Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 27 тема

  • 26 687
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 153
добре дошла на новата мама  Hug няма нищо по добро от лежането  Grinning шики браво и на твоята бебка радвам се че всичко е наред  Laughing честито и за датата която сте избрали луз моята е леко скасена предната седмица беше 25 мм днес бях на жк и каза че е 27 мм но на стомашния видеозон не може да се измери много точно а и бебето вече е голямо и е малко трудно но с добро желание и малко упорство я измери  Laughing ....нашата дъщеря е мнооого добре  newsm44 естествено док се изпусна и разбрахме пола но аз и таткото сме много щастливи даже таткото беше сънувал че е момиче  Joy вече е и с главата на доло което много ме зардва защото поне няма да ме рита ниско доло не че е гаранция че няма пак да се обърне де .....края на месеца ще идем и до плевен и така това е за сега от мен момичета  newsm51

# 736
  • велико търново
  • Мнения: 190
папи много се радвам 4е вс е наред и сте мацка като нас Simple Smile ние по4нахме с покупките 4е то не остана  Rolling Eyesднес избрахме коли4ка и кошара както и юрган4ето с 4ершаф4ето и възглавни4ката(розовки с бели аганца) коли4ката е малко скъпа но удобна с зимен и летен кош Simple Smile в4ера и спалня за нас си избрахме в края на месеца ще я поръ4аме,и пу да не и уруки на нашето моми4е много е активна  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44


# 737
  • Мнения: 153
 smile3501 то наистина не останало честито за покупките аз за сега само гледам и съм решила да оставя покупките на таткото той да се занимаава аз само ще ги избера и като дойде време таткото ще ги купи

# 738
  • велико търново
  • Мнения: 190
е то и при мен така,аз ги избирам а мама и пухи се бъркат да плащат newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68


# 739
  • Мнения: 1 298
Здравейте, чак сега видях темичката ви  Simple Smile, май трябваше да се поровя по-рано.Надявам се, че мога да се присъединя към вас  Simple Smile. Аз съм от декемврийките  Simple Smile и от няколко месеца и аз си полежавам. По принцип не се чувствах добре от началото на бременността, имах и повечко болки понеже съм със сравнително скорошна миомектомия (операция на 2 миомни възела), които пък пречеха на забременяването. След 5 години мъки, вече съм бременна, но карам трудна бременност. В 16 г.с някъде прокървих, както спях и ме приеха по спешност в болница. Оказа се, че съм с ниска плацента, аз така или иначе си бях в къщи, а сега и лежа по препоръка на лекарите.
Забравих да кажа и че съм астматичка и много се влоших от бременността, така че и до магазина едвам излизам, не мога да дишам добре  Sad

# 740
  • Мнения: 153
kadrova4kata добре дошла  Hug тук винаги има място за нови попълнения макар да не е желателно ама какво да се прави за ниската плацента знам че трябва много лежане ама ти вече си го знаеш пожелавам ти едно пухкаво бебче на финал и да доизкараш бременноста по леко  Hug

# 741
  • Мнения: 107
добро утро и добре дошла на новата мама
Искам да ви споделя какво стана снощи. От време на време усещам контракции и четох, че сега има такива подготвителни. Докато бях в банята пак ме присви, не ми се стори никак нормално и отидох в АГ. Беше около 22:30-23. Там бяха на смяна 2 доктори с които така и не се срещнах, защото момичето на рецепцията се чудеше кой от двамата за повика в моя случай. През това време ММ звънна на моя следящ гинеколог и говорихме  с него. Уговорихме се да се срещнем в частния му кабинет.Прегледа ме и ми сложи инжекция в дупето. Каза, че не трябва да ги имам тези контракции, докато ме стегна контракцията той пипна корема и погледна бебето как е. Изписа ми гинапрал и верапамил, освен тях вземам магнезий и но шпа. Ако и днес продължава така ще вляза да полежа на системи в болницата

# 742
  • велико търново
  • Мнения: 190
luz de la luna вярно е 4е има подготвителни ама като гледам в коя седмица си не би трябвало да ги усещаш като болка а само като стягане  Rolling Eyes но така като про4етох май работата е сериозна,стискам палци да се оправиш и да не се налага да влизаш в болница 4е и на системи Wink горе главата ние сме с теб newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10



# 743
  • Мнения: 81
Привет момичета Heart Eyes  още веднъж Благодаря за посрещането  bouquet

Луз де Луна стискам палци да те отпусне и да се разминеш с болницата Hug

аз вече 3 пъти влизам и свикнах  Confused приемам го като разнообразие  Crazy

Честити придобивки на мамите които са почнали да пазаруват Mr. Green

# 744
  • Мнения: 161
luz de la luna, Напълно съм съгласна с мнението на Ширина / без да искам да те стряскам /. Аз на твое място, бих влязла веднага в болница за успокоение. И аз имам подготвителни контракции, но са по 5-10 секунди и не са болезнени, това твоето са си баш контракции. Стискам ти палци  Hug

# 745
  • Мнения: 107
утре е събота,но доктора пак ще ме прегледа и ако няма промяна ще ме вкара да лежа в АГ-то   до тогава само в леглото
не мога да се порадвам пълноценно на бременността, както и всички тук, на които се налага да лежат, но най- важно е края да е щастлив

# 746
  • Мнения: 1 298
papi1990, мерси  Simple Smile и на другите мами благодаря за посрещането   bouquet  bouquet
luz de la luna, дано да се оправиш по-бързо и да не се налага да ходиш в болница. Аз също съм на магнезий и но-шпа, но засега ми помагат.

# 747
  • велико търново
  • Мнения: 190
luz de la luna не се притеснявай мила този форум го водят късметлийски,ще минат седмиците и месеците и ще гушкаш беб4ето си Hug Hug Hug Hug Hug ние тук вси4ки ти стискаме палци вс да е наред ето аз съм по4ти в деветия от 4 месеца съм с серклаж не съм се залежала много и да 4укна на дърво за сега вси4ко е наред  Wink

# 748
  • Мнения: 1 298
Здравейте момичета, малко да сменя темата. Искам да ви попитам  днес ми правиха кръвни изследвания, всичко ми е в норма без едно, което е притеснително, имам холестерол 6,48, четох в интернет и пише, но не от лекар, че е нормално да се вдигне пред бременността било нещо от плацентата. Някой случайно да знае нещо, или пък да има друг с холестерол?

# 749
  • Мнения: 398
Здравейте!  bouquet
Добре дошли на новите мами в късметлийската тема,на всички пожелавам прекрасен финал на бременността и здрави бебчета.
Знам, че в темата ни посещават и мамите, които вече са родили,но са лежали като нас. Та се надявам някоя от тях да ми отговори. Продължителното лежане (аз като и някои други мами 95% от времето изкарваме в леглото), отразява ли се на нормалното раждане? Все чувам,как препоръчват гимнастика, йога, ходене за по лесно раждане. Ще се радвам някоя от лежащите вече родили мами да се похвали с леко раждане и да ни успокои  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт