Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 690
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 144
Колко гадно са наплюли д-р Илиев от Токуда в темата на Токуда! Аз го защитих смело обаче!

# 466
  • Мнения: X
Нямах избор на екип, но дежурен беше Дуковски, ако има значение. Нали ви бях писала,че ме  сърби цялото тяло, от статии си поставих диагноза- холестаза.Пуснах чернъдробни ензими и изльзоха високи, и като се разчетох,видях че има много висок риск за живота и на бебето,и на майката.Това се случи в Понеделник и моята лекарка ме посъветва още следващия ден да постъпя в болница и да си платя секцио.Приготвих багажа и през нощта от притеснение ми падна цялата тапа ( като желе с кървави нишки) и започна изтичане на води.В 9 влязох с 1 см.разкритие и 12 часа по-късно се роди, без системи и напълно естествено.
Честито, Плами.
И при нас не беше леко положението, но важното е, че се справихме и че си имаме здрави бебчета. Хубаво е, че си могла да родиш нормално.
Честито и на Крису.
Деси8905, увеличава се групичката в квартала....
Аз имам подозрения, че бях в една стая с gugi4ка.
Момичета, моята бебка още спи.....
За секциото - не е гадно, със спиналната упойка се усеща нещо като дърпане и бутане само по време на ваденето, после при шев и кройката почти нищо, това като инфо за който ще ражда секцио. После първият ден лежите и ви държат гладни и на втория ден се става, лека полека тръгваш и така. И кърмата си идва, мен ми дойде на 3-ти 4-ти ден, цедих и така. На 4тия ден цедях по 25 грама коластра, мисля, че е съвсем ОК. Е, въпреки всичко е индивидуално де.
Поддържахме до вчера 24-25 в стаята, беше ужасно горещо за мен, направо щях да пукна, но педиатърката като дойде каза - абсурд просто, макс. 22 градуса, та с огромно удоволствие направо ще прибера духалката, която ползвахме за дотопляне. За спане - 18-19 /за през нощта имам предвид/. Аз се безпокоях, понеже бебка е мнооооого мъничка и незряла и ръчичките са й постоянно студени, а в болницата даже синеехе отвреме на време, което е много кошмарно като гледка. Било от това, че е родена с ниско тегло и малко незреличка, няма нужда да се прави сауна, а и те така или иначе и при много топло в стаята си остават студенки!

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 09:24 от Анонимен

# 467
  • Мнения: 2 843
Добро утро, дами!
Кирфичка, Крису, Лъки честити рожби! Да са живи и здрави новопоявилите се бебчета и да правят мамите много щастливи!
Нощна птица, честито и на теб! Бързо да свикнеш с кърменето  Simple Smile

# 468
  • София
  • Мнения: 293
Честити бебчета на Крису и Лъки плам!Да са много здрави,да носят безкрайна радост на близките си:)))

# 469
  • Мнения: 858
Щъркелови Новини   newsm57
Вчера Mirama със спешно секцио е станала за 2ри път мама на прекрасното си момченце 3100гр/50 см.Желая им много щастие и здраве Simple Smile

# 470
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile
Lucky Plam и Mirama,честити рожби.Живи и здрави и нека малките създания да ви носят много радости Simple Smile А на eelitoo,честит рожден ден   bouquet
Ох,момичета,това чакане направо ме убива Grinning Така като гледам никакви признаци,със сигурност ще е мартенско човече Simple Smile

# 471
  • Мнения: 2 843
Айде, бре, Денис  Mr. Green За малко да ти отмъкна щъркела  Laughing  Hug
Честито и тук на мама Мирама!   bouquet

# 472
  • Мнения: 371
Честито Мирама!   bouquet Перфектни мерки на малкия господин  Grinning Дано всичко да е минало добре, въпреки, че е било по спешност, и бързо възстановяване !  Hug

# 473
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
Започва се деня с нови бебета, ура!

Честито на Мирама, Плам, Крису и Кирфичка, Нощна птица.. дано не пропускам някого, че то стана навалица... Много здраве и бързо възстановяване на всички Wink

аз днес съм на преглед, освен още нови стрии по корема май нищо различно при мен.. като съм седнала, особено в колата, бебето ми натиска мехура и все имам чувството, че ми се пикае.. мисля че е слязло малко по-надолу, продължава постоянно да шава, не й ли свърши мястото, толкова ли й е скучно.. Simple Smile)

# 474
  • Мнения: 455
Честити бебчета  на Криссу , Lucky Plam и Mirama! Heart Eyes
Да са живи и здрави и само щастливи мигове с малките им сладури!
Нощна птица, Не се притеснявай,че ръчичките на малката госпожичка са студени.От каката знам,че само по пипане на нослето може да се разбере дали му е студено на бебето.Ако е топло нослето,значи и на детенеце му е добре!Ръцете не са показател.

# 475
  • Мнения: 374
Честито на всички мами - да са живи и здрави техните дечица!

Яяя, мернах някъде, че още едно момиче ще ражда на 05.03. Grinning Супер!

# 476
  • София
  • Мнения: 423
Ох, много родили много нещо, не знам на коя по-напред да честитя Simple Smile Целувки на всички   bouquet

# 477
  • Мнения: 26
Да са живи и здрави новопоявилите се бебчета и да правят мамите много щастливи!    Hug    newsm44

# 478
  • София
  • Мнения: 114
Нощна птица от Младост ли значи че си? Simple Smile
Честит рожден ден на eelitoo  nbirthday
Честито бебче на  Mirama   Heart Eyes бързо възстановяване!

# 479
  • Мнения: 58
Честито на новите мами, да са им живи и здрави дечицата Simple Smile мами исках да ви питам, до термин ми остават няколко дни а бебчо е супер активен, снощи щеше да ми пробие корема! Та се чудех дали е нормално? По книгите пише че се кротвали  преди раждането ама няма такова нещо... При вас как е?  

Общи условия

Активация на акаунт