Разваляне на Магии

  • 474 871
  • 994
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 84
И тук ще питам за Адем , който по стара информация приемал и в София/ някаде в близост до Централна гара / .Някой ако е ходил за разваляне.
Ето и предавания с неговото участия :Адем от Ръжево Конаре /Пловдив/

https://www.vbox7.com/play:c60c510a7c
Пълен измамник! Ще ви внуши, че имате един куп магии, без значение за какво сте отишли при него. Стойте далече! Никакъв ходжа не е и муските му са драсканици в жалък опит за имитация на арабски.

Ето тук можете да прочетете за тези мошеници и да видите творенията им:
http://arabskamagia.blogspot.bg/2012/09/blog-post_3248.html

# 541
  • Мнения: 385
Здравейте
Някой да знае нещо за заключен късмет ,
Може ли някой да ти заключи късмета , и това вид магия ли е ?
Или по скоро се използва от ясновидците за печелене на пари.

Никой не може да ти "заключи" нещо, ако преди това не си се постарал да си го "заключиш" сам.

# 542
  • Мнения: 84
Здравейте
Някой да знае нещо за заключен късмет ,
Може ли някой да ти заключи късмета , и това вид магия ли е ?
Или по скоро се използва от ясновидците за печелене на пари.

Никой не може да ти "заключи" нещо, ако преди това не си се постарал да си го "заключиш" сам.
Сериозно ли мислиш че ако Ти не позволиш не може да се заключи късмет..или да ти се вкара друг негатив..позволението е само за да може този които ти го направи..да остане ''неопетнен''и Шефа да не му търси отговорност

# 543
  • Мнения: 385
Здравейте
Някой да знае нещо за заключен късмет ,
Може ли някой да ти заключи късмета , и това вид магия ли е ?
Или по скоро се използва от ясновидците за печелене на пари.

Никой не може да ти "заключи" нещо, ако преди това не си се постарал да си го "заключиш" сам.
Сериозно ли мислиш че ако Ти не позволиш не може да се заключи късмет..или да ти се вкара друг негатив..позволението е само за да може този които ти го направи..да остане ''неопетнен''и Шефа да не му търси отговорност

Сериозно мисля, че хората са запленени от собствените си проекции.

# 544
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
А за мултимилионера по съветско време М Норбеков кой стои Simple Smile)..окултни познания  на хиляди години..или за съветската система за Енергийно развитие в бъдещето и контрол на масите..и обучила и тук голям брой тогава''переспективни''военни
Точно и абсолютно вярно.А Норбеков го познавам лично и знам какво говоря,ама който иска да вярва,който не вярва си е негов проблем.АЗ НА НИКОЙ НЕ ДЪЛЖА ОБЯСНЕНИЕ.

# 545
  • Мнения: 129
Здравейте
Някой да знае нещо за заключен късмет ,
Може ли някой да ти заключи късмета , и това вид магия ли е ?
Или по скоро се използва от ясновидците за печелене на пари.

Никой не може да ти "заключи" нещо, ако преди това не си се постарал да си го "заключиш" сам.
Сериозно ли мислиш че ако Ти не позволиш не може да се заключи късмет..или да ти се вкара друг негатив..позволението е само за да може този които ти го направи..да остане ''неопетнен''и Шефа да не му търси отговорност

Мерси за мненията ,
Поне , доколкото знам на моя позната са и били заключили късмета и този нейн "късмет" , е бил наречен  да отива при този който е поръчал магията/такава е била програмата / .
Съответно  се прави магията и това заключване като допълнение.

# 546
  • Мнения: 19
Здравейте, някой може ли да ме насочи към човек от Варна(може и на лични).
Става въпрос за здравословен проблем.
Благодаря.

# 547
  • Мнения: 84
За здравословни проблеми..отнесете се към компетентен лекар..вярно кът са..но феномен с медицинско образование..още по кът..а другите само ще ти кажат глупости..няма как ако не познаваш физиологията на човек да поставиш точна диагноза..най много да ти каже нямаш тумор..

# 548
  • Мнения: 19
За здравословни проблеми..отнесете се към компетентен лекар..вярно кът са..но феномен с медицинско образование..още по кът..а другите само ще ти кажат глупости..няма как ако не познаваш физиологията на човек да поставиш точна диагноза..най много да ти каже нямаш тумор..

Добре, а гледачка във Варна? Някоя от която има доволни?
Моля, пишете ми на лично.
Благодаря.

# 549
  • Мнения: 375
Някой развалял ли е магия при Ангел в София? А изобщо можете ли да ми кажете някой, който наистина разваля магии? Ще съм много благодарна. И моля без хапливи и подигравателни коментари. Praynig bouquet

# 550
  • Мнения: 3
Някой развалял ли е магия при Ангел в София? А изобщо можете ли да ми кажете някой, който наистина разваля магии? Ще съм много благодарна. И моля без хапливи и подигравателни коментари. Praynig bouquet
Знам Рангел не Ангел който разваля магии с парче от дреха

# 551
  • Мнения: X
А Alone погледна ли  си личните или съм писала  напразно  ooooh!

# 552
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета. В крайна сметка някой по-конкретно и лично мнение за този Ибрахим Ахмад има ли? Измамник ли е или е добър :Д 

# 553
  • Мнения: X
Да се пренеса и тук, че зорлем ще се обсебя...

Аз много се страхувам от магии, защото по принцип съм суеверна и....незнам дали вярвам, но се страхувам...
Случи ми се нещо, което ме тревожи и незнам какво да правя....
Пуснах под наем в мой имот мъж и жена...
Жената изглеждаше злобна...гадна...
В последствие си замина, изостави мъжа , взе децата си и е откраднала някои от вещите ми.....
Те бяха наследствени де...не лично мои купувани. Откраднала е и неща които бяхме складирали там...
Мъжа днес ми каза че случайно разбрал от нейна приятелка че го била оплела с магия...Той затова неможел да се откъсне от нея и сляпо и вярвал за всичко. Била му слагала цикъл в кафето...
Обаче приятелката и му казала че след като са разделени и тя не го "захранва" това ще отшуми защото не е точно магия, а за да действа иска постоянство.Целта и била да го ограби него...
Понеже аз до известна степен имах неразбирателство с нея...сега много ме е страх.
Да не е направила нещо в жилището или на мен....
Незнам какво да правя.

# 554
  • Мнения: 129
Да се пренеса и тук, че зорлем ще се обсебя...

Аз много се страхувам от магии, защото по принцип съм суеверна и....незнам дали вярвам, но се страхувам...
Случи ми се нещо, което ме тревожи и незнам какво да правя....
Пуснах под наем в мой имот мъж и жена...
Жената изглеждаше злобна...гадна...
В последствие си замина, изостави мъжа , взе децата си и е откраднала някои от вещите ми.....
Те бяха наследствени де...не лично мои купувани. Откраднала е и неща които бяхме складирали там...
Мъжа днес ми каза че случайно разбрал от нейна приятелка че го била оплела с магия...Той затова неможел да се откъсне от нея и сляпо и вярвал за всичко. Била му слагала цикъл в кафето...
Обаче приятелката и му казала че след като са разделени и тя не го "захранва" това ще отшуми защото не е точно магия, а за да действа иска постоянство.Целта и била да го ограби него...
Понеже аз до известна степен имах неразбирателство с нея...сега много ме е страх.
Да не е направила нещо в жилището или на мен....
Незнам какво да правя.
Има вероятност и на вас да е направиа нещо ,
Имах "удоволствието "преди време да познавам такава която правеше такива неща и разбиваше буквално семейства , и магии правеше и на невинни хора които просто и се изпречваха на пътя , бяха по умни и по можещи от нея .Така от многото хора които се познавахме с нея , на няколко беше правила магии за различни неща .

Общи условия

Активация на акаунт