Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVII

  • 36 848
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 747
Няколко дни поред се опитвам да гледам Антихрист,не ми се получава.Накрая го попревъртях,и реших,че няма сила която да ме накара да го гледам от начало до край.

# 676
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
снощи жестоко се прецаках с Hansel and Gretel:Witch Hunters, е няма толкова тъп филм  ooooh! Обикновено има поне едно добро нещо, което мога да кажа, но този път няма .... Пълно губене на време , не мога да повярвам как са се навили актьорите да участват

# 677
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Мури, като знам, колко рядко наистина съм виждала да критикуваш някой гледан от теб филм... направо се стреснАх от това мнение.  ooooh!
Не че съм имала някакво намарение да го гледам точно този филм.
Само отбелязвам.

# 678
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Мури, като знам, колко рядко наистина съм виждала да критикуваш някой гледан от теб филм... направо се стреснАх от това мнение.  ooooh!
Не че съм имала някакво намарение да го гледам точно този филм.
Само отбелязвам.

значи, почти на едно стъпало е с Червената шапчица, а той безапелационно е най-тъпия филм, който съм гледала някога  Mr. Green

# 679
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
На "Хензел и Гретел" единственото нещо, което става са ефектите, но само ако се гледа на 3D. Иначе просто е губене на време.

# 680
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хензел и Гретел на 3D ми допадна, точно такава простотийка ми се гледаше тогава  Laughing

# 681
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
На "Хензел и Гретел" единственото нещо, което става са ефектите, но само ако се гледа на 3D. Иначе просто е губене на време.

да ти кажа и ефектите не са впечатлителни  Tired абе, просто ....  Mr. Green

# 682
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
А ти на кино ли го гледа или у дома? Защото наистина има разлика. Мисълта ми е, че просто не си заслужава тегленето за домашно гледане.

# 683
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
А ти на кино ли го гледа или у дома? Защото наистина има разлика. Мисълта ми е, че просто не си заслужава тегленето за домашно гледане.

гледах го вкъщи, но няма значение, аз за ефектите съм с малко по-особено мнение  Wink

# 684
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
При този филм наистина има обмислени и не самоцелни ефекти, не е само за едното търговско допълнение на 3D-то, което автоматично оскъпява билетите.
Между другото същата работа е сега с "Пропадане в мрака". Има много добри ефекти и като цяло добра визия, в комбинация с риещо дъното съдържание. Тоест ако ще се гледа, то има смисъл само на кино. У дома ще е загуба на време.

# 685
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Гледах Syrup (http://www.imdb.com/title/tt0762138/?ref_=sr_2) - готина идея, динамично действие, но нещо мъничко не ми достигна, за да ми хареса изцяло. Не бяха го доизпипали съвсем, без да мога да кажа какво конкретно му липсваше. По отношение на света на рекламата и маркетинга The Joneses беше по-добър. Но все пак препоръчвам за изкушените от този бизнес.

# 686
  • Мнения: 7 211
Няколко дни поред се опитвам да гледам Антихрист,не ми се получава.Накрая го попревъртях,и реших,че няма сила която да ме накара да го гледам от начало до край.

Добре дошла в клуба!  Laughing Аз, за разлика от теб го догледах, но все още се чудя защо?  newsm78 Laughing

# 687
  • Мнения: 2 040
С Хензел и Гретел се мъчих още миналата седмица. Заспах посредата докато се опитваха да ме уплашат.  hahaha Все си мислех да го догледам някога, но така като ви чета, да не се напъвам.

# 688
  • Мнения: 63
http://www.imdb.com/title/tt0489664/   страшно много ме грабна...особено краят не го и предполагах  Peace

# 689
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
http://www.imdb.com/title/tt0489664/   страшно много ме грабна...особено краят не го и предполагах  Peace
Аз пък нямаше и да го догледам, ако при вида на Джери Бътлър целокупното ми хормонално войнство не повеждаше неравна битка със здравия ми разум, в която Той (разумът) е предварително обречен Laughing.

Три леки филмчета от мен:
Friends with Benefits- хуморът беше зачатъчен, напъните героите да са освободени пичове без задръжки прекалени, но пък Джъстин беше учудващо симпатичен, и Мила обичайно зашеметяваща, та като цяло филмчето не беше лошо.

Journey 2: The Mysterious Island- красиви картинки, древни чудовища, яздене на пчели, и преследвания с гигантски колибрита...; смисъл- липсващ. Като цяло детско забавление, но за сметка на това качествено Party.

Star Trek: Nemesis- покрай шума около новия "Стар Трек" реших да се пробвам с някое от старите издания, и за да си улесня задачата, вкарах хормоните в помощ и си избрах този с неустоимия мистър Харди. Не ми помогнаха много обаче- определено фантастиката не е моят жанр и зарязах филма в минутата, в която командир Шинзон започна да погрознява Mr. Green.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт