След "Иффет" с Дениз Чакър и Ибрахим Челиккол новите им проекти и "Мерхамет"

  • 30 271
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 541
Инфо за Мел и Бг-гърл, относно Времето лети

Скрит текст:
Май и Ахмет умира - инфото е ново newsm78

Пардон, прехвърлих нова страница, отивам в новата темичка!

# 751
  • Мнения: 12 818
Значи викате че Фъратчо хич не е света вода ненапита а  newsm78.Аз още не съм стигнала до тия моменти да се чудя добър ли е лош ли е  smile3521.А Москоф е толкова отвратителен че направо и се чудя на тая съседка толкова ли е загоряла че точно с тоя идиот ще мърсува  newsm78

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Мъжът и изглежда душичка, все оправя на Москоф бакиите и изблиците на ,,мъжкар,,, а той за благодарност оправя съпругата Mr. Green

# 752
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа тъй вярно. Изчезнах за малко, та да не кажеш после, че аз съм виновна. Не е важно само как изглежда съседа, а и дали е така дащен като тази на Москоф.
Ели Ърмак ревнува всичко и всеки. Ревнува сестра си, заради приятелството им с Нарин. Да кажем, че е глезла и не може да дели. Но най-много ме дразни когато се подиграва на Н. заради миналото и. За нея бедността е порок. Такива хора не понасям. Може ли да завиждаш на жена с миналото на Нарин?

# 753
  • Мнения: 9 541
Моля отправете се към новата тема, която Бг-гърл Peace е създала за нас

# 754
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Eny87 то и ние не знаем още какъв е Фърат. И май доста време ще ни държат така в невидение сценаристите. Така че не ни обръщай внимание. А тази съседка и Москоф май са имали некви чувства преди да се задомят, което все пак не я оправдава. Ама и той с нея се държи по друг начин.
Лиа мерси за инфото. То тези във времето лети не умират лесно. Може да е само ранен. Ама тук Мел може да ни открехне.

Момичета хайде в новата тема!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707917.0;topicseen

# 755
  • Мнения: 167
Е, хайде - да сложа точката в тази тема hahaha

Общи условия

Активация на акаунт