Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 47 ~

  • 33 363
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10
very89,тук си споделяме всичко за любимците ни...Едни са Чаатайки..мислят си за бицепсите,трицепсите и пакета му.Други сме ФЕмирки и нищим тях двамата,трети са по средата...Всеки има право на избор.Четеш това,което искаш...другото прескачаш.Така е когато сме много...разни хора,разни идеали...и всички сме саедно месеци,а някои години.Реши сама за себе си,скъпа...

# 736
  • Мнения: 22
Снежи, утре на работа ли си?

# 737
  • Мнения: 18 785
Татарова,не си ме разбрала или по точно не съм се изразила правилно дето писах че ми е писнало от това за връзката.става въпрос за мен самата,преди време и аз се чудех дали са заедно или не и така нататък и ми писна и сега ми е все тая.не ставаше въпрос за вас,не исках и да обидя някого с моето изказване,ако съм да извинява.Харесва ми тук и много се забавлявам с всичките постове който пишете

# 738
  • Мнения: 943
Абе то и аз като го прочетох разбрах като Татарова ама нищо Wink
хайде в новата тема Peace

# 739
  • Мнения: 4
Тука обсъждаме всичко по много и търсим във всичко под вола теле.

И да е имало нещо е минало,но аз съм на мнение те са млади и един ден този огън отново ще пламне.

Видеоклип си оправиха заглавието от ''Халил убива майката на Ферия '' ,към ''Халил прострелва майката на Ферия ''  Laughing явно имат шпиони тук  Laughing

Неви ,ако ти трябва нещо за дрешки - насреща съм,но виждам,че Дзверче се зае.

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 01:20 от Danniitto

# 740
  • Мнения: 10
Татарова,не си ме разбрала или по точно не съм се изразила правилно дето писах че ми е писнало от това за връзката.става въпрос за мен самата,преди време и аз се чудех дали са заедно или не и така нататък и ми писна и сега ми е все тая.не ставаше въпрос за вас,не исках и да обидя някого с моето изказване,ако съм да извинява.Харесва ми тук и много се забавлявам с всичките постове който пишете

Миличка  Peace Изяснихме се...не сме се разбрали,ама като има диалог/а не както при Ф.и Е.няма/,всичко е наред.Лека момичета!До утре вечер!Неви, да,2 дни съм на работа от айде до зайде...

Общи условия

Активация на акаунт