Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 65 967
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 21 201
и аз искам нещо ко си пращате  Mr. Green

и аз и аз   Hug

Релакс сега като Ни пратят някой  Халилчо ще видим Ние Mr. Green
Joy Joy Joy

Скрит текст:



 Joy  Joy JoyРени, уля се бива романтика ама..

Тя защото да е само нейн и никоя друга да не го пожелава, дори и в мислите си. Joy

# 631
  • Мнения: 0
и аз искам нещо ко си пращате  Mr. Green

и аз и аз   Hug

Релакс сега като Ни пратят някой  Халилчо ще видим Ние Mr. Green
Joy Joy Joy

Скрит текст:



 Joy  Joy JoyРени, уля се бива романтика ама..

Тя защото да е само нейн и никоя друга да не го пожелава, дори и в мислите си. Joy
Joy Joy Joy Heart Eyes newsm03 Само да смее някоя Mr. Green fight

# 632
  • Мнения: 22
Рени, честити дрешки   bouquet и аз съм под прикритие - край на сезона  Simple Smile
Благодаря Hug

За съжаление края Rolling Eyesостава да утрепят главния Joy

 rotfImbo Joy Joy да, бе главен герой дай да го утрепем
Ква е тая мания на сценаристите. Добре че  си имаме наши сценарии та някак се нареждат нещата Laughing
Или решаваме до къде да гледаме ,разбира се, в Нашия случай знаейки края

# 633
  • Мнения: 0
nqkoi moje li da mi pomogne nikade ne moga da namerq ne6to za novite proekti na hazal i cagatay dali 6te igraqt otnovo zaedno ako nqkoi znae ne6to molq da go napi6e

# 634
  • Мнения: 11 820
и аз искам нещо ко си пращате  Mr. Green

и аз и аз   Hug

Релакс сега като Ни пратят някой  Халилчо ще видим Ние Mr. Green
Joy Joy Joy

Скрит текст:



 Joy  Joy JoyРени, уля се бива романтика ама..

Тя защото да е само нейн и никоя друга да не го пожелава, дори и в мислите си. Joy
Joy Joy Joy Heart Eyes newsm03 Само да смее някоя Mr. Green fight
оха омекнаха ми колената щом го зърнах  Heart Eyes  Mr. Green

# 635
  • Мнения: 10
Здравейте!Ще ви чета после...намате равни.Супер сте!
На балкона видях Ради и бързам да я поздравя...добре си ни посетила,миличка!
Ренка, имаш разкрасяване в тоалета...много си фейшън...

# 636
  • Мнения: 0

оха омекнаха ми колената щом го зърнах  Heart Eyes  Mr. Green
За ме и за теб ги сложих Mr. Green Joy

Егати края #2gunfireзначи трябва да има 4 сезон LaughingОх тоя главния артист ми е много изкуствен от към игра Sick

Снежи Hugблагодаря Hugблагодарение на теб  bouquet

# 637
  • Мнения: 21 201
nqkoi moje li da mi pomogne nikade ne moga da namerq ne6to za novite proekti na hazal i cagatay dali 6te igraqt otnovo zaedno ako nqkoi znae ne6to molq da go napi6e
Не може да намериш, защото нямат нови проекти.
Хазалчето беше казала да я чакаме наесен с нов проект, а и за Чаги се писа нещо подобно. Щял да играе в турската версия на Ориндж Каунти, а дали, ще е така, ще видим живот и здраве наесен.
Рениииии, че как, ще смея да си помисля за Хали, като страх ме обвзема само като го зърна как подбелва очи, като варени яйца. Joy

# 638
  • София
  • Мнения: 30 147
Добре де, няма ли начин да презапишат края. Само един последен 69-ти епизод с happy end  Rolling Eyes И двамата нямат проекти сега, а пък ние ще се направим, че след 68-ми еп. нищо не е било  Embarassed

# 639
  • Мнения: 5 138
nqkoi moje li da mi pomogne nikade ne moga da namerq ne6to za novite proekti na hazal i cagatay dali 6te igraqt otnovo zaedno ako nqkoi znae ne6to molq da go napi6e
Добре де защо питате за общ проект на Хазал и Чааги, това кога се е случвало екранна двойка пожънала успех да я сложат в нов проек заедно......никога  ако бъркам ме поправете  Naughty

# 640
  • Някъде там
  • Мнения: 886

оха омекнаха ми колената щом го зърнах  Heart Eyes  Mr. Green
За ме и за теб ги сложих Mr. Green Joy

Егати края #2gunfireзначи трябва да има 4 сезон LaughingОх тоя главния артист ми е много изкуствен от към игра Sick

Снежи Hugблагодаря Hugблагодарение на теб  bouquet
spam2

Разочарована съм егати финала  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Ако не бяхте писали, че е последната серия нямаше да разбера

# 641
  • Мнения: 1 117
Добре де, няма ли начин да презапишат края. Само един последен 69-ти епизод с happy end  Rolling Eyes И двамата нямат проекти сега, а пък ние ще се направим, че след 68-ми еп. нищо не е било  Embarassed
Мина много време от тогава.. няма да стане. Остава ни само да не гледаме последната минута от финала и.. ето ни хепи енд- за мен Фемир си се ожениха и сега си живеят щастливо Heart Eyes.

Айй наистина егати финала..  #Crazy ще има 4-ти сезон, не може да няма. Иии.. Иво трябва да е жив!  Laughing

# 642
  • София
  • Мнения: 30 147
Добре де, няма ли начин да презапишат края. Само един последен 69-ти епизод с happy end  Rolling Eyes И двамата нямат проекти сега, а пък ние ще се направим, че след 68-ми еп. нищо не е било  Embarassed
Мина много време от тогава.. няма да стане. Остава ни само да не гледаме последната минута от финала и.. ето ни хепи енд- за мен Фемир си се ожениха и сега си живеят щастливо Heart Eyes.

Айй наистина егати финала..  #Crazy ще има 4-ти сезон, не може да няма. Иии.. Иво трябва да е жив!  Laughing

Аз точно така ще направя, мой си финал, без последните кадри и готово, че мира не ми дава, как са измислили подобно нещо сценаристите  Sick Много ме е яд. Като загледах сериала, викам "аха, леко, приятно филмче, без много драми, тъкмо за мен", а то какво било  Rolling Eyes Драмата била оставена за финал.

И аз не помня успешна екранна двойка да е снимала пак проект. Умишлено се отбягва подобно нещо, защото ще ги свързват все с първите им герои.

# 643
  • Мнения: 0
nqkoi moje li da mi pomogne nikade ne moga da namerq ne6to za novite proekti na hazal i cagatay dali 6te igraqt otnovo zaedno ako nqkoi znae ne6to molq da go napi6e
Добре де защо питате за общ проект на Хазал и Чааги, това кога се е случвало екранна двойка пожънала успех да я сложат в нов проек заедно......никога  ако бъркам ме поправете  Naughty
PeaceИ аз не знам Peace Въпреки че Кенан и Джансу Дере са играли и в игрален и в Езел после Peaceно незнам през какъв  период е Peace

# 644
  • Мнения: 1 117
Аз точно така ще направя, мой си финал, без последните кадри и готово, че мира не ми дава, как са измислили подобно нещо сценаристите  Sick Много ме е яд. Като загледах сериала, викам "аха, леко, приятно филмче, без много драми, тъкмо за мен", а то какво било  Rolling Eyes Драмата била оставена за финал.
Аз точно за това загледах сериала. Мислех си, че ще е лек, без драми и т.н., и като разбрах какво ме чака бях ей така -  #Crazy . Но.. вече бях навлязла много навътре в сериала и нямаше как да спра да го гледам.   Heart Eyes Въпреки гадния финал сериалът си заслужава гледането.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт