Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVII

  • 36 833
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Шокирана съм. Гледах "Афтършок" - http://www.imdb.com/title/tt1780762/ Свръхбрутален и свръхнатуралистичен. Филмът е по действителни събития (земетресението в Чили). Почти изцяло чилийска продукция, може би с 2-3 изключения. Абе много е тежък, не знам изобщо как да коментирам.  Confused

# 691
  • Мнения: X
Шокирана съм. Гледах "Афтършок" - http://www.imdb.com/title/tt1780762/ Свръхбрутален и свръхнатуралистичен. Филмът е по действителни събития (земетресението в Чили). Почти изцяло чилийска продукция, може би с 2-3 изключения. Абе много е тежък, не знам изобщо как да коментирам.  Confused
Хм...потърсих го в Замундата.
Там има филм под това име, но китайски и от 2010.

# 692
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Мисля, че му е рано за поява в Замунда. Все пак американската премиера бе преди 5 дни, а българската е след 2. Но предупреждавам - не е за хора със слаби нерви.

# 693
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
lulumba, а ти "Гетсби" гледа ли го вече? Щото нали и на него българската му премиера уж трябва да е след два дни (поне според IMDb)...
И писала ли си нещо, което да съм изтървала?  newsm78

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 13:29 от мячик

# 694
  • Мнения: 2 040
Гледах трейлър на "Афтършок" като ходих на кино миналата седмица. Силно впечатлителен беше.

# 695
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
мячик, утре трябва да го гледам, но направо се чудя как ще се организирам като прожекцията е на другия край на София, а имам работа за целия китайски народ.  ooooh! Мисля дали да не си изчакам чинно да тръгне по кината и да си отида като редови зрител. Thinking

Гледах трейлър на "Афтършок" като ходих на кино миналата седмица. Силно впечатлителен беше.

Впечатлителен е доста слабо. Филмът е стъписващ. Трейлърът спестява натуралистичните сцени, а те са показани почти 1:1. Затова казвам, че не е за слаби нерви.

# 696
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
все забравям да похваля Star Trek :Into Darkness с уговорката, че си е филм за фенове. Няма много какво да кажа за него самия, историята ясна, драмите също, но Бенедикт направо ме отвя  Shocked винаги съм знаела, че е много добър, но винаги има с какво да ме изненада  Mr. Green Просто невероятен, Закари Куинто също не ми отстъпваше, за разлика от странно подутия Крис Пайн  Mr. Green Само не разбрах цял филм да се изгражда образа на лошия и накрая да се свърши по този елементарен начин, но нейсе  Joy

# 697
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
мячик, утре трябва да го гледам, но направо се чудя как ще се организирам като прожекцията е на другия край на София, а имам работа за целия китайски народ.  ooooh! Мисля дали да не си изчакам чинно да тръгне по кината и да си отида като редови зрител. Thinking
 

Е, ако няма да успееш да ни предложиш твоето мнение предпремиерно, тогава аз пък ще си изчакам чинно ревютата от Кан на единия (или двамата) коментатори, които следя напоследък... и ако оценките им са под В+ въобще няма да си правя труда да го гледам на кино заради едното 3D.
И без това вече се прокрадват мнения, че не е шедьовър...

# 698
  • Мнения: 1 992
Оф, ама той 3D ли е? Току-що очакванията ми паднаха под нулата. Явно ще залагат на ефекти, а не на друго.

# 699
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Криста, недей така сега... авансово да го отписваш.  Mr. Green
И "Животът на Пи" е 3D, ама от това само печели, нЪл тъй?

Не щеш ли да гледаш Лео на 3D и да си представяш, как щеше да изглежда сценаката на носа на кораба в "Титаник", ако я имаше таз технология тогаз... Упс, то пък има вече 3D версия и може да се види сценката. Извинете  hahaha

# 700
  • Мнения: 1 992
Тъй, Мячик, тъй. Не че имам нещо против ефектите и 3Dто, но точно за Гетсби пък... Ще видим.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 219
Баз Лурман + 3Д не звучи толкова лошо.

Обаче аз съм почти пълен противник на тази технология.
Мячик, ако я видя онзи сценка някой ден на 3Д ще пукна от смях... и без 3Д е достатъчно комична.

# 702
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
"Гетсби" не е 3D. За сметка на това е почти 2 часа и половина. Rolling Eyes Мен пък Баз Лурман е в състояние да ме откаже. Е, не ми харесва творчеството му и това си е.  Crossing Arms Нещо и аз чувам неласкави отзиви за филма.  Thinking Ще видим де.

# 703
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз не го харесвам. От много напън- всеки път нищо Mr. Green.

# 704
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
И аз не го харесвам. От много напън- всеки път нищо Mr. Green.

Именно.  Peace Голяма претенция, голямо нещо.

Общи условия

Активация на акаунт