Отговори
# 15
  • Мнения: 61
Весе, ти май сън не си спала с мисълта за новата тема  smile3508

Абе и тук да питам, Таничка къде си. Не смея да ти звъня че може късно да си се прибралаи сега да спиш

Сандалке
, матрак за 444 лв. Ми тя спалнята ни дето е тапицирана излезе по малко. Аз съм къмпингарка. И на дървен под мога да спя. Повече от 200 лв за матрак няма да дам. Затова питам. Все си мисля е има достатъчно хубави и качествени матраци за около 150 лв. Пяни, мяни, дрън, мрън - струват ми се ненужни изгъзици

Последна редакция: пт, 08 мар 2013, 10:53 от rosi.to

# 16
  • Мнения: 273
Честит 8 март,момичета!Бьдете здрави и много обичани жени!  bouquet
За тези,които са от Варна,утре има лекция за бебетата в Гранд МОЛ Варна,от 10ч.А после едно от момичетата организира среща пред Арената в 12,10 да се запознаем.Заповядайте да се видим и наприказваме.

# 17
  • Мнения: 2 237
 karlie, не знам за другите, но аз и мъжът ми изрично държим на българско име. Не, не като Петър, Стефан,Васил, Теодор и прочие които НЕ са български. А чисто българско. Както например е моят мъж - Любомир.  Дъщеря ми е Калина, исках и младежът да е с българско име. Аз не съм нито гъркиня, нито американка, нито каквато и да било друга. Освен това семейството ми сме потомци на стар български род , пра-пра-внуци на горд войвода. Е аз като една видна воеводка, не ща детето ми да е с изкривено чуждо име. Още повече се разрових и прочетох кой е княз Боян Български и ми стана особено мило и гордо  Simple Smile Сега само да е жив и и здрав да се роди  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 973
Честит празник, милички! Бъдете живи и здрави и много обичани   bouquet

Близначе  Joy ще ме умориш от смях  Joy и моя мъж е Рак - винаги събира, къта си там нещо типично по рачешки  hahaha но днес ме изненада с дългоочакван от мен подарък и след малко отиваме до магазина да си го купя  Peace

# 19
  • Мнения: 5
Илюю,изплюй камъчето дее,с какво те изненада твойто раче?

# 20
  • Мнения: 53
някой мислил ли е за море септември и как и къде ?на мен много ми се ходи ,но ще трябва и баба да вземем най-вероятно

# 21
  • София
  • Мнения: 50
karlie, не знам за другите, но аз и мъжът ми изрично държим на българско име. Не, не като Петър, Стефан,Васил, Теодор и прочие които НЕ са български. А чисто българско. Както например е моят мъж - Любомир.  Дъщеря ми е Калина, исках и младежът да е с българско име.

Хехе, нашата дъщеря е Елица - също българско и родно  Heart Eyes Искам сега и момчето да има имен ден на Цветница, да са си в комплект, ама да видим дали ще ме огрее.

# 22
  • София
  • Мнения: 127
 newsm51 newsm51 newsm51
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА! НЕКА СМЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ!!!

# 23
  • Мнения: 726
Мерси за поздравленията!   bouquet
Сандалке, Ани, наистина момченце исках, макар че се опитвах да не се настройвам предварително. Ние с таткото за момченце го правехме.  Wink То не беше внимаване в позата, избор на точния момент на овулация... всичко изчетох предварително, което намерих, за това как се прави момченце  Laughing (сега остава доктора нещо да се е заблудил и да излезе момиче - язък ми за хваленето  Joy) За второто мисля да действаме за момиче - да видим дали и там ще се справим с нагласяването на факторите.  Mr. Green

Аз имам един друг въпрос, относно нещо което сме обсъждали още в първите теми, но тогава си мислех, че не ми трябва и не го запомних - някой знае ли какъв точно документ се носи на работодателя, за да го информираш официално, че си бременна, от къде се взима и какво се взима от работодателя като доказателство, че си го уведомил официално. Вчера ни "зарадваха", че ще ни продават на стратегически инвеститор (за скромната сума от 1 милиард $). Надали ще стане скоро, но аз искам да се подсигуря, ако новия собственик тръгне да уволнява.

Между другото за витамините и "напомпването" на бебето. Аз си пия витамини за бременни още от както разбрах, че съм бременна  - преди това пиех обикновени витамини за възрастни + фолиева киселина. На всеки преглед специално питам дали малчо е в норма и за сега е идеален. Не се забелязва напомпване от витамините. За сметка на това мама му е вече +10  Sick Аз обаче, честно казано, изобщо не виждам къде са тези килограми - освен корема и бюста, не забелязвам нещо да ми е променено. Тези 350гр на бебето, много тежат нещо. hahaha

# 24
  • Мнения: 11
Да се цопна и аз в новата тема! Благодарности на Катето за оформлението и за страхотното заглавие   bouquet  bouquet  bouquet Дано наистина времето бързо да ни мине.

Честит празник на всички готини мами. Бъдете живи и здрави с много позитивно и пролетно  настроение  smile3525 smile3525 smile3525

Аз нещо от вчера съм голям сдух. Много ми е криво, реве ми се, ще рече човек - ей така без повод. Дори не знам защо, ама от всичко ми е криво. Никак не ми е празнично днес. Сутринта като се видях в огледалото, направо лошо ми става, може би ще ви се стори прекалено, но изпитвам отвращение към собственото си тяло.  Cry Чувствам се като хипопотам, слон, кит и още някакви огромни животни взети заедно...  Confused Много кофти. Иде ми да се похлупя с един чувал и да се покажа след половин година.  

# 25
  • София
  • Мнения: 973
Илюю,изплюй камъчето дее,с какво те изненада твойто раче?
Скрит текст:
от доста време се каня да си купя машинка за кола маска - такава дето ползват в салоните, че ми писна да давам пари всеки месец. Хем излиза по-изгодно, хем си правиш когато ти е необходимо  Peace Та каня се аз, но все се намираха разходи за други неща и си викам не е толкова спешна тази машинка... та тази сутрин милото каза, че ще ме заведе в магазина - аз да си я избера  Party

Честито на мамите, узнали пола на бебчетата  Hug
И браво за хубавите български имена - Гери и Близначе Много ми харесват и двете   bouquet

# 26
  • varna
  • Мнения: 871
Честит 8 март мили момичета   bouquet
Ей, значи, тез от Тед са големи мърди, таман прочетох за промоцията и се засилих и аз, а то 160х200 продават, пък спалнята е 160х195  Cry А предният матрак пак го взимахме от Тед и си беше 160х190, защо не си спазват стандартите пък, не е честно, с тази цена трепач  Sad

# 27
  • Мнения: 115
Честит празник на всички дами   bouquet
и на всички леко бременеене и здрави бебета на финала Hug

# 28
  • Мнения: 92
Честит празник мили майчета!Бъдете много обичани,обичащи  и глезени.Страхотна нова тема и дано юли всички гушнем здрави и красиви бебета.

# 29
  • Мнения: 0
Честит 8-ми март на всички прекрасни дами! Това да си жена е най-трудната професия в живота! bouquet

Искам да ви се похваля за най-невероятната изненада, която съм получавала за 8ми март:
след като 1 месец мислим и се чудим за мъжки имена, вчера вечерта д-р Стратиева ми каза на ФМ, че не вижда пишка!!
Аз се разплаках от радост. Всичко е наред с бебока ,тежи малко повече от 400гр, с дълги крачета е... ето защо толкова силно усещам ритничетата.
Батко Ники иска и братче и сестриче, иска да му родя всичките приятелчета  Laughing
Тази нощ от вълнение не съм спала... Таткото е малко разочарован, защото искаше да си прави мъжки отбор и да се съюзяват срещу мен - да не се карам като се цапа и да си правят мъжки работи..
Аз съм малко объркана - докато не се роди живо и здраво не вярвам, че е момиче.

Катенце, запиши ни в очакване на момиче, то пък може и мъжко да се появи.

Докито каза, че вероятността да греши е 2-3%.

Хубав празник на всички жени, усмихвайте се повече и бъдете много глезени и обичани!

Общи условия

Активация на акаунт