"Под прикритие" - тема 6: сезон 3 - краят на сезона или сериала...

  • 50 691
  • 862
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 309
На мен много ми харесва Башар Рахал като лошо момче Simple Smile
Но все ми се се струва, че Джаро ще напусне сериала - има ли още жив бос от началото на мутрите, оцелял до днес?

# 46
  • Мнения: 534
А какво стана с онзи Мишо, на който уж наградата от Кастингът му беше да участва в сериала?

Верно, бе  smile3555 Да не е бил от епизодичните вклювания и да не сме го забелязали  Shocked (аз си мислех, че ролята/наградата му ще е по-забележително-присъстваща  Crazy Laughing).

# 47
  • Мнения: 31 394
Не искам нов сезон.

# 48
  • Мнения: 9
А Мишо не играеше ли момчето в затвора , с което Косъма и Близнаците си дружаха . Дето им сервираше супите в един епизод  Laughing

# 49
  • Варна
  • Мнения: 37
Да се включа в новата тема. Без сегашните действащи лица втори сезон не ми се гледа.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Сега е трети сезон-втори вече го гледахме!  Wink

# 51
  • Варна
  • Мнения: 37
Сега е трети сезон-втори вече го гледахме!  Wink

Бързам и пиша глупости. Исках да кажа четвърти.

# 52
  • Мнения: 2 183
А Мишо не играеше ли момчето в затвора , с което Косъма и Близнаците си дружаха . Дето им сервираше супите в един епизод  Laughing
Да. Личния "роб" на Косъмчето. Laughing
Всичко сочи , че ще има 4 сезон. С много нови лица.. Laughing Дано не го провалят само.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
А Мишо не играеше ли момчето в затвора , с което Косъма и Близнаците си дружаха . Дето им сервираше супите в един епизод  Laughing
Този ли имаш предвид?
http://vbox7.com/play:5981831a4b

# 54
  • София
  • Мнения: 11 746
Той е да, аз затова казах Мишо, иначе момчето се казва Златко Ечев, доколкото помня.

# 55
  • Мнения: 931
Интересно, от коментарите човек остава с впечатлението, че повечето хора не искат четвърти сезон, а анкетата сочи точно обратното?  newsm78

# 56
  • Мнения: 2 183
Не искат, защото сериала е толкова хубав на този етап, че се страхуват от бъдещ провал на евентуален 4-ти сезон.

# 57
  • Мнения: 1 754
Не се страхувам, че ще го провалят, добрите са си добри. Няма лошо да направят четвърти сезон, аз съм "за", а и както казахте има доста неща за доразвиване, но някои може и така да си останат. Също мен най-много ме е яд с тази папка, доста издиша версията, можеше друго да измислят, за да стигне до Иво... Както и да е, неделя вече е близо! Grinning

# 58
  • Мнения: 2 545
В очакване на финала съм.
Смятам, че хубавият сериал трябва да свърши навреме. Peace

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Кое е събитието на сезон 3 на сериала „Под прикритие”?

    Раздялата на Иво и Куката
    13.7%
    
    Лудостта на Джаро
    5.0%
    
    Убийството на Косъма
    47.7%
    
    Кражбата на досието на Мартин
    33.7%

Общи условия

Активация на акаунт