"Под прикритие" - тема 6: сезон 3 - краят на сезона или сериала...

  • 50 693
  • 862
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 324
Като чета предположенията за финала, досега едно не отговаря на представите ми  Laughing
Все ми се мисли, че Иво ще го свитне Марто, щото имат стари сметки за уреждане, а Джаро ще получи разплатата си от Попов, поради същите причини. Това ми е най-логичния финал.
То иначе ако Иво убие Марто, а Джаро - Иво... за къв им беше да го внедряват и то след години обучения и т.н.

# 31
  • Мнения: 534
Аз пък си представям финала  Mr. Green - Иво убива Марто, Джаро свитва Иво, Куката утрепва Джаро ... Куката бега в Испания, Попов се депресира и пенсионира (голяма тъпотия беше т'ва с папката Шмекер, да беше я оставил в читалнята на градската библиотека напраО  Crazy ooooh! Crossing Arms Naughty ).

# 32
  • Мнения: 931
Аз пък си мисля, че все пак трябва да има възпитателен ефект от филма - не е логично Марто, който все пак е "добрият" да умре, докато гангстерът Куката, колкото и да е симпатичен, да се отнесе да си живее в Испания... За Иво и Джаро, че трябва или смърт, или затвор, там е ясно.

# 33
  • Мнения: 324
Ей за това не харесвам многото сезони на един филм - забравя се как е започнал  Wink

# 34
  • Мнения: 625
Категорично съм ЗА 4 сезон! И аз Николета не я долюбвам, но и с нея и без ще го гледам( както съм сигурна, че ще сторят и всички от темата,независимо от писанията си Whistling) Не разбирам защо повечето си представят 4-ти без Иво, след като той е един от най-впечатляващите герои. Това е просто крими филм и отрицателните роли са определено много важни! Защо пък да не се появи някоя нова Съни и за него и да го превърне в един "добър злодей" Иво ми е номер 1! Явно съм се извратила до някаква степен, но той, Косъма, Куката са хората, които направиха сериала велик поне за мен! Затова ги искам в следвашия сезон. А Николета, ако се появи изобщо ще е едно от момичетата на новия Косъм и изобщо няма да ни дразни, защото ще си е в ролята Hug

# 35
  • Мнения: 5 309
Този сериал не ми омръзва, както беше със Стъклен дом например, така че искам да продължи.

# 36
  • Мнения: 339
Аз или съм спала като съм гледала или незнам, но някой ще ме светнели за коя Николета става дума?  Изобщо не мога да се сетя за такъв персонаж newsm78

# 37
  • Мнения: 324
Roroana , някой предположи, че в 4-ти сезон може да се появи Николета Лозанова. Това беше шега, разбира се  Wink Но пък и нищо чудно...

# 38
# 39
  • Мнения: 19
   bouquet Благодаря за темата.
На мен сякаш ми се гледа 4 сезон. Нямам идея какво ще стане в последния епизод, но ми се иска Куката да защити Марто. А за нов сезон предлагам да вкарат една мацка под прикритие. Тея в полицията ни една жена не са показали. Или пък може да се появи някоя лоша мадама, малко така за цвят.

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 15:18 от la-la-la

# 40
  • София
  • Мнения: 11 746
Моята версия за финала е: Иво набива Марто, Кукака спасява Марто и стреля по Иво като или го убива или ни оставят да се чудим мъртъв ли е или не.

# 41
  • Мнения: 21
Ех... Искам да има 4 сезон, макар че той наистина ще си е като изцяло нова история. Да го наричат както искат, но ми се гледат качествени български неща.

# 42
  • Мнения: 296
Здравейте Hug Благодаря за новата тема  bouquet
Искам 4 сезон -  какво от това ,че разкриха Марто - в България престъпленията и мафиотите нямат свършване #Crazy има много материал още Mr. Green Ако убият Иво и Джаро, а Куката литне за Испания,кой ще знае за агента "под прикритие" Wink
Ще бъде върха ,ако внедрят и Куката под прикритие в Испания hahaha
А артисти за "лоши момчета" има - Христо Шопов,Юлиян Вергов,Асен Блатечки....ще са нови персони естествено...да провокират интереса ни Heart Eyes

Аз не разбрах какво стана с генерала от ДС който Иво уби- имаше ли разследване- нищо не дадоха...защо Crossing Arms  и за журналистката още нищо не е ясно...


ето и нещо от "кухнята" Peace

http://bnt.bg/bg/news/view/95046/kakvo_ostana_skrito_ot_zritelja_na_pod_prikritie

# 43
  • София
  • Мнения: 11 746
То въобще в целия сериал оставят доста недоразказани неща. Нешев, Василев. А какво стана с онзи Мишо, на който уж наградата от Кастингът му беше да участва в сериала?

Линда, не забравяй, че актьорите са обвързани с телевизиите.

# 44
  • Мнения: 543
И аз съм в колебание за нов сезон, но по-скоро клоня към Да Laughing
+1

И Благодаря за чудесно оформената тема  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт