Луди Блогъри

  • 19 848
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 312
Hellinger, благодаря ти. Етикети съм си сложила. За падащо меню става въпрос по-скоро. Ще се помъча още малко. Simple Smile
Още веднъж благодаря.
Мисля, че това с падащото меню е опция на шаблона, а не на блогър Peace Аз като си избрах шаблон и почти всичко исках да промени по него, жив и здрав да е ММ, че ми ходи по акъла, но му коства много нерви и ровене да препрограмира целият шаблон. Ако не си програмист е много трудна работата, от личен опит ти го казвам. Друг е проблема, че в блогър, по-скоро в конкретния шаблон, не всички команди работят и трябва да намериш точните команди за него, а и да си наистина много на ти с програмирането, за да се справиш  Peace

# 301
  • Мнения: 44
Hellinger, благодаря ти. Етикети съм си сложила. За падащо меню става въпрос по-скоро. Ще се помъча още малко. Simple Smile
Още веднъж благодаря.
Мисля, че това с падащото меню е опция на шаблона, а не на блогър Peace Аз като си избрах шаблон и почти всичко исках да промени по него, жив и здрав да е ММ, че ми ходи по акъла, но му коства много нерви и ровене да препрограмира целият шаблон. Ако не си програмист е много трудна работата, от личен опит ти го казвам. Друг е проблема, че в блогър, по-скоро в конкретния шаблон, не всички команди работят и трябва да намериш точните команди за него, а и да си наистина много на ти с програмирането, за да се справиш  Peace

Да, трябва някакви кодове да се поставят, правя го, но не успявам да го докарам до края  Simple Smile. Благодаря все пак. Simple Smile

# 302
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Иска си доста четене за HTML-a и тестване.Има доста инфо на английски и указания стъпка по стъпка.Аз така си правя промени по моя блог и по шаблона.  Peace

# 303
  • Мнения: 44
Иска си доста четене за HTML-a и тестване.Има доста инфо на английски и указания стъпка по стъпка.Аз така си правя промени по моя блог и по шаблона.  Peace

Дали е възможно (ако не Ви представлява трудност) да ми изпратите линкове  с указания стъпка по стъпка или някакъв код, който да копирам и да заместя с атрибути от моя блог. Не искам някакво  сложно меню. Може би с 3 категории и няколко подменюта (например - раздел "Пътувания", подраздел Италия, Франция, Гърция и т.н, раздел "Други",  раздел "Разни" - нещо такова си го представям).  Не знам дали успях да обясня разбрано, но предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт