Разваляне на Магии

  • 474 873
  • 994
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 84
Изхвърлихме я. Въпроса ми е - направена ли ни е магия... явно - да,защото както споменах ние не сме вкарвали това нещо в дома си .

Очевидно е, че е направен опит за магия. До колко е сработило е вече друг въпрос. Но самият факт, че сте я пипала (надявам се не с голи ръце) е достатъчно притеснителен. Това, че сте я изхвърлила, не решава проблема. С траурни жалейки се правят само ритуали за вреда- болест, нещастия и тн. Потърсете някой, който е запознат с тази сфера и нека той да каже какво трябва да се направи. Това е с което мога аз да помогна като информация. Успех!  bouquet

# 526
  • София
  • Мнения: 2 967
Препоръчвам Милена Йотова 0898/212127.

# 527
  • Мнения: 6 185
Препоръчвам Милена Йотова 0898/212127.
Тази жена гледа ли по телефона? И дали е импулсен?

# 528
  • София
  • Мнения: 2 967
Препоръчвам Милена Йотова 0898/212127.
Тази жена гледа ли по телефона? И дали е импулсен?


Тя не е ясновидка. Тя намираа дали имаш магии и ти помага да се развалят. С молитви.

# 529
  • Мнения: 241
Препоръчвам Милена Йотова 0898/212127.
Тази жена гледа ли по телефона? И дали е импулсен?


Тя не е ясновидка. Тя намираа дали имаш магии и ти помага да се развалят. С молитви.
Къде се намира тази жена и каква е таксата и ?

# 530
  • София
  • Мнения: 2 967
Препоръчвам Милена Йотова 0898/212127.
Тази жена гледа ли по телефона? И дали е импулсен?


Тя не е ясновидка. Тя намираа дали имаш магии и ти помага да се развалят. С молитви.
Къде се намира тази жена и каква е таксата и ?

В София, в центъра. Цената се определя по някакъв странен начин и колкото е по-зле положението, толкова е по-висока тарифата.

# 531
  • Мнения: 129
И тук ще питам за Адем , който по стара информация приемал и в София/ някаде в близост до Централна гара / .Някой ако е ходил за разваляне.
Ето и предавания с неговото участия :Адем от Ръжево Конаре /Пловдив/

https://www.vbox7.com/play:c60c510a7c

# 532
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
И как се определя колко е зле положението.....лелеее ама това българина е много глупав народ.То затова има толкова врачки и баячки,щото сме готови да си плащаме колкото ни кажат....а дали изобщо тая жена може да разваля магии,виж това не е важно.Гледам тоя списък с врачки и врачове и половината че и 90% са абсолютни шарлатани.А еазвалянето е толкова просто без да се дават пари на сулю и пулю...Меси се питка в къщи наречена всички в семейството я наричат и месят по малко да мине през всички ръце за здраве,за щастие и т. Н..Изяжда се само от месилите и навън не се изнася.И в неделята в църквата попа да чете киприянова молитва,тя е за разваляне на магии.И на всички в семейството по нещо за амулет,гривничка или друго,наречен ето така
Пали се свещ,слага се чаша с вода гривничката се топи вътре и се повтаря три пъти заклинанието
Господи помилуй,в името на Отца и Сина и Светия дух нека този амулет пази раба божий....от вещери и вещици,от осъдливи и зависливи хора.Да отблъсква и предпазва.Да ме оварди от всички тъмни лоши и неверни сили.Да пази раба божий...да не могат да ме урочасват да не могат да ме омагьосват,да не може никпй да ме опие,да не ми сторят зло..ни с дума ,ни с дело ни с кол ,ни с свещ,нито срещу еньовден,нито срещу коледа,в никой ден що е даден за магия,слово и двло..Амин...Кпйто се опита зло да ми стори,всичко което чи прави или ми пожелава да му се връща.Да бъде.Реченото ми да бъде сторено.

После се изпива водата от три страни и всяка вечер под течаща вода се изтръсква амулетчето и му се нарича лошото и негативното от изминалия ден да се измие с водата

# 533
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
...Меси се питка в къщи наречена всички в семейството я наричат и месят по малко да мине през всички ръце за здраве,за щастие и т. Н..Изяжда се само от месилите и навън не се изнася.

Много интересно! Разкажи малко повече, ако искаш на лични!  Hug

# 534
  • Мнения: 385
И как се определя колко е зле положението.....лелеее ама това българина е много глупав народ.То затова има толкова врачки и баячки,щото сме готови да си плащаме колкото ни кажат....а дали изобщо тая жена може да разваля магии,виж това не е важно.Гледам тоя списък с врачки и врачове и половината че и 90% са абсолютни шарлатани.А еазвалянето е толкова просто без да се дават пари на сулю и пулю...Меси се питка в къщи наречена всички в семейството я наричат и месят по малко да мине през всички ръце за здраве,за щастие и т. Н..Изяжда се само от месилите и навън не се изнася.И в неделята в църквата попа да чете киприянова молитва,тя е за разваляне на магии.И на всички в семейството по нещо за амулет,гривничка или друго,наречен ето така
Пали се свещ,слага се чаша с вода гривничката се топи вътре и се повтаря три пъти заклинанието
Господи помилуй,в името на Отца и Сина и Светия дух нека този амулет пази раба божий....от вещери и вещици,от осъдливи и зависливи хора.Да отблъсква и предпазва.Да ме оварди от всички тъмни лоши и неверни сили.Да пази раба божий...да не могат да ме урочасват да не могат да ме омагьосват,да не може никпй да ме опие,да не ми сторят зло..ни с дума ,ни с дело ни с кол ,ни с свещ,нито срещу еньовден,нито срещу коледа,в никой ден що е даден за магия,слово и двло..Амин...Кпйто се опита зло да ми стори,всичко което чи прави или ми пожелава да му се връща.Да бъде.Реченото ми да бъде сторено.

После се изпива водата от три страни и всяка вечер под течаща вода се изтръсква амулетчето и му се нарича лошото и негативното от изминалия ден да се измие с водата

И как този фолклорен наратив ще излекува вярващия в магии? Какъв Свети дух, при условие, че магическите ритуали са езически практики?
Отделен е въпросът, защо Иисус само с една дума събужда Лазар от мъртвостта му и го връща към същностния живот на живо битие.

Вярата в магии е защитна реакция на психиката и няма нищо общо с реални действия на злонамерен човек или злонамерени сили. Обичаме да вярваме, че някой ни мрази, вероятно по този начин се остойностяваме като значими човеци. Реално, магии няма, защото просто няма кой да ги направи, а няма и защо.
Чудя се защо Бил Гейтс не мисли, че някой му прави магия, хайде да оставим него, ами да вземем Айнщайн например или някой друг голям квантов физик. Очевидно те отблъскват магиите Simple Smile

Има промисъл да поразсъждаваме защо магиите се случват вечно заради битовизми и никога заради значителни неща. Малко е непрактично и нецелесъобразно, ми се струва.

# 535
  • Мнения: 620
GABRIELA75: Кодирането на амулет по този начин по-скоро ще сработи на принципа на личната сила и опит на кодиращия амулета, и донякъде ще зависи от личната сила на носещите го. Иначе да, някаква защита все пак ще осигури. Но пак си е от зависи с какво си или ще си има работа този, който носи амулета. И м/у другото това си е чиста Християнска магия Wink.


Секхмет: А много ми е интересно от къде знаеш кой стои зад "любимия на всички ни" Бил Гейтс, че да даваш такива констатации. Знаеш ли че примерно Путин го пазят зад кадър няколко изключително надарени и обучени магьосници от подобни атаки. И не е само той, който се ползва с подобни привилегии покрай другите неща. Бая президенти, премиери и други влиятелни и важни личности се пазят по подобен начин. Най-малкото това че еди кой си се допитва до надарен и доказал се екстрасенс би трябвало да подскаже, че едва ли само за това му ползва услугите, или и че има и други, които зад кадър го пазят.
Реално с думата магия се обозначават енергийни действия, водещи до едни или други резултати - както положителни, така и отрицателни действия се квалифицират като магия. Едни уроки са дребно пренасяне на енергия и пожелания от един човек към друг. А те наистина са дребни неща, на фона на цялото.

# 536
  • Мнения: 385

Секхмет: А много ми е интересно от къде знаеш кой стои зад "любимия на всички ни" Бил Гейтс, че да даваш такива констатации.

Зад Бил Гейтс стои интелектът му, не висша сила - ама, че лесно си обясняваме всичко. Твърде много подценяваме собствения си интелект за сметка на градските легенди. То всъщност и затова умните хора са малко.

# 537
  • Мнения: 84
А за мултимилионера по съветско време М Норбеков кой стои Simple Smile)..окултни познания  на хиляди години..или за съветската система за Енергийно развитие в бъдещето и контрол на масите..и обучила и тук голям брой тогава''переспективни''военни

# 538
  • Мнения: 129
Здравейте
Някой да знае нещо за заключен късмет ,
Може ли някой да ти заключи късмета , и това вид магия ли е ?
Или по скоро се използва от ясновидците за печелене на пари.

# 539
  • Мнения: 39
Здравейте
Някой да знае нещо за заключен късмет ,
Може ли някой да ти заключи късмета , и това вид магия ли е ?
Или по скоро се използва от ясновидците за печелене на пари.
Естествено,че може.В днешно време хората ползват това като услуга,което е наравно с магиите за любов или раздяла.

Общи условия

Активация на акаунт