Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 47 ~

  • 33 375
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Наде, Клоди, лека! Hug

Неви, Hug ние със Снежито си чакаме търпеливо теорията ти, защото се досещаме, че ще ни хареса мнооого.... Grinning

# 691
  • Мнения: 22
Момичета, вярно забравих да кажа, че хотелчето е скъпичко, щото явно е бутик , но ако помолим, може още да не са изпрали чаршафите на Чаги, ако са като нас  Joy Joy

# 692
  • Мнения: 727
Joy Joy Joy
виж ся той да се навие ние парите ще ги съберем,ако трябва всичко продавам,задлъжнявам ама за една вечер с него няма се замисля хич да ви кажа Joy Joy Joy
ти ме разби , аз си мисля с мъжо да въря и през ум не ми мина че може с Чаги да се мачкат чаршафоците, явно болеста ти е напреднал стадий Joy
ние нашите бавно и славно ги преобразяваме във вида на оня дявол....моя има напредък Mr. Green
Верче ще те защити той себе си не мой опрай,,,все в някоя каша...аз се заемам с него,турското право ако е като турския език...пфууу лесна работа Mr. Green

# 693
  • Мнения: 727
обевяват на търг ...купете шише олигаване от Ча,чаршаф мачкан от Ча..блузка с потта му(виждах не е дна такава,ризка с неговия парфюм...слипчета едва ли  newsm78......ще се изкупят като топъл самун Joy Joy Joy Joy

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
ееее не само моята е в напреднал стадии nevi1968nikol чак чаршафите от него ще търси Joy Joy Joy

# 695
  • Мнения: 22
Надуфче, благодаря и аз и лека. Няма ли да се вампирясва тука   newsm78
Звезде, Дверче  Hug Hug, гледам била си дузпа на шефката май

# 696
  • Мнения: 5 138
 Tired
ние нашите бавно и славно ги преобразяваме във вида на оня дявол....моя има напредък Mr. Green

тук е ключето да, само дето на моя Чаги преспокойно може да му е син пфууууууууууу

# 697
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Оф, компа ми пощуря и публикувам един и същи пост два пъти... ooooh!

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
каквото и да направя моя няма замяза на дявола,само на цвят го докарва Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 727
Надуфче, благодаря и аз и лека. Няма ли да се вампирясва тука   newsm78
Звезде, Дверче  Hug Hug, гледам била си дузпа на шефката май
Неви загатни нещо,душице...човъркаме като гаден кариес това с теорията ти...пусни само мухата  Praynig само маркирай туй онуй

# 700
  • Мнения: 22
Ирка  Hug късно се сетих дявол да го вземе, а и те са ги продали на парчета, каквито са добри в алъш-вериша.
Обаче като ви гледам, леле  - пази се Стамбуле като почнат новите снимки на Чаги, палатка ли шъ опъвате що ли...

# 701
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
 Hug Hug Hug на лягащите лека Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 727
Tired
ние нашите бавно и славно ги преобразяваме във вида на оня дявол....моя има напредък Mr. Green

тук е ключето да, само дето на моя Чаги преспокойно може да му е син пфууууууууууу
ммм чи ко,я виж Софи Маринова...одуши ги и двамата... Joy Joy Joy Joy

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирка  Hug късно се сетих дявол да го вземе, а и те са ги продали на парчета, каквито са добри в алъш-вериша.
Обаче като ви гледам, леле  - пази се Стамбуле като почнат новите снимки на Чаги, палатка ли шъ опъвате що ли...
 направо се пренасяме временно там само да разберем къде ще снима и ще цъфна на сета да блея Чаатай,Чаатай,и по 10пъти да го целувам да се снимам че белкем ме забележи Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 16 938
Искам да споделя с вас не знам дали сте забеляза ли в 34 епизод когато Сехер се опитва да продаде пръстена и когато Фериха кара Емир да отбие на брега и когато се опитваше да я укроти 1 път като я хвана му удари шамар по ръката тъй като гледах серията и реших да споделя. А иначе сте във вихъра Чаги и само Чаги а иначе и аз обърнах внемание за тез телефони.

Общи условия

Активация на акаунт