Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 27 тема

  • 26 706
  • 764
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 161
папи, слагай възглавница под дупето, докато лежиш - така променяш гравитацията и шийката е много по-спокойна.  Hug

# 691
  • Мнения: 89
Здравейте момичета  Hug
Влизам набързо да ви се похваля Simple Smile
На 1 юли ми беше секциото и 11:50 бече бях мама на момченце -2,750 кг. и 49 см. и момиченце - 2,970 кг. и тя 49 см .Вчера ме изписаха и сега сме си в къщи. Много съм щастлива , но лудницата е пълна .
Пожелавам на всички да изпитат това чувство  Hug

# 692
  • Мнения: 96
Десислава,да са ви живи и здрави бебенцата и да са много щастливи,а на те пожелавам бързо възстановяване! smile3501 newsm51

# 693
  • на земята
  • Мнения: 4 096
ДЕСИ,Честито!Много да са здрави малките съкровища,много да  радват мама и тати!Страхотни имена сте избрали!На теб бързо възтановяване и те чакаме ако остане време в другата ни темичка,,олежани бебчета! Hug

# 694
  • Мнения: 107
ЧЕСТИТООООООО Деси, много да те радват малката ти принцеска и сладура

# 695
  • Мнения: 153
Деси честито  Hug много да те радват твоите бебоци и не ни забравяй

# 696
  • Мнения: 487
Честито, Деси! Да са много здрави и щастливи!  bouquet

# 697
  • Мнения: 161
  bouquet  , ДЕСИ, ЧЕСТИТО!  ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ БВСИЧКИ, ВИНАГИ УСМИХНАТИ.

# 698
  • Мнения: 89
Мерси за пожеланията  Hug
Ще хвърлям по един поглед на темичката  когато ми остава време

# 699
  • Мнения: 1 270
Деси да са ти живи и здрави сладурите  Hug

# 700
  • Мнения: 129
Момичета, някоя от вас имала ли е ниска плацента и как са се развили нещата??!?!?!

Днес бях при доки и той ми каза, че плацентата ми е предна, но е много ниска. Изписа ми доста хапчета и да продължавам с лежането.
Ще се радвам на мнения и съвети!  Hug

# 701
  • Мнения: 1 270
Цветно, аз бях така. Ако искаш утре ще си изровя документите от прегледите да видя точно къде е била по това време. Точно като теб бях с ниска плацента разположена по предната стена. Прокървявах до 6-ти месец заради плацентата. При най малкия напън и .. При някой се вдига чак 7-ми месец При мен се вдигна малко преди да родя  Laughing Лежах през  цялата бременност заради това.
Нещата се развиха благоприятно. Малкия е почти на 9 месеца. Не се притеснявай  Peace

# 702
  • Мнения: 161
и аз бях с предна ниска плацента и постоянни кръвоизливи до 14 гс. - тогава започна да се вдига. Кога се е вдигнала напълно - не помня. Трябва да лежиш и да се пазиш и всичко ще е наред.  Simple Smile

# 703
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Цветно,ще се вдигне с напредването на бремеността ,в повечето случаи така става..)))Трябва да лежиш и да почиваш,да не се натоварваш и да не вдигаш нищо  Peace Взимай си лекарствата,слушай заръките на доки,лежи,почивай и всичко ще е наред  Peace

# 704
  • Мнения: 129
Благодаря ви, момичета. Успокоихте ме. Дано моята плацента да е добричка и да си вдигне по-бързичко.
Имам и още едно въпросче. Дано не ви досадя!!! Доки ми изписа бусколизин 3х2, ама ме притесни това, че в листовката пише да не се пие от бременни особено в първите 3 месеца, а аз съм на прага между трети и четвърти. Някоя пила ли го е?!?!!?!!!

Общи условия

Активация на акаунт