Омагьосан кръг или Параграф 22???

  • 2 207
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 210
Нещо обърках схемата с цитатите:-) Simple Smile
Трябваше това за банята да е цитат. Sorry!!

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Цитат на: alma
Понеже лактацията се подобрявала най-добре от цмокането, съм чела,съветвали са ме, че ако бебето не изсуква достатъчно, това може да стори бащата. Не виждам нищо нередовно в това, не проявявайте предразсъдъци моля. Реално, ако бащата няма нищо против, ще помогне доста.
Иначе: банка за кърма краен вариант, както подсказа Liorena .


Ако все пак прибегнете до варианта с бащата, трябва да сте много внимателни да не хванеш някоя инфекция от устата му. Трябва да се спазва много добра хигиена и жабуркания с препарати за устна кухина.

Пиши пак как се развиват нещата при вас. Стискам палци Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Цитат на: logo5ka
Цитат на: alma
Понеже лактацията се подобрявала най-добре от цмокането, съм чела,съветвали са ме, че ако бебето не изсуква достатъчно, това може да стори бащата. Не виждам нищо нередовно в това, не проявявайте предразсъдъци моля. Реално, ако бащата няма нищо против, ще помогне доста.
Иначе: банка за кърма краен вариант, както подсказа Liorena .


Ако все пак прибегнете до варианта с бащата, трябва да сте много внимателни да не хванеш някоя инфекция от устата му. Трябва да се спазва много добра хигиена и жабуркания с препарати за устна кухина.

Пиши пак как се развиват нещата при вас. Стискам палци Grinning


Едва ли ще стигнем до този вариант- първо таткото е на работа по цял ден, после- съвсем в на4алото за проба само опита, ама не можа да дръпне нищо Simple Smile))), явно бебетата са специалисти Simple Smile))
Пак благодаря на вси4ки за подкрепата! Добре, 4е ви има!!!!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Освен цялата ми подкрепа в тази трудна ситуация мога само да добавя към съветите да усвоиш техники за релаксация, които да прилагаш преди кърмене, както и преди цедене - така млякото ще тече по-лесно.
Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Много мерси Boo!!! Бях 4ела един твой съвет преди време и сега докато се цедя и кърмя си мисля за едни фонтани и водопади от мляко:-)))))) Може и да не помага, но не вреди!
Много ни липсваше във форума!!
Добре дошла отново!!!

P.S.4етох статията ти в сп.Мама, поздравления. Само като гледах снимката не ми стана ясно за тези зорове за отслабване от преди месец:-))))))

# 20
Здравей, съжалявам, 4е кърменето при вас проти4а с толкова проблеми  Sad . Това, което според мен би могло да помогне, е да се цедиш по-4есто. Помпата на Авент е много добра, едно май4е във форума разказваше за своя приятелка, която от 2/3 дохранване с адаптирано мляко е преминала изцяло на кърма, постепенно, с помощта на често изцеждане с помпата. Можеш да изцеждаш и през 1-1.5 часа от на4ало, докато се увели4и коли4еството кърма. Така само след наколко дни ще те4е по-силна струч кърма, бебе4о ще е доволен и най-вероятно ще иска да су4е пове4е. По този на4ин дори нераждали жени успяват да кърмят! Зна4и и ти ще се справиш! Успех и пиши, как са нещата при вас!

Общи условия

Активация на акаунт