и на обикновен тел. без приставки

# 6
  • Мнения: 2
Да, сигурна. Изпробвано на 3 компютъра. Тази се ползва по принцип от 1 година и 5 месеца, но сега се появи този проблем.Чак се чудя какво има във флашката, което да се повреди????
Вътре има едно джудженце дето хваща безжичния интернет и го пъха в компютъра. Сигурно е умряло  Cry
.
.
.
.
.
Намери си една такава флашка втора ръка от някой
http://prodavalnik.com/prodavam-flashka-za-internet-na-vivakom-i16732195
Цветя и бонбони не пия Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт