АВГУСТовско бебе гордо е с едно - не е рано захранено то!

  • 18 839
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 070
НикчеHug да те бъзикна аз. Flutter
Блонди, Иглуб ми купи от една он лайн бакалия брашно от бяла царевица. Wink

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Блонди Hug Hug Hug lovekiss

# 62
  • Мнения: X

Диди, и аз така правя, ама зелеви сърми, че са ми много туткави, а ММ с тази видинска жилка, голяма любов към тях hahaha
Така, така  Joy Joy наистина много сарми се плющят във Видин и с кисело млекце, мммм, искам при мамааааа  Mr. Green Mr. Green
И аз чета всичко, ама някой път някой през пръсти го минавам, зависи  Twisted Evil
Аз не записах рецептата на Диди, ама уж я запомних, ще пробвам и аз  Twisted Evil
Блонди, много хубави торти  Heart Eyes ама на тая втората - тортаивоголяма  Mr. Green тая мадама кво се е разкрачила така, да не е родила на морето и да чака да я шият  Joy Joy

# 63
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Блонди, аз не че съм се притеснила, по- скоро си мисля, че аз предлагам от дъжд на вятър, просто забравям и се страхувам да не би да е жаден  Rolling Eyes

В тази връзка да питам- бебетата, които са само на кърма (+ пюре, каша) т.е. захранени са, но иначе са на кърма, ане на АМ- по к0лко пъти ядете? Ние все още се храним по 7 пъти на денонощие? Това не е ли многоза 6 месечно? Вечер се буди по 2 пъти да хапва- и всеки път си яде, т.е. гладен си е, не се буди ей така. Досега не бях се замисляла, понеже не ми тежи- ставаме и двамата, той яде 10 минути и пак заспиваме, обаче вчера се заприказвах с една позната, чието дете е на година и 10 м. и тежи колкото Самито и остана супер учудена като й казах, че ядем по 7 пъти

# 64
  • Мнения: 10
Сами,
Бобо яде на все още на 2 часа, 2 часа и половина  Tired, което прави около 10 хранения, но ми се струва, че някои са просто ей така, да не изчезна. А и последните месеци качва по 300-400 гр., вече не е толкова трътлест, аз не го мисля, много.

# 65
  • Мнения: 0
*SamiMummy*, ние се храним девет пъти \чат пат 8\, като не смятам плодовото пюре за хранене  Simple Smile .
Принцеске, супер! Дано продължите така без проблеми  Praynig

# 66
  • Мнения: 251
Аз влизам само на бързо да питам Слънчо- този овлажняващ крем,който слагаш на Йоан е Дексерил,нали?То не е стероиден нали?

# 67
  • Мнения: 28
Месечинке, ние също не пием вода. Предлагам му откакто се захранваме, ама само си играе с биберона.
И аз се чудя дали да взема някаква преходна чаша, но ми се струва, че няма да разбере какво да я прави и пак ще го обърне на игра.
Сами, ние сме само на кърма и ядем по 5 пъти на денонощие. Но малкият е така от началото на втория месец. Вечер не яде, сам отказа нощното хранене, а през деня яде на 3-4 часа, като може да издържа и до 5 часа. Е, като килограми не сме много - още нямаме 7, но просто не иска повече. А щом спи вечер си мисля, че няма как да е гладен  Crazy
Принцеске, продължавайте все така  Simple Smile

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Принцеске,
супер, дано все да е така Hug
СамиМами,
хич и не броя по колко пъти ядем, че ще се хвана за главата Crazy Много са! Не сте само вие така.
Марли,
хахах, добре че е било интересно на бебето Joy
Хриси,
точно на игра го обърна. Дадох вода от "преходна" чаша - интересно му беше да я дъвче, каквото изтече от нея го изплю, оля се доволно и така Crazy Обаче не я пуска Joy

# 69
  • София - град
  • Мнения: 141
.... един път ми беше поляла орхидеите, щото преценила че са много сухи корените....
Познатооо  bouquet
И аз съм в чуденка като Сами.... дали да взема чаша.. А Блонди е писала... Тя и моята педи каза че повечето кърмачета,зимата нямат нужда от вода  Rolling Eyes

Сами Мами ей така яде Емма - 5,30 кърма, 8,30-9 кърма, 10 пюре, 12каша/заместено хранене/, 14,30 кърма, 17,00 пюре, 18,30 кърма, 21,30 кърма ... заспива и яде към 1,   колко са това 8 хранения хахахха като новородено е  Laughing

# 70
  • Мнения: 2 052
СамиМами, и Ина яде по 7 пъти. Пюрето го давам около час след кърменето и следващото кърмене се измества от първото най-много с 30мин., рядко с час. И на мен ми се струва, че много яде  Thinking
Месечинке, вода не близва. Всеки ден и предлагам, но си играе с биберона, приема го за игра. Имам една чаша подарък, но тя тече отвсякъде, с нея пие. Вчера излизах да и купя, но всички магазини бяха затворени. Тези дни мисля да и купя на Авент, какво ще кажете за тях  newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 482
Влизам само да се "похваля", че Пепи е с температура и кашлиза от вчера, аз съм сама с двамата и тичам от стая в стая, защото съм ги разделила, не мога да заведа Пепи на лекар, чакам свекърва ми на обяд, много ми е криво и ме е страх да не разболеем Сашето. Sad

# 72
  • Мнения: 16
Привет, момичета  Hug Миналата тема почти я пропущих, ужас  ooooh! ама, ви казвам, че съм супер радостна, че мм вече е на работа  Blush Mr. Green То не бяха пъшкания, охкания, лиготения  ooooh! #2gunfire Имала съм и бебе с Т, но такова нещо не съм преживявала  #2gunfire Толкова бях озверяла, чак на агресия ме избиваше  afwitch Както и да е, доста изпуснах, няма да коментирам, почвам от тази тема  ooooh! Blush ще ме прощавате  Blush
Бюти, данке за темата   bouquet
Диди, хубава манджа, ще я пробвам тази вечер  Hug а, пък шапчицата за палчето  Laughing дано поне да върши работа  Hug
Месечинке, много хубава торта и хубав Месечинко  Heart Eyes Heart Eyes
Не мога да не спомена малките футболистчета на Фери и Васето  Heart Eyes разкошни са  Heart Eyes, а ММ нали е върл фен на ЦСКА и като видя цесекарчето и вика и аз искам такова  Mr. Green само не разбрах екипче ли иска или цесекарче  Laughing Laughing
Вик, много ти е сладка куклата  Heart Eyes
Фери, много ми изглежда сложен този фондан и аз като Блонди с маршмелоус мисля да направя, но пък нямам МФ, дали ще стане на водна баня  newsm78
Блонди, много са готини тортите  Peace
Марли, милата, направо не ти завиждам, ние сме на 2 етаж, но си качвам и количката, първ ходя оставям детето, сед това се връщам за нея ( а, тя е като хамър, огромна  Sick ooooh!) и като си помисля, че ти си с 2  Tired
Луничка, моята свеки и тя ми казва, че аз най-добре знам какво да правя с детето си, как да я гледам и т.н. При нея проблема е, че е много обсебваща, защото казва, че много ни обича и се притеснява за нас и иска всичко да знае, а аз много мразя някой да ми се бърка в личното пространство  Tired
Месечинке, аз вода предлагам като се сетя, беба я пие, веднъж изпи 30 мл. наведнъж  Shocked
Биби, дано да се оправи по- бързо Пепи и да не разболеете Сашето  Hug

Да кажа сега малко и за нас, малката е толкова прекрасна тези дни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes само си говори, яде си крачетата, снощи я взех да я преобличам за сън и чорапите й бяха цели мокри  Laughing
когато се задави от слюнка и почне да кашля и се хили и после нарочно се изкашля  ooooh! Mr. Green И махме и гости в събота и тя се държеше супер, само усмивки раздаваше  Heart Eyes душичката ми тя  Heart Eyes
а, и от седмица лягаме в 9 и се събуждаме в 6ч. нямаме нощно хранене, с мааалка помощ от мен, но подчертавам, че не е било на сила! Peace
ох, пак ще се редактирам, Фери, за кърмата на мен много ми помагат мюсли ставам дооста бомбастична  Blush

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 11:31 от tarantulka28

# 73
  • София
  • Мнения: 29
Оле, вече и аз трудно ви догонвам, много пишете ooooh! Последните 2стр. не съм ги чела, но ще излизам, и викам чакай сега да драсна някой ред, че после и това ще забравя  Blush
Месечинке, чудна е станала тортата, а и щом е вкусна , какво повече:flutter:
Айрънче,  Hug Съжалявам за АД, колко много дечица са така и ние сме май на границата Confused Хайде да се постопли още малко и ще кръстосваме парковете Hug
Муки, ами от 2-3 месеца вече е така, разсейва ли се, какво, и аз не знам, може да умира от глад, но ако не е сънен, не яде и това е ooooh! Сега от една седмица почна малко да се оправя де, и аз тихо да се похваля, но само в къщи и на тишина, и да няма други хора ooooh!
Фери, много се радвам за кърмата и тортата ще стане супер Hug
Тайра, радвам се, че и вие сте по-добре Hug
Марли, голям цирк, но ти си знаеш какво ти е било Confused Дано разходките ви стават по-лесни Hug
Блонди, и ние ядем така ooooh! Днес, пащърнакът много ми се услади Crazy

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Влизам само да се "похваля", че Пепи е с температура и кашлиза от вчера, аз съм сама с двамата и тичам от стая в стая, защото съм ги разделила, не мога да заведа Пепи на лекар, чакам свекърва ми на обяд, много ми е криво и ме е страх да не разболеем Сашето. Sad

Би Би и ние сме точно в същото положение,мъжа ми тъкмо се прибра от доктора-казал е че ако Ивето има да се разболява вече е прихванала.Дано им се размине на бебчовци.Ние сме с кашлица Т и сополки.Мъжа ми е на полети от обяд и ще се прибере чак след 21.00.

Общи условия

Активация на акаунт