Силна уплаха

  • 19 463
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
 ooooh!Кво да се занимавам с вас...

# 46
  • Мнения: 8 972
Пънки, пак ли се възмущаваш, защото не сме ок кучетата на живеят на улицата?

# 47
  • Мнения: 386
Хубаво е,че си подала молба и са ги прибрали.И аз преди 2 години подадох,но преди това трябваше да си приказвам с една екофашистка ,дето ми обясняваше за правата на кучетата.В крайна сметка се оказа,че ги прибирали за малко,даже не ги кастрирали,щото струва пари,само ги макирали на ухото и пак ги пускали и така до следващия път...
Дано следващите дето дойдат да управяват се справят с тоз проблем-все ми е тая с какви средства.


Така правят.Прибират ги, къде ги кастрират, къде - не и пак ги пускат.Гледат само да прибират пари.И това го знам от човек мнооого добре запознат със ситуацията.
Когато й се случи случката на моята колежка, многократно звъняхме на еко равновесие да дойдат и да ги приберат, но седмица,че и повече никой не си мръдна пръста.Когато се обадихме в Дарик Радио, репортерите дойдоха на място и отразиха случката, тогава онези решиха да дойдат.Прибраха 2-3 кучета и след по-малко от месец пак ни ги доставиха.
Нали знаете, има един виц за кастрираните кучета,който завърша с " те не ни е*ат,бе, хапят ни".....

# 48
  • Мнения: 373
От цялата работа разбрах две неща:
-трябва да се пие
-трябват и куршуми   Laughing




# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В алтернативния има тема за баенето, и там има спор относно ефикасността на терапията.

За мен приспиването на кучетата е най-доброто решение- в интерес не само на хората, но и на самите кучета.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
За мен приспиването на кучетата е най-доброто решение- в интерес не само на хората, но и на самите кучета.
Говориш толкова убедително, сякаш си компетентен познавач на кучешката природа.
След като отстраниш едни кучета от територията им, знаеш ли какво се случва?
Или предлагаш изтребване до крак? Ако може да минеш после и на собствениците, които си захвърлят кучетата.

# 51
  • Мнения: 32
От цялата работа разбрах две неща:
-трябва да се пие
-трябват и куршуми   Laughing






 Laughing..и кълбета назад и сол под езика . Гасене на  запалени клечки от метла в жива вода също помага....

# 52
  • Мнения: 378
Благодаря ви за отговорите, момичета! Още същата вечер си пийнах две ракии и поговорих с нашия тати. Това много ми помогна, защото при мен конкретно уплахата не бе толкова от самите кучета, колкото от факта, че дори да съм с детето си, то пак не е напълно защитено. Както и да е, важното е че няма последствия за малкия. Споделянето на уплахата с някой близък, много помага ( и алкохола също Simple Smile ) А относно въпросните кучета, след подадения сигнал от мен в местния приют в Шумен, вече са прибрани. Наистина, не очаквах толкова бързо да реагират ( въобще да реагират ).
perko Следващия път още преди да излезеш пий две ракийки, животните мразят алкохола, тъй че никое куче няма да те доближи надуши ли го!  cheers

# 53
  • Мнения: 2 761
....
За мен приспиването на кучетата е най-доброто решение- в интерес не само на хората, но и на самите кучета.
Говориш толкова убедително, сякаш си компетентен познавач на кучешката природа.
След като отстраниш едни кучета от територията им, знаеш ли какво се случва?
Или предлагаш изтребване до крак? Ако може да минеш после и на собствениците, които си захвърлят кучетата.

Проблема може да се реши като на всяко куче сложат чип.Когато собственика му го пусне на улицата-да му търсят сметка на него-като паричната санкция е достатъчно висока,та да го заболи.И всеки път като го пусне да го боли още повече.
Ако трябва да внесат и виетнамци-така ще им направят добро на тях и на нас.

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
....
За мен приспиването на кучетата е най-доброто решение- в интерес не само на хората, но и на самите кучета.
Говориш толкова убедително, сякаш си компетентен познавач на кучешката природа.
Не говоря убедително, а казвам кое според мен е най-доброто решение. Без претенции за компетентност.
В момента хората страдат заради кучетата, както и кучетата заради хората и намирам наистина за наложително да се намери изход.
Колкото до собствениците- по-умните от нас са го измислили.

# 55
  • Мнения: 1 040
И аз съм за приспиването на уличните.А за домашните - да вдигнат данъка и да има някакъв контрол кой го плаща и глоби.

# 56
  • Мнения: 62
Никол, нали се сеш' тая остаряла философия де да си завреш? Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 28 895
И аз съм за приспиването на уличните.А за домашните - да вдигнат данъка и да има някакъв контрол кой го плаща и глоби.

И аз. Пробвах със сигнали до Екоравновесие - не става.

# 58
  • Мнения: 32
Жената толкова се уплашила , вие наблегнахте на проблема с кучетата !
 Ама ха!
 Казвайте цярове за  нейната уплахата  , за кучетата /домашни или улични / и за проблемите свързани с тях / публични екзекуции, кастрации, евтаназии, изолации ,обезпаразитации, отглеждането им на улицата като в домашна среда , храненето от благородни лелки с порцион равен на седмичната дажба на 20 % от българските деца / си ги коментирайте в друга тема , моля .
Дайте да помогнем на жената за уплахата , то споровете около ''най-добрия приятел на човека '' край никога няма да имат !

# 59
  • Мнения: 32
А за малко да забравя   Laughing специален поздрав за Меги Дерм !

Общи условия

Активация на акаунт