Луди Блогъри

  • 19 847
  • 303
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 490
Гледам че няма тема за блогове.
А мисля, че тук има хора, които се занимават с това и може да споделяме и да си помагаме.
Аз уж имам три, ама сега реших да поразработя единия, но заседнах.
Как да си направя лента горе?
Да има примерно Начало Новини За мен и пр.
Работя с Блогър.

Не знам дали модераторите ще разрешат линкове?

# 1
  • Мнения: 115
Ще следя темата.Отдавна ми се искаше да имам собствен блог,но все отлагах.
Наскоро обаче асистента ми по информатика в университета ни го постави като допълнителна задача по желание и си казах:Защо не? Той държи обаче да е в WordPress.Тепърва ще разучавам как се работи със сайта и ще търся информация,а когато имам повече време,ще подготвя и някой пост,че сега за съжаление нямам време за това   ooooh!

# 2
  • Мнения: 115
Сетих се за темата,защото най-накрая си направих блога,асистента е доволен.
В Wordpress е,затова не мога да ти помогна за лентата,но аз всичко,което не знаех как се прави по блога,го намерих с просто търсене в гугъл.Имам още неща,които да поправям и да усъвършенствам,но ще е след сесията,защото нямам никакво време.

http://thebloggingandthebeautiful.wordpress.com/ това е  моето творение  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 96
Здравейти скъпи блогъри! Пускам тази тема с желанието да се включат всички потребители, които имат козметични блогове. Напоследък забелязвам, че има много момичета, които в потребителските си профили са сложили линк към такива блогове и това много ме радва. Аз лично съм новак в това начинание, но ми доставя огромно удоволствие да купувам, изпробвам и пиша ревюта за козметични продукти. Споделете как решихте да си направите блог за красота, пишете ли редовно в него и очаквате ли много последователи.

# 4
  • Мнения: 3
Аз имам блог от повече от година, но не пиша много редовно Simple Smile Пиша по някое ревю, рецепта, т. е. не е само за козметика. От скоро съм се решила да се занимая по-сериозно с блога, искам да започна да печеля от него. Жалко, че в България няма много компании, които да си партнират с блогъри, да предоставят продукти за ревю. Блогът ми е iliannas.blogspot.com

# 5
  • Мнения: 3
Няма ли и други момичета с блогове, да си побъбрим Simple Smile

# 6
  • Мнения: 96
И аз това се чудя, но може би не са обърнали внимание на темата  newsm78 Дали да не пуснем тема с друго заглавие ???

# 7
  • Мнения: 35 961
Темата е подходяща за "Хоби", не за "Красива мама".

# 8
  • Мнения: 96
Направих темата тук, защото момичетата, които пишат козметични блогове, много често посещават този раздел и едва ли ще четат раздела за хоби. Но ще съм благодарна темата да бъде преместена по усмотрение на модераторите.

# 9
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Жалко, че няма много отзвук по темата. Моят блог е в wordpress също, линка към него е в подписа. С другите панели не съм запозната, но с този съм наясно с някои неща, бих могла да дам съвет на някой при нужда, стига да не е нещо ново и за мен, разбира се.  Grinning

# 10
  • Мнения: 108
И аз имам козметичен блог, но мисля скоро да го закрия. Няма посещаемост, нито коментари, а когато няма с кого да общувам ми се струва безсмислено.

# 11
  • Мнения: 108
И тук се засичаме Mr. Green

Аз имам блог пред закриване, първо беше козметичен, сега е за размисли, после ще мине към error 404. Като няма с кого да коментирам му се губи чара на цялото начинание. Аз съм с blog.com, защото повечето скинове за blogger не стават за новата версия.

# 12
  • Мнения: 96
Harukaze, аз съм влизала в козметичния ти блог преди време покрай темата на блондинките и не смятам, че трябва да го закриваш, освен ако вече ти е омръзнало да пишеш ревюта и да го поддържаш като цяло. На мен лично писането на блог ми доставя огромно удоволствие и не го правя, за да го четат другите, а за да се забавлявам и разнообразявам. Често разглеждам други козметични блогове и се вдъхновявам. Ето този на една словенка ми е любим   Heart Eyes http://matejasbeautyblog.blogspot.com/
Като цяло мога да кажа, че съм вманиачена в козметиката и  обичам да разглеждам в дрогериите и да си избирам продукти. Вкъщи вече не остана свободно място от моите чести козметични придобивки  Laughing За съжаление в БГ, както написа и BekiB, няма интерес от козметичните компании към блоговете, но това не пречи ние да си пишем ревюта и да се забавляваме  Grinning

# 13
  • Мнения: 108
В никакъв случай не ми е омръзнало  Mr. Green Но все пак ми липсва контакта с хората чрез коментари, да знаеш, че някой чете нещата, които пишеш.

Иначе се радвам, че си го посетила, дано ти е харесал Hug

За козметичните компании: мисля, че Регал разпращаха продукти на 'сдружението на бюти блогърките в България'. За сега знам само за това/редовно й следя блога, защото и двете имаме сходни интереси/

# 14
  • Мнения: 35 961
ако помня правилно, твоят блог нямаше начин да бъде следен - блоглавин например или друг начин, т. е. няма информация кога публикуваш нещо ново; хората може и да се интересуват от публикациите ти и биха ги чели, но едва ли биха го проверявали всеки ден дали има нещо ново; ти трябва да осигуриш начин хората да разбират кога си постанала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт