Чифлика,Троян-2013г.!

  • 24 047
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 69
Здравейте,
Позволявам си да поразбутам тази тема, защото в момента сме на почивка със семейството ми в Чифлика до Троян. Очаровани сме от това място. Вярно, времето в момента е мрачно, няма слънце, но водата в басейна е гореща и се къпем дори в 10 вечерта. Не случайно в Троян има белодробна болница, въздухът е кристално чист, трябва да ни взимат пари допълнително за това, че го дишаме Simple Smile Водата е богата на магнезий, страшно подходяща за хлапета, като моя син, с атопичен дерматит. От две бани на детето му изчезнаха обривите. Идвайте тук, не се колебайте! Отседнали сме в хотел Блян. Собствениците са местни хора, направили са хотела с много любов и старание. Смениха ни чаршафите на втория ден, поддържат изключително чисто. Басейнът не е дълбок, открит, само с минерална вода. Не я разреждат с чешмяна. Като вляза, на мен водата ми е малко над кръста. Чудесно е за деца. Храната е домашна и изключително вкусна. Вчера закуската беше домашни мекички със сладко и сирене, да си оближеш пръстите! Ние сме на 5 дневен пакет - 5 нощувки със закуска за 230 лв. Стаята ни е тройка, децата са безплатно, като за бебчо ни дадоха бебешка кошарка. А стаята е точно над реката, спиш и чуваш ромоленето на водата. Направо е приказка! Има и еко пътеки, по които се разхождаме ,днес даже брахме мента и малини. Пак ще дойдем със сигурност в този хотел.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 773
Някой може ли да ми каже стаите в хотел Фея с тераса ли са? Щях да питам и други неща, но ми се изпариха  Crazy

Вечер студено ли е? Да знам какви по -плътни дрехи да вземам.

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 14:22 от Barbera

# 47
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Писах на имейла на хотел Блян и за двама възрастни и две деца на 11г. и 3г. ми предлагат апартамент за 90лв,за този малкия басейн,който е като гьол не ми се дават 180лв. само за нощувка със закуска за 2нощувки,това си е обир за мен... Shocked

# 48
  • Варна
  • Мнения: 773
Роси, аз също го погледнах този блян. Басейна наистина си е като гьол  Mr. Green Във Фея са ходили мои познати и са много доволни. Аз за това резервирах там. Басейните са два-вътрешен и външен. Пакет - повече от 5 нощувки 110 на вечер с включени закуски и вечери. Деца до 7 г. + 20 лв . Вие обаче сте май за две нощувки и тогава цената е по-висока  Thinking

# 49
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Да,за две сме и нямат детски басейн. Sad

# 50
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
http://onfire.bg/offers/Istinska-pochivka-i-spokoistvie-v-Troyan … no-namalenie.html

Страхотна оферта за хотел Балкан!За съжаление я изпуснахме,вече резервирахме за друго място.

# 51
  • Мнения: 5 234
Тези от Фея много са си надули цените! Балкан ми се вижда ок на пакетна цена, стига условията да са добри.  Thinking

# 52
  • Варна
  • Мнения: 773
В Балкан е пакетна, не е  включена вечерята. Във Феята - да.

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
В хотел Фея за двойна стая е 140лв. и както имам едно дете на 3г. още 20лв ,и още едно дете на 11г. + 30лв,до тук 190лв.Ако си вземем пакетна цена,при която искат най-малко 5 нощувки ще ми излезе за двойна стая 110лв. + още 50лв. за децата става 160лв х 5 нощувки =800лв.  ooooh! и то само за закуска и вечеря.
Не,мерси.... и на всичкото от горе няма детски басейн.Определено е скъпо в този хотел.На мен инклузив на морето за 5 нощувки с децата ми в 4* хотел ми излезе 780лв.

# 54
  • Мнения: 349
Честно да ви кажа, аз на Чифлика, обичам да ходя зимата - ми по-хубаво е. Басейна си работи нощем, водата е топла, навън е студено - приказка Wink Лятото е за море Simple Smile

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
В хотел Фея за двойна стая е 140лв. и както имам едно дете на 3г. още 20лв ,и още едно дете на 11г. + 30лв,до тук 190лв.Ако си вземем пакетна цена,при която искат най-малко 5 нощувки ще ми излезе за двойна стая 110лв. + още 50лв. за децата става 160лв х 5 нощувки =800лв.  ooooh! и то само за закуска и вечеря.
Не,мерси.... и на всичкото от горе няма детски басейн.Определено е скъпо в този хотел.На мен инклузив на морето за 5 нощувки с децата ми в 4* хотел ми излезе 780лв.

Точно така е. За цените, които искат, тези Фея са направо смешен хотел. Като се има предвид, че се намират в Чифлик, което силно казано е курорт. И във Фея и във Веника цените са неоправдано високи. Особено като се има предвид ниското качество на това, което предлагат.

# 56
  • Мнения: 904
В хотел Фея за двойна стая е 140лв. и както имам едно дете на 3г. още 20лв ,и още едно дете на 11г. + 30лв,до тук 190лв.Ако си вземем пакетна цена,при която искат най-малко 5 нощувки ще ми излезе за двойна стая 110лв. + още 50лв. за децата става 160лв х 5 нощувки =800лв.  ooooh! и то само за закуска и вечеря.
Не,мерси.... и на всичкото от горе няма детски басейн.Определено е скъпо в този хотел.На мен инклузив на морето за 5 нощувки с децата ми в 4* хотел ми излезе 780лв.

Точно така е. За цените, които искат, тези Фея са направо смешен хотел. Като се има предвид, че се намират в Чифлик, което силно казано е курорт. И във Фея и във Веника цените са неоправдано високи. Особено като се има предвид ниското качество на това, което предлагат.


 Peace

# 57
  • Мнения: 166
Наистина цените във Фея са доста високи ,като ги погледнах.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 773
Ние резервирахме вече във Фея и понеделник тръгваме. Наши приятели са били миналото лято и са останали много доволни.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Ние резервирахме вече във Фея и понеделник тръгваме. Наши приятели са били миналото лято и са останали много доволни.


Нацелили сме Чифлик са октомврийско предзимно натопляне на стари кокали в минерален басейн:)
Ще чакаме отзиви за актуално състояние.
Или някой ваучер на сгода някой ако мерне. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт