Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 27 тема

  • 26 685
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 25
Здравейте момичета аз съм бремена с близнаци утре влизам в 31 седмица.Преди две седмици на преглед ми казаха че съм със скъсена шийка,бях 4 дена на системи сега съм в къщи на легло.Утре съм пак на преглед дано всичко е наред и да не не  оставят на болница,надявам се да сме добре и да устискаме ще няколко седмици.

# 706
  • Мнения: 894
Ох, не съм влизала от цяла вечност, нито съм чела назад. Blush Дано намеря време да се включвам по-често! Peace
Честити бебоци на всички мами, успех на чакащите хубавици! Hug
Дани,  Hug Hug Hug! Стиснати палци да изкараш с коремче още няколко седмици! Praynig

# 707
  • Мнения: 153
Дани имаш стиснати палчета и от мен ...ние вече сме в къщи другата седмица съм на жк и ще видим какво става и с моята шийка дано сичко е ок   Praynig

# 708
  • Мнения: 107
аз утре сутрин съм на ФМ пр моя си доктор, който ме следи, ще ми измери и шийката, навлизам вече в големите седмици и натиска върху нея ще е по-голям. Много се надявам да няма скъсяване и всичко да е наред, въпреки,че с предишната бременност шийката нямаше никакво скъсяване до ноща когато ми започнаха контракции и изгубих беба.   Да сте имали понякога усещане че бебето ви рита точно там, все едно сритва точно в шийката

# 709
  • Мнения: 161
аз го имам това усещане, че ме рита в серклажа, но то май си е така де  Laughing

# 710
  • Мнения: 153
Аз за това влязох в болница риташе ме в серллажа и ме болеше незнам дали заради това се е скъсила шийката но сега ме рита по на горе

# 711
  • Мнения: 25
Благодаря за  подкрепата момичета страхотни сте Hug....Вчера бяхме на 4д за сега сме добре трябва да лежим повече иначе те са добре.Пожелавам на всички лека бременност и красиви бебета на финал Hug

# 712
  • велико търново
  • Мнения: 190
добър ден мам4ета,как сте,стискайте ми палци утре 4е ще ходим на Плевен да ни погледнат на ехограф да видим колко сме пораснали за 2 седмици 4е нещо изоставаме с седмиците и ми е малко притеснително    Cry някой знае ли какво ще стане ако бебето не датдава колкото трябва  Rolling Eyes


# 713
  • Мнения: 398
Дани,добре дошла и браво за прегледа!
Ширина, дано утре се покаже, че бебчо е наддал и да си спокойна. Иначе за килограмите и аз не съм много в час. Според мен е важно бебето да се развива и сърчицето му да тупти, а с колко наддава, то си е индивидуално.
И мен бебчо понякога ме рита точно долу, неприятно и стряскащо е.

# 714
  • Мнения: 161
Ширина, късмет, чакаме те с инфо  Praynig

# 715
  • Мнения: 747
Ехоууу, не съм ви наглеждала от един век сигурно  Mr. Green ама то и вие не пишете много зе  Laughing
Успях само да прочета, че Ширина се е ошашкала, че бебчо не наддава Споко, винаги може да има грешка при измереното от  ехографа, а за да наддава бебчо повече може да те сложат на протеинова диета. Е, така и ти ще наддаваш де ама едва ли ще ти пука. Имаше и някакво медикаментозно подпомагане, но не се сещам с какво беше  newsm78 Стиснати палчета и те чакаме на отчет с добри новини непременно

# 716
  • велико търново
  • Мнения: 190
добър ден мам4ета аз имам добри новини в събота ме погледна докторката на др ехограф и там нямаше такова голямо разминаване,изоставаме само с 2,3 дена  Simple Smile тежим 1,600 , но определихме секциото за 28 август така 4е май няма да сме от септенврийските бебета  Rolling Eyes сега съм много по спокойна сега на 29юли сме на жк може же4е да сме станали 2 кг:)

# 717
  • Мнения: 161
бравооооо     Laughing       bouquet       Hug

# 718
  • Мнения: 487
Shirina, радвам се, че всичко е наред.
След няколко нощи с контракции и аз бях на преглед днес. И моето бебче е 1,600. Шийката не е скъсена. Засега нещата са добре.
Хубав и спокоен ден на всички!  Hug

# 719
  • велико търново
  • Мнения: 190
аз попитах докторката дали шийката се вижда с видеозона а тя ми отг така " малко трудно ще ни е тъй като бебето е голямо ве4е защо какво искаш да знаеш за нея,имаш някакви оплаквания ли?" и аз и казах 4е нямам просто искам да знам дали има няква промяна Rolling Eyes а тя каза да не го мисля това щом нямам проблеми и болки да не го мисля Rolling Eyesтожа и ще направя newsm08

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт