Мързеливи красавици - 20 - ЮБИЛЕЙ!!!

  • 38 954
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Бери, пробвах се да направя полезното инфо общодостъпно  Hug
Надявам се всички да могат да виждат файловете  Hug
Тайра, ако още може и файловете са ок, би могла да ги добави в 1 пост  Peace

Вредни съставки
https://docs.google.com/document/d/1OIIjjzapsvHP6IubUEzWvdDx5gOk … /edit?usp=sharing
Тестване върху животни
https://docs.google.com/document/d/1RQgKoVan6S3enHETn6yUtgfcVbTb … /edit?usp=sharing
Кулинарна книга
https://docs.google.com/document/d/1rOyaxYAHmVDWuRP9332xG8y-qW2r … /edit?usp=sharing

# 16
  • Мнения: 372
И аз чакам Прити бокс. Знае ли се кога ще ги пращат?   Simple Smile

Велветке, мила, страх ме е после дали ще изляза от парфюмната.   Blush    Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 805
Самсара, от къде купуваш Ревлон? В нашия квартал изчезна техният щанд и вече никъде не мога да намеря  Confused

От тук

Съвсем се отплеснах - Честита ни юбилейна тема  Heart Eyes

Сикрет, честита нова кафе машина - обожавам кафе, не мога без сутрешното си кафе. А балсама на Хималая е невероятен, протеиновия, нали? и мирише божествено  Crazy

А сега в четвъртък ще са ми готови шините за избелването и казах на доктора, че ако не пия кафе няма да мога да си гледам детето и той ми каза, без да знам може да пиеш със сламка  Laughing И без червено вино и кола .

Как поръчвате от този сайт за обувки - javari  - как си нацелвате номерата?

# 18
  • Мнения: 4
Сикрет, едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯЯЯЯ!   bouquet
Някой (сигурно ти) беше споменал в предната тема, че има такава опция за гдокс, ама аз бързо забравям разни неща!   ooooh! Още един път -   bouquet
ПритиБокса се очаква за 8ми март. Четох някъде, че на 6ти щели да го пратят, т.е. утре Simple Smile

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Честита да ни е юбилейната тема Simple SmileTyra,благодаря за темата и на Бери за полезната информация Hug
velvetvoice,не си ме "изпуснала" единия линк работи Simple SmileУте ще ходя пак да "добавим" няколко кичура и пак ще ви се покажа Crazy
Снощи съм си забравила четката за руж в аптеката и тази сутрин голямата ми дъщеря изкоментира"Мамо,голяма драма" та се намазах тук с един руж на Гош и останах очарована.Мисля да си го купя Crazy

Red Sonja,със здраве да се пръскаш с английската кралска серия Hug

Еуфорията,преди години ми беше един от най-любимите парфюми.Трябва да се преоткрием наново с нея Heart Eyes

Днес съм на тържество по случай осми март в градината на голямото дете и то милото ме пита дали се вълнувам Heart Eyes

Разкрасително днес си взех заплатата и мисля,че няма никакъв шанс да стигне до у нас CrazyМъжът ми преди време ме пита дали вземам заплата Mr. Green

Хубав ден на всички!

# 20
  • Мнения: 169
Tyra   bouquet
Бери мерси за полезното инфо  Peace

# 21
  • Мнения: 436
Благодаря, Сис  Hug
И на Бери благодаря за полезното инфо за парабените!  bouquet Бързо да й минава на Кара Hug

Я кажете от кой шампоан/балсам на Хималая сте доволни. Че те са 100 вида Laughing

А термалната вода как се ползва? Пръска се или се мие лицето с нея? Никога не съм ползвала, а ми се иска да започна.

# 22
  • Мнения: 597
Разкрасително днес си взех заплатата и мисля,че няма никакъв шанс да стигне до у нас CrazyМъжът ми преди време ме пита дали вземам заплата Mr. Green
hahaha Моя все ме моли да изкарам месеца с моята, ама тц  Mr. Green

Честита ни юбилейна тема! Тайричка, благодаря   bouquet

Пия кафе и пуша цигари мързеливо  Blush В търсене съм на кучешка колибка от 3 дни, ама много скъпи бе  ooooh!

Беки, благодаря за инфото за термалната вода! Ще се ориентирам към Авен аз  Peace

Feeling, да споделиш за Нейкид, че РД ми наближава  Whistling

Сикрет, все с нас да си пийваш хубавото кафенце  Hug
Юле, внимавай бе, момиче. Можеше и да е много по-зле, отколкото с няколко драскотини и подутини  Naughty
Бери, мерси за труда   bouquet

На мен еуфорията ми идва доста тежичка. Предпочитам по-флорални и несладникави. Тези на Викториа Секрет са ми от любимите аромати, както и Ескада
Чакам с привършващо търпение и аз Хубавата Кутийка
Искам да направя едно зареждане откъм продукти за коса. Ще взема серията на Форс Вектор, на Абсолют Рипеър и Термика на Керастаз.
Питах в съседната тема, но отново не ме отразиха, както и предполагах! Въпроса ми беше:
Цитат
двоумя се между термичното мляко на Керастаз Форс Вектор и това на Лореал термо сел рипеър?!
Сешоар използвам на всяко миене, преса от време на време. Косата ми е боядисана и със сухи и хвърчащи краища

Приятен ден за сега, хубавици  Hug

# 23
  • Мнения: 20
привет и честита ни юбилейна темичка.
Аз днес, готвене, малко чистене, веждите и епилатор, това ми е разкрасителното  Mr. Green.

Бери, дано на кучо да му мине без проблеми след хубавата разходка и баня.   bouquet

 Red Sonja, имам такъв лосион за тяло и аромата му е доста траен, така ли е с парфюма, че и аз искам  Flutter

Прекрасен ден, момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 436
Vesse, поне върху мен е доста траен аромата. Как се изкушавам да взема и лосиона Wink Ама съм се затрупала вкъщи с боди-лосиони, та още се колебая.

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Термалната вода се пръска на 20 см. от лицето и след 2 минути се попива ,защото изсушава кожата Simple SmileА по принцип може да се използва при всичко за успокоение

# 26
  • Мнения: 436
Ясно, мерси Сис  Hug

# 27
  • Мнения: 20
Vesse, поне върху мен е доста траен аромата. Как се изкушавам да взема и лосиона Wink Ама съм се затрупала вкъщи с боди-лосиони, та още се колебая.

Мерси   bouquet

Сега тъкмо тръгнах да пиша и си потърках ръцете. Толкова са сухи, ама толкова, че не мога да ви опиша, чак ...не са нежни и меки Sad Никога не са ми били такива, а все не мога да си намеря хубав крем за ръце. препоръки  Blush

колко е хубаво да си пия кафето с Вас  Hug

# 28
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Lorilicious,
Цитат
двоумя се между термичното мляко на Керастаз Форс Вектор и това на Лореал термо сел рипеър?!
Сешоар използвам на всяко миене, преса от време на време. Косата ми е боядисана и със сухи и хвърчащи краища


Керастаз или Форс Вектор  newsm78

Аз имам и двата вида, ако става въпрос за Лореал. Не знам от кое съм по-доволна. Не виждам някаква мега промяна.

Искам и аз инфо за балсама на Хималая, плийс!

# 29
  • Мнения: 597
Хах, да де и двете са на Лореал  Blush Ама, че съм

Термозащита си избирам и се спрях на тези двете, ти не виждаш никакъв резултат ли?

Общи условия

Активация на акаунт