Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 39
Гунди, завърнахме се, да. Края на другия месец принцесата тръгва на ясла, а аз на работа, тъй че айде моля ви се отнесете се по-сериозно към въпроса с организацията за следващата седмица.  Hug
Отивам да дебна във фейсбук, че накрая да не си остана недоразбрала.

# 406
  • Мнения: 82
Като ме няма мен да закова ден и час;) (аз малко под прикритие, но се налага) бг-то съм;)

# 407
  • Мнения: 4 070
Маги, заради вас- ви-на-ги! Hug
Бг, кой пък не те разпозна? Hug

# 408
  • Мнения: 82
За утре един Южен парк???? Или Зоо???? Абе нещо??Wink

# 409
  • Мнения: 4 070
Аз вероятно от вторник ще се включа. newsm44

# 410
  • София
  • Мнения: 39
Айде вторник  Flutter

# 411
  • Мнения: 82
Малко съм под въпрос за вторник, че планирам едно кратко посещение с децата при баба ми, но да дойде утре, да видя дали ще ходим и ще кажа за вторник;)

# 412
  • Мнения: 133
Утре мисля и аз за зоопарка, но баткото ки е с кашлица и не сме много за компания...

# 413
  • Мнения: 82
Хаха...и Никол;) но според педи вече е добре и до няколко дни ще спре и кашлицата. Тя изкара вирус миналата седмица и даже стигнахме до АБ:( а Алекс как е? От кога е с кашлица?

# 414
  • Мнения: 4 070
Ами да бяхте казали по- рано,че сте с по- големите си деца. Аз днес съм с Вик
Утре?

# 415
  • Мнения: 133
От петък кашля. Педи днес казА, че е с пневмония и започваме АБ Sad Пепи от днес и той кашля... Дано не е същото.
Та ние пропускаме тази седмица.

# 416
  • Мнения: 82
От петък кашля. Педи днес казА, че е с пневмония и започваме АБ Sad Пепи от днес и той кашля... Дано не е същото.
Та ние пропускаме тази седмица.
И Никол пи АБ:((( дано бързо се оправят душиците!!!!

За срещи и ние отпадаме до четвъртък, заминаваме в К-к. Елси не искаш ли да наминете:)

# 417
  • София
  • Мнения: 39
И сега какво стана за утре? Остана ли някой за среща?
 Ама то май щяло да вали  Rolling Eyes

# 418
  • Мнения: 59
Искам, ама другия път, Трини!...

Има ли някой на когото обедните срещи да са му по-удобни като на мен? Т.е.12-13 ч?

Иначе предлагам утре в парка най-сетне!
  newsm53

# 419
  • Мнения: 10 896
Елсън, на мен ми е по-удобно 13-14ч. определено, натуткала съм се и мога да излизам с чиста съвест тогава  Joy
Хайде утре, парк, център, все едно, само да се разберем и да се видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт