Тренировки в домашни условия: Тема 29

  • 42 443
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 405
След като днес ме уволниха от работа, по незнайни за мен причини, отново започвам да се отчитам редовно и да се храня по Зоната, защото бая баджак съм направила  Laughing
Тази сутрин направих 12тина минути кардио на Румяна.
Сега се отчитам със силова за цялото тяло, отново на Румяна. Мисля да хапна едно кисело мляко с малко бадеми и да си пускам някое филмче! Ммм, кеф  Heart Eyes

Между другото от време на време усещам дискомфорт в мускулите по време на разтягането в края на тренировките. Аха да се схване мускула и навреме го хващам и спирам да правя упражнението. Не знам защо така се получава, но утре мисля да си метна една лека йога, че да поразтегна малко. Не знам дали множно са ми дошли силовите тренировки, но не е невъзможно.

Авокадото го преоткрих в последната седмица. И аз си правих от домашния шоколад, но с рожков, мед и лешници/бадеми. Става превъзходно  Crazy
Слагах го и в салата веднъж (ябълки, киноа, кълнове люцерна, авокадо, бадеми, канела), стана много вкусно  Flutter

# 226
  • Canada
  • Мнения: 3 358
А ето и моето примерно меню:
Закуска - кисело мляко с овес, стафиди, мед и банан / филия с крема сирене и парчета домат
Тренировка - преди и след нея - протеинов шейк с банан или круша
Обяд - салата с домати, маслини, една готова салата с моркови, цезар и зеле със зехтин + нещо месно или яйца или сандвич
Следобедна закуска - кисело мляко или протеиново блокче с някакъв плод, ядки
Вечеря- пак нещо месно със салата
вечерна закуска - ядки/ плодове/кисело мляко/сушени плодове.... и аз много обичам сушени сливи, че и кайсии Simple Smile

Merito, моите съболезнования за работата Sad  , дано и намериш достоен заместник скоро!

# 227
  • Мнения: 6 604
Аз няма да си пиша моите менюта,че не са за пример. Embarassed
Стриктна съм само със закуската,останала ми от 90 дневната-плод. Peace
После обяда и вечерята не са за писане. Whistling
Ще се опитам да съм по-изчистена откъм хранене,но си оставам само с намеренията си май. Outta Joint
Отивам да се мятам на уъркаут 2 и да ходя на работа. bowuu

# 228
  • Мнения: 86
Добро утро, за сутринта Lean Circuit 2
за довечера Workout 6

# 229
  • Мнения: 327
Мери, дано дано скоро намериш по-хубава работа!

Феи,  ясно, не е същото месо...осолено и провисено да се суши ...а при теб е друга технологията Simple Smile
Не знам как да си изчистя лесно авокадото  Crazy За първи път си купих  Crazy Ще пробвам първо на салатка...а после ще купя и още едно за десерт Simple Smile
 Hug  Благодаря ви Simple Smile


Фея, много готино звучи тренировката ти  Joy А аз действам непрофесионално, заключвам си кабинета от вътре, събличам си рокля, блуза...и почвам да скачам. Един път почукаха... ама аз затихнахи тръгнаха  Joy


И аз няма да си пиша какво ям, че ще и аз никак не съм за пример, принципно не ям лоша храна, но ям много шоколад и прекалявам с количествата. Другият недостатък ми е че не обичам да ям по-малко и редовно, а да се натъпча...мъжката  Joy Добре, че генетичните ми заложби са добри и добре че обичам да се движа Simple Smile

Заредих се малко с вас Simple Smile Започвам интензивно работа...дано слетобед успея да тренирам Simple Smile

# 230
  • Мнения: 5 405
Тази сутрин се отчитам с два пъти 5минутната сутрешна тренировка на Румяна (общо 10 минутки). Помня, че едно време бях почнала да я правя всяка сутрин и още след 1вата седмица се усещаше разлика в дупето. Почна да става по-хубаво закръглено Grinning

# 231
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
В къщи нямам интернет  #Cussing out
За снощи отчитам workout 2 от боди революшън + 15 минути въртене на обръч. Довечера ще правя кардио 1. След почивката продължавам с workout 3, дано е с по-висока степен на трудност.

Днес приключвам с вчерашната дискусия, и повече няма да  спамя
  Rolling Eyes
Скрит текст:
И въпросната палачинка от вчера, и солетите бяха изключение.Как да ги премахна, при положение, че обичайно не ги ям? Обикновено след обед като пригладнея ям морков, но вчера нямах, затова хапнах солетите. За днес си нося.
Телешкия салам - това са по три парченца върху филийката от трици за вкус. Все пак с нещо трябва да я опека тази принцеса. Понякога замествам с кайма, но само ако съм си смляла месо - не купувам от магазина.

Аз пък имам половин кон на пастърма в хладилника  Laughing Но и на мен ми е много солена и не мога да я ям.
Бийф джърки не съм виждала на живо. Предполагам, че може да се приготви и в домашни условия, но вече нямам хубаво и подходящо сурово месо за целта.

Да обобщя:
Хранене по 5 пъти дневно, 3 основни и две междинки. Трениране вечер по 30 минути.
Това е, което няма как да променя.
От там нататък ще мисля  newsm78
Да се стопля вече, че да включа и обичайната дълга разходка с кучето.

# 232
  • Мнения: 1 088
skarlet, а ако включиш и едно кратко бягане като се стопли  newsm78
Дори само 20 мин. да са, но да тренираш двуразово. Това ми идва наум, но незнам дали на практика можеш да го вместиш в дневния си график.
Благодаря ви за куража дружина  Hug
Скарлет , това твоето е било жив звяр  Laughing Моята има друга методика и е по-опасен противник  Stop
Спирам с темата свекърви, отивам да поработя и да мисля какво да тренирам днес.
Между другото благодаря за интересните идеи за приложение на авокадо, които сте споделили  Wink
Мери, съчувствам ти за работата, но нека следващата да е по-добра!  Hug

# 233
  • Варна
  • Мнения: 283
Meri, както и другите казаха, така и аз вярвам че ще намериш по-добра работа.   bouquet

Фея, тея джъркита и аз съм ги яла, но в България нямат аналог - мисля че филе Елена и др, но пак са ужасно солени  Sick

Аз идвам да се похваля, че в неделя изкарах 84км за 7 часа с колелото. Много съм горда със себе си  Sunglasses Другото ново е, че започнах програмата на Bob Harper и позарязах Инсенити, 2 седмици преди края. Ще видим какво ще се случва за напред. Чакам да се постопли още повече и продължавам с колезденето.
За днес имах почивка при Боб, затова направих 2 видеа на Зузана: 11+12.

Желая ви спорен ден   bouquet

# 234
  • Мнения: 6 924
Тази сутрин се отчитам с два пъти 5минутната сутрешна тренировка на Румяна (общо 10 минутки). Помня, че едно време бях почнала да я правя всяка сутрин и още след 1вата седмица се усещаше разлика в дупето. Почна да става по-хубаво закръглено Grinning
Може ли линк Simple Smile

# 235
# 236
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Предлагам да описваме тренировките си, ако не ви затруднява, защото това уъркаут 1 или 2 нищо не ми говори, а ми е интересно кой какво прави. Simple Smile По-късно днес ще се включа с моята тренировка.
Скарлет, телешкия салам не е добър избор по простата причина, че няма нищо телешко в него.

# 237
  • Мнения: 8 163
Мерито, пожелавам ти бързо си намериш по-добра и по-високоплатена работа!

Ел, срязваш авокадото на половина, чукваш костилката няколко пъти с дръжката на метален нож, врътваш костилката и тя излиза. След това можеш да изгребеш месестата част, като вкараш лъжица плътно до кората на авокадото.

***

Да ви кажа разни трикове за горене на мазнини (от сайта на Др. Оз), всяко с продължителност една седмица.

За тлъстини в коремната област:
- Прием на хранителната добавка GLA - gamma linolenic acid по 1000 мг. преди всяко ядене
- По една чаша бобови с всяко ядене


За тлъстини в седалищната област:
- Прием на хранителната добавка Chitosan по 1000 мг. два пъти на ден
- Протеинов шейк за закуска и обяд


За тлъстини по ръцете:
- Чай от магданоз, 6 пъти на ден, по една чаша
- Сладък картоф три пъти на ден, по възможност като единствен източник на въглехидрати


За тлъстини по бедрата:
- Прием на хранителната добавка Calcium Pyrovate по 1000 мг. преди всяко хранене
- Ядене на заместители на месо


За тлъстини по цялото тяло:
Чист екстракт от зелени кафеени зърна, два пъти дневно, по 400 мг., 30 мин преди ядене.

Внимавайте:
- екстрактът да е с поне 45% Svetol или GCA
- да няма никакви пълнители, свързващи вещества или изкуствени добавки
- по възможност да не е произведен в Китай (заради ниския контрол на качеството)

# 238
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Polar bear, купувам от най-скъпия телешки салам. Не мога да кажа сега марката, но се надявам като е на тази цена - около 8 лв/кг все пак да е с месо в него.

Това уъркаут 1 или 2 са поредни тренировки от програмата Боди революшън на Джилиан. Няма как да дам линк към тренировките, защото е цяла програма изтеглена на компютъра ми от рутракера на 1 страница.
За съжаление на работа имам филтър и не мога да проверя дали тези тренировки ги има в Y tube, а в къщи пък от снощи нямам интернет.

Довечера ще правя кардио 1 от същата програма. И после ще готвя един праз, само дето още не съм измислила как и с какво  newsm78

# 239
  • Мнения: 741
Отчитам се с Chalean Extreme - Lean 1

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт