Недадените-нов исторически сериал по канал 1

  • 21 463
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 20
Аз освен че не съм гледала и се пулих и чудих и кълнах че за мен и моите сериали все не остава време,ами и седях с ръце на устата и така хубаво си поревах.
Ще мъча да го гледам някъде.Явно си струва.

# 241
  • Мнения: 1 404
Муки, има всички серии в Замунда, във vbox7 и youtube...
Финалът беше добър, но можеха да дада ти какво става с Царица Йоана, с децата й, как ги депортират, примерно....
Да не говорим за техническият гаф, когато Лиляна излизаше от съда и на фасадата на сградата имаше графити, а на единия прозорец имаше лепенка на СОТ... Stop

# 242
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Момичета, последната серия 12та ли е?

# 243
  • Мнения: 48
Финалът беше изключително емоционален. Драматичен, тъжен.... Най-много съжалих г-ца Паница. Като цяло в сериалчето имаше няколко грешки, но на фона на всичко това, което целият екип е постигнал са нищожни. Имам много ясна представа за това как се прави един филм и специално за този са били хвърлени огромни усилия. Горд съм, че в България беше направен такъв сериал. Единствено не забелязах една сцена от трейлъра точно на 22 секунда или аз съм я изпуснал някъде из сериите.  Grinning И освен всичко не знам дали знаете, но сценарият е писан около 10 години.

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 02:08 от fen4eto123

# 244
  • Мнения: 4 594
Момичета, последната серия 12та ли е?

Да, Гея. Hug

Много тъжно ми стана за Арон, Лео и Жак, можеше да не ги убиват пък! Crossing Arms

И за Паница ми стана тъжно. Въобще... въздействащ финал! Peace

# 245
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Не помня от кога не ме е разплаквал филм, като изключим предходните серии на този, но финала беше изключително емоционален и силен.
Всички имаха черна участ и за всеки пуснах по сълза ...

Браво на целия екип! Актьори, сценаристи, режисьори и всички останали, свързани по един или друг начин с "Недадените".  omm

# 246
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Благодаря Бебе Hug

Общи условия

Активация на акаунт