Тренировки в домашни условия: Тема 29

  • 42 448
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 088
Речено-сторено. Както казах от днес отново съм в действие.
Тъй като съм в жилището на майка ми, а малката спи тренирам в антрето. Доста е тясно и без малко да направя лампата да остане в историята при едни подскоци, но  Mr. Green
Отчитам с Cathe Friedrich - STS Shock Cardio - Cardio Core Circuit-  50мин. и бягам по задачи.
Довечера ще ви прегледам и чета  Hug

# 241
  • Мнения: 71
Workout 10 - Body Revolution.

И аз забелязах повдигане на дупето с упражненията на Джилиян. Съмнявах се малко, тъй като само от 2 седмици тренирирам с нея и предполагах, че е резултат от всичко до момента. Но, след като  bilyana333 спомена...  newsm78
  Wink
 Мерито, всяко зло за добро.  Peace

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 18:17 от Venilove

# 242
  • Варна
  • Мнения: 283
Момичета, правили ли сте тренировките "1000 калории" от ФБ? Коя е по трудна?

# 243
  • Мнения: 550
Според изготвения от мен план, днес е ред на кардио и упражнения за горна част на тялото.
Така че направих 15-минутното видео на Шон, а след него 30 минути Xtreme Timesaver на Джаки. Комбинацията много ми хареса, сигурно ще я потворя след няколко седмици.

Биляна, сега се загледах във видеата на Cathe Friedric в тубата, но не намирам цяло, а само откъси. Ти от там ли гледаш или си свалила нейни тренировки от някой торент сайт?
Междудругото се замислям сериозно да си купя степ, само това, че живеем в апартемент и то точно над хазяите ме спира.

# 244
  • Мнения: 8 163
Обеден отчет на 15 мин Total Body Bootcamp от Блендъра.

# 245
  • Мнения: 1 809
Поредна тренировка от 4-та седмица на Инсанити -Cardio Power & Resistance.
Фея, благодаря за полезната информация!
Мерито, пожелавам ти бързо да си намериш друга работа Hug
 Hug

# 246
  • Мнения: 8 163
Фея, благодаря за полезната информация!
Няма защо, Малвина. Почти всички сме с по някоя определена проблемна зона, за която работим. Ще се радвам, ако има полза от това, което публикувах.

Аз вчера започнах с екстракта от зелени кафеени зърна. Имам толкова малко тлъстина да чистя и ще се радвам да я махна по-скоро. Разбира се, продължавам да спазвам тренировъчен и хранителен режим. Няма да седна да плюскам както жените от изследването за ползата от GCA.

# 247
  • Мнения: 550
Фея, на какво се основава тази статия, която си превела (може и просто да дадеш линк, че не я намерих в сайта на този др. Оз). Аз честно казано нямам доверие на такива вълшебни хранителни добавки.

# 248
  • Мнения: 8 163
Айа, преведеното от мен е извадка от няколко видео записа. Ето линкове към всички тях:

За екстракта от зелено кафе: част 1, част 2

За проблемните зони: част 1, част 2

Още за зеленото кафе: Гори ли мазнини или е измама? (в 5 части; линкове към тях под видеото)

За останалите хранителни добавки съм дала линкове към сайта на LiveStrong.

# 249
  • Мнения: 550
Фея, мреси за скоростния отговор.
Изгледах видеата за проблемните зони 1 и 2, но се чудя дали има видео с резултатите след седмица на диета.
Аз продължавам да съм скептична, но все пак да те допълня към точката за тлъстини по бедрата. Това е моята проблемна зона, но знам, че има и дурги момичета в темата, които се борят с мазнините именно там. Та във видеото др. Оз препоръчва дието без месо, защото наситените мазнини водят (според него) до големи бедра, тъй като огранизмът ги складира там.

# 250
  • Мнения: 561
Отчитам разгрявка с Руми, HIIT Workout for Fat Loss от Блендъра и Upper Body на Джаки. След това доста ми се виеше свят, може би защото ми е втори ден от МЦ, а по принцип се ослушвам поне първите три дни, но не издържах днес да не правя нищо. Утре с Били ще трябва май да избера някоя по-лека или поне кратка тренировка.

# 251
  • Мнения: 8 163
др. Оз препоръчва дието без месо, защото наситените мазнини водят (според него) до големи бедра, тъй като огранизмът ги складира там.

Имай предвид, че тук под "месо" обикновено се разбира телешко, било то под формата на стейк или кайма. Ядат се много кренвирши и наденички. Има една  Sick закуска, дето включва тънки колкото кутре наденички, в които има кленов сироп, кафява захар и канела. После що американците са дебели  ooooh!

Дори най-крехкото телешко (филе миньон) в 200 гр. има 14 гр. мазнини, от които 25% са наситени и 44 гр. белтъчини.

Обезкостени пилешки гърди, без кожа, 200 гр., съдържат около 7 гр. мазнини, 0% от тях наситени и над 60 гр. белтъчини.

# 252
  • Мнения: 1 088
Е, не Феичке ти си цяла енциклопедия!  Hug
Иначе лично аз се храня водейки се от няколко основни свои принципа и без да изключвам никакви храни от менюто си.
Скрит текст:
Салами изобщо не се консумират в къщи. Закусвам задължително - мюсли с мляко или филийка с кашкавал.
Прясно сготвена храна всякаква с по-малко мазнина. Зехтин, риган, мащерка, босилек. Месото гледам да е комбинирано само със салата, но не изпадам в дилеми в по-редките случаи когато не е. Моят проблем е вечерното хранене - няма как да се храня по-рано но поне гледам да е умерено. Ограничила съм само сладките и леко хляба, но хляб така или иначе в къщи хапваме много умерено.
Знам че ако мина на вечерно хранене със салатки за две седмици ще разкарам доста мазнинки, ама на  Stop
Скарлет, праз готвя заедно със спанак като ги задушавам да омекнат в зехтин леко.
Скрит текст:
Махам от котлона, добавям едно яйце, сол, пипер, галета, настърган кашкавал. Обърквам и запичам на фурна. Може да ръснеш кашкавал отгоре, за да стане по шик  Mr. Green
Айя, Cathe Friedric успя за заеме място сред любимите ми инструктури. Степ нямам, но правя други нейни тренировки (предимно кардио) от които съм доволна. Теглила съл всичко от тракера  Wink

# 253
  • Canada
  • Мнения: 3 358
В Аренабг има 170 фитнес книги.На когото му е интересно може да си ги свали и да чете, има доста полезна информация. Най-важното, което запомних е, че ако не се храним както трябва, каквито и добавки да вземаме , няма да имат желания ефект. Другото, което съм запомнила /не от там/ е, че животинските мазнини са много важни, особено за женския организъм, тъй като играят важна роля в хормоналния баланс на тялото. Липсата им може да доведе до падане на косата, липса на МЦ или нередовен такъв и др.

# 254
  • Мнения: 8 163
Вечерен отчет с 30 мин Джо Дилън + упражнения за гръб с гиричка и на физио топка.

Полар, благодаря за идеята! Ще погледна дали няма нещо и в Читанка.

Общи условия

Активация на акаунт