Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 682
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 43
Ива и Ана-Мария. При Анна-Мария това дете цял живот ще трябва да повтаря" Анна с две "н".

# 301
  • Мнения: 858
Ива и Ана-Мария. При Анна-Мария това дете цял живот ще трябва да повтаря" Анна с две "н".
Никога не ми се е налагало  Mr. Green , но имам си сложна фамилия която да обяснявам.Не ми пречи и често ме забавлява,изненадата на отсрещния  Mr. Green

# 302
  • Мнения: 8
Благодаря ви момичета сега се ориентирах вече долу-горе но имам още някой ден за размисъл че не остана до събота  #Crazy и като знам че ми остават броени дни направо се побърквам въпреки  че няма да ми е за първи път много се притеснявам понеже 1вия път бях в СТЗ но с акушерка а сега по стечение на обстоятелствата ще съм в СЛИВЕН  Embarassed ох оплаках се и аз лек ден   bouquet

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Че защо.. То си се чува.. Пък и тоя който пише, дали ще е Ана или Анна и двете са разпространени и е редно да пита кое е.. И мен сега почнаха да ми бъркат фамилията, ама то да не си е работа пък всички да сме с еднакви имена (както първото ми е от най-разпространените) Simple Smile

Хриси, споко Simple Smile Аз още нямам фаворит за мъжко име :Р Дано не ми се наложи Wink

# 304
  • Мнения: 867
Незнам за Мимоза, аз съм си тук. просто спах до обяд.
Както щеше по-рано да излиза, като гледам ще си откарам до термин.

Харесват ми Ана и Анна, все са нежни. От другите Ива.

Мирама, успех!

# 305
  • Мнения: 58
Аз съм за Ивон и Ана-Мария.  Peace

момичета тази тапа пада докато пишкате или на гащите? аз подозирам че няма да я усетя заради гадното течение, което само ме държи мокра  Sad много е неприятно, но и при него от време но време пада малко слуз ама чисто бяла...

# 306
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
 Ехеее колко много сте изпизали   bella123 и аз съм със същото течение,вчера сутринта се изплаших,че са водите,ама не са до днес всичко си е нареди бебо си е в корема  Peace само дето тези болки ниско долу в корема ме морят  Thinking ное утре съм при гинеколожката и ще проверим всичко. За името аз съм за Анна-Мария

# 307
  • Мнения: 1 144
Привет, момичета, днес се сдобих с количка най-после. Няма да коментирам каква е, за да не ми се карате, че съм луда Simple Smile))) Но е много хубава, много червена и много ми беше на сърце Simple Smile

# 308
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Ааа червената  Grinning Честито  Flutter Със здраве да си я ползвате  Heart Eyes Аз няма да се карам Wink Важното е че можеш да си позволиш което ти харесва и трябва да те радва  Party

# 309
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Привет, момичета, днес се сдобих с количка най-после. Няма да коментирам каква е, за да не ми се карате, че съм луда Simple Smile))) Но е много хубава, много червена и много ми беше на сърце Simple Smile

Хаха, аз пак мога да намеря, за какво да ти се скарам. Червена, ти луда ли си?  Joy (шегичка)Не се притеснявай, казвай веднага каква е.

Аз съм за Ива и за Анна-Мария.  Peace

# 310
  • София
  • Мнения: 423
Стокето, а  Wink ?
И мойта е червена, малина по-скоро  newsm78

# 311
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Stella Maria ааа такива да ги нямаме бързо казвай каква е покупката  Party Важното е на теб да ти харесва и да ти е на сърце  Wink

# 312
  • Варна
  • Мнения: 107
Ива и Анна-Мария Hug

# 313
# 314
  • Мнения: 1 144
Stokke-то, да, не можах да се удържа. Просто ми е на сърце и това си е.

Общи условия

Активация на акаунт