След "Иффет" с Дениз Чакър и Ибрахим Челиккол новите им проекти и "Мерхамет"

  • 30 277
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 371
Не мога да вдяна за какво говорите, ама да отчета присъствие  Embarassed

Уж щях да спя, ама ходихме на рд на бабата на милото...сега пък имам ненадейни гости и сън късно ще видя  Confused

Бурчин ( нали това е истинското име на Нарин) бе много различна в Чифлика, тук е съвсем друга... обаче евала на Нарин, както казахте и иве въпреки всичко тя се изучи и стана добър адвокат. Много ме кефят такива амбициозни и упорити жени  Peace Дано някога и аз бъда като тях  Praynig

# 736
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, мила, наистина ти трябва сън и те разбирам, че въобще не схващаш за какво се пише ooooh!
Бурчин е истинското име на Дениз, а артистката, която играе Нарин, се казва Özgü NAMAL.
Утре, като ни прочетеш на свежа глава, всичко ще си дойде на мястото! И не забравяй да споменеш как си изкарала Party Party Party

# 737
# 738
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Петан тя сама го казва в последният фрагман, а и преди това. Дениз я е спасила. Но не само финансово, а и като приятел, като опора. Тя казва: Дениз ме спаси, но не от глад. От любов по теб бях на път да умра.  Peace
Пари все се намират, но другото е по-трудно. В такъв момент човек като Дениз е много важен. Затова и за Нарин е трудно да и каже истината. И то само защото Ф. е  със сестра и. Но пък аз си мисля, че щом Дениз е била до нея в този момент, на нея и е ясно колко силни са били чувствата и към Фърат. Самата тя е толкова влюбена и прощава всичко. Такава любов като тази на Нарин не се среща често, пък и може би и той я е обичал много. Ърмак се появява по-късно. Аз не бих упрекнала Нарин ако съм на мястото на Дениз.
Ели и аз съм раздвоена за чувствата на Ф. към Н. И то предимно заради случката със Сема. Но пък може умишлено да е избрал нея за да накаже Нарин за нещо, да я забрави или той да я забрави (да няма връщане назад)
А иначе за моят спортист и памперсите махаме, ама тук вече се карам. Рано му е.

# 739
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Сестрата е много сладка.
Клю аз разбрах за какво иде реч като видях снимките във фейса. Явно още реанимираш  hahaha hahaha

# 740
  • Мнения: 8 442
Саше детенцето ти е голям сладур  smile3521.По памперс  и тренира на мама на степера -зайче малко сладко  smile3521
Новата тема много ми харесва  smile3521.
А относно коментарите ви по новия фрагман аз няма да коментирам защото не съм го гледала  smile3521.Нали сега ми предстои трета серия не искам да си развалям изненадата и да надничам на пред  smile3521.За Нарин обаче искам да кажа ,че от това което до сега видях ми харесва много как изглежда .Малкото момиче Нарин също ми харесва ,но тинейджърката Нарин ми идва на моменти малко груба в движенията .Но това може би е търсен ефект,за да се покаже колко е борбена и решителна  smile3521.От двете серии които изгледах ми прави впечатление апартамента на Нарин и особено терасата с гледката -СУПЕР е  smile3521.На Нарин също явно и харесва защото когато излиза на терасата се усмихва и сякаш се успокоява .Може би тази тераса  с красивата гледка винаги напомня на Нарин колко е успяла и че въпреки всички спънки на живота ,съдбата и бащата  насилник  тя е успяла със собствени усилия да стигне до това място и да се наслаждава на изгледа   smile3521

# 741
  • Мнения: 12 827
Саше, появява се Ърмак, и  е интересно, че и дава повод да си мисли за нещо повече от приятелство, дори тя се гласи за брак. Ф среща Нарин и осъзнава че обича нея , а не Ъ, или поне иска да е с Нарин повече от Ърмак. Съвсем нормално е да се случи и в живота. Чувствата се завръщат. Нещо повече иска да не злепоставя Нарин, но я наранява без да иска да го прави.
И на Фърат не му е лесно, съчувсвам му. Mr. Green
Тепърва трябва да си защитава чувствата, ако иска разбира се да е с момичето което обича.

Ени утрепа ме с терасата, Joy Joy Joy Joyне се бях замислила, но си права. Гледката е разкошна, простор и свобода.
Във всеки случай сегашната гледка е за предпочитане пред някогашната- бараката с въглищата, любимо място на Москоф

# 742
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Eny87 мерси  Hug И аз така не гледам фрагмани напред, за да  ми е интересно.  На мен ми е смешно при младата Нарин как криво са и отрезали бретона  hahaha hahaha hahaha
Ели появата на Ърмак е нормална след толкова години. Може да е имало и други. Повече се ядосах на постъпката му със Сема. Тя ме кара да се съмнявам в чувствата му. А за Ърмак мога само да кажа, че Фърат и да я нямаше Нарин, едва ли след 4 месеца ще иска да се жени за нея. Пък и с Клю имахме съмнения дали изборът му е съвсем случаен.

# 743
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Ели що бе моме, я каква хубава барака и какви хубави работи стават там със съседката?  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao
Пръщи от лИбоФ в нея.

# 744
  • Мнения: 9 541
Аз май съм единствената, дето си мисли, че и Ърмак не се е появила случайно в живота на Фърат, както и че всичко онова, заради което са изстрадали Нарин и Фърат на младини е най-вероятно плод на хората около тях, които не са им дали  възможност да доразвият любовта си /или пък да се разделят, но по своя воля/. А и от думите на Сема: бременна съм, можем ли да бъдем сигурни, че между нея и Фърат въобще е имало нещо, може просто да са интимничели, но без кекс newsm78.

# 745
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Аз май съм единствената, дето си мисли, че и Ърмак не се е появила случайно в живота на Фърат, както и че всичко онова, заради което са изстрадали Нарин и Фърат на младини е най-вероятно плод на хората около тях, които не са им дали  възможност да доразвият любовта си /или пък да се разделят, но по своя воля/. А и от думите на Сема: бременна съм, можем ли да бъдем сигурни, че между нея и Фърат въобще е имало нещо, може просто да са интимничели, но без кекс newsm78.


Лиа спираме ти пиенето  hahaha hahaha hahaha Виж какво написах точно преди това  rotfImbo rotfImbo Wine Glass Wine Glass

Пък и нали и Фърат каза, че са се позабавлявали.

# 746
  • Мнения: 9 541
Ели що бе моме, я каква хубава барака и какви хубави работи стават там със съседката?  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao
Пръщи от лИбоФ в нея.

Извод: като си търсиш къща, не гледай как изглежда тя, важното е съседът как изглежда hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 747
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, аз какво да направя, че докато пиша, ти публикуваш и то точно моите мисли...еми спри за малко, ходи за 2 минути на степера Mr. Green  Joy Joy Joy Joy Joy

# 748
  • Мнения: 12 827
Ели що бе моме, я каква хубава барака и какви хубави работи стават там със съседката?  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao
Пръщи от лИбоФ в нея.

Извод: като си търсиш къща, не гледай как изглежда тя, важното е съседът как изглежда hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy JoyВ случая съседката Joy Joy Joy JoyКак само я гледа тоя изрод, като котарак доволно и мазно, след което погалва брадата Joy Joy Joyвсе едно ,,сега ще видиш какъв мъж съм,, Joy Joy Joy Joyа той- отврат Joy Joy Joy Joy ама какво да се прави обича си го жената и това си е. Sick  

Лиа не си само ти която мислиш така, тепърва ще ни разкриват , кой е виновен да се разделят и колко Фърат заслужава Нарин да се върне при него. Ърмак е само едно момиче, и сигурно е имало други преди нея, но като гледам каква е лигла , едва ли лесно ще се откаже от любимата си играчка.
Между другото дедективката която нае е много готина мацка.Представям си да хареса Фърат Joy Joy Joy Joy Joy

Момичета, хайде в новата тема

# 749
  • Мнения: 8 442
Значи викате че Фъратчо хич не е света вода ненапита а  newsm78.Аз още не съм стигнала до тия моменти да се чудя добър ли е лош ли е  smile3521.А Москоф е толкова отвратителен че направо и се чудя на тая съседка толкова ли е загоряла че точно с тоя идиот ще мърсува  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт