Разваляне на Магии

  • 474 866
  • 994
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 299
Аз да питам някой да е чувал и ползвал услугите на бай Али от Езерово  Варна ,отзиви,чух че помагал ,не казаха какво точно прави ,гледал смятал нещо и казвал какъв е проблема и какво да се направи само по рожденна дата и име на майката, четял  в някави книги

# 511
  • Мнения: 822
Попаднах в интернет на това видео за премахване на магия . Незная дали помага ,но го  изгледах и се чуствам по-добре . В интернет също има указания как да си направите восъколеене , така че може сами да се опитате да си помогнете . 
https://www.youtube.com/watch?v=diM7s0tmazE&t=29s
http://www.chudesa.net/%d0%bb%d0%b5%d0%b5%d0%bd%d0%b5-%d0%bd%d0% … d0%b3%d0%b8%d1%8f
Това е Странен Уфологов! Той има сайт, в който гадае! Много е умен и интелигентен! Била съм с него в скайпа! Говорил е с мен половин час! Той някак си усеща човека отсреща и какво изпитва другия отсреща и какво ще му се случи!

# 512
# 513
  • Мнения: 63
Аз да питам някой да е чувал и ползвал услугите на бай Али от Езерово  Варна ,отзиви,чух че помагал ,не казаха какво точно прави ,гледал смятал нещо и казвал какъв е проблема и какво да се направи само по рожденна дата и име на майката, четял  в някави книги
аз бях ходила преди години при един човек от Езерово, срещу джамията живее, в двора му има много животни, приятелката ми имаше проблем и и помогна, а на мен ми смята точно по имена и дати и ми позна всичко до момента, беше много възрастен, разказа ни че имал и брат и той бил ходжа, но бил лош човек ..

# 514
  • Мнения: 241
Гледах при Милен Цветков за маг Ивайло/София/ , нещо някой да знае
разваля магии.

# 515
  • Мнения: 65
Здравейте. Искам да попитам дали някой е ходил при Поли от Борово ( София )????
Също така, дали някой е бил при Марина Толева?
Надявам се да споделите мнението си....

# 516
  • Мнения: 9
Някой ползвал ли е услугите на Ибрахим ходжа?

# 517
  • Мнения: 299
Аз да питам някой да е чувал и ползвал услугите на бай Али от Езерово  Варна ,отзиви,чух че помагал ,не казаха какво точно прави ,гледал смятал нещо и казвал какъв е проблема и какво да се направи само по рожденна дата и име на майката, четял  в някави книги
аз бях ходила преди години при един човек от Езерово, срещу джамията живее, в двора му има много животни, приятелката ми имаше проблем и и помогна, а на мен ми смята точно по имена и дати и ми позна всичко до момента, беше много възрастен, разказа ни че имал и брат и той бил ходжа, но бил лош човек ..
Мисля че не е същия,до колкото помня беше писано за този ходжа, че вече не ставал и има дъщеря нали,а този човек за който говоря живеел близо до джамията, но имо син,възрастен е ,преди имало опашки пред къщата му/някаква бяла къща описаха и бай Али/,но от години вече отказвал да се занимава ,ако преди е помагал и е имало толкова хора би трябвало да го знаят ,някой да е чувал,да е ходил при него,гледал в къщата си ,а ти си ходила в джамията ли

# 518
  • Мнения: 3
Изчетох темата и само 3 случая се откроиха с може би направена магия + случая с мъжа и направената по негово желание магия вуду. Не зная  този господин ще влезе ли отново в темата , но ако влезе е интересно да отговори на няколко въпроса:
– когато пожелахте да бъде направена магията някой обясни ли ви , че всяка направена магия / пренасочване на енергия / има последствия?
– обясни ли ви някой, че ударът от пренасочване на енергията ще се отрази към вас?
-обясни ли ви някой, че за да няма последствия за вас като ответен удар е необходимо да ви бъде изградена защита?
Не мога да си представя, че някой по телефон или при 1-2 мин. разговор ще каже има или няма направена магия на дадено лице. Не е възможно и разваляне на магия само с едно действие. За да се каже със сигурност , че е направена магия е необходимо няколко часова до поне 3 дневна работа. Развалянето на магии също не става за един ден. Това е съвкупност от ритуали за пренасочване и неутрализиране на зловредната енергия. При развалянето на такива магии човек в повечето случаи няколо дни се чувства много зле. Когато зловредната енергия е неутрализирана е необходимо да се изградят енергийни защити. Всяко живо същество е енергия. Проклятията направени на  собствена сила са най-трудни за разваляне. Когато човек е силно наранен и прокълне с цялата си сила на болката в него друг човек това е изключително силно и трудно за разваляне. Родовите магии също са трудни за разваляне и изискават много време. Не е нужно да се "намери" направена магия за да бъде развалена. Просто трябва да се хване енергийния канал и да се неутрализира , независимо къде се намира източника. Магията / енергийните канали / могат да бъдат пренасочени в помощ за житейски късмет, финансов късмет, късмет в любовта, защита от зловредни енергии на човек, на цялото семейство, на дома  и т.н.
Не правете никога магии за които сте прочели в интернет или ви е казала приятелка / приятел самостоятелно. Всяко нарушаване на естествения баланс на енергопотока  ще се върне към вас с ответен неприятен удар. Хората , които могат да направят или развалят магия имат изградени силни защити срещу ответен удар. При правене или разваляне на магии , сериозните магове ще ви изградят защита и на вас срещу ответния удар преди ритуалите. При някои ритуали за разваляне на магия се използва ответния удар като се връща към зложелателя. Зависи как е правена зловредната магия , но има и такъв вариант.
Не си внушавайте, че зад всяка неудача в живота ви стои магия. Ако все пак интуицията ви казва нещо , то провете при хора , които със сигурност може да ви кажат има или няма негативна енергия.

# 519
  • Мнения: 136
Здравейте, не знам дали в тази тема да си задам въпроса,но друга по подходяща не намерих.

Преди около седмица намерих в нас върху портмантото черна копринена квадратна кърпа. Размери около 80х80см...  Такава кърпа нито аз нито жена ми сме купували. Имали сме гости, роднини минават като ни няма за по-дълго време да наглеждат апартамента.... Въпроса ми е -- възможно ли е,чрез тази кърпа да ни е направена черна магия ?! Пак повтарям такава кърпа нито сме купували,нито има откъде да сме я донесли ние. То дори не е и кърпа...по-скоро прилична точно на тези черните забрадки и т.н. който се носят по погребения и едно време се слагаха под некролози ....

Не знам какво да мисля,но тази кърпа пак повтарям ние не сме я вкарвали в къщи....

# 520
  • Мнения: 84
Здравейте, не знам дали в тази тема да си задам въпроса,но друга по подходяща не намерих.

Преди около седмица намерих в нас върху портмантото черна копринена квадратна кърпа. Размери около 80х80см...  Такава кърпа нито аз нито жена ми сме купували. Имали сме гости, роднини минават като ни няма за по-дълго време да наглеждат апартамента.... Въпроса ми е -- възможно ли е,чрез тази кърпа да ни е направена черна магия ?! Пак повтарям такава кърпа нито сме купували,нито има откъде да сме я донесли ние. То дори не е и кърпа...по-скоро прилична точно на тези черните забрадки и т.н. който се носят по погребения и едно време се слагаха под некролози ....

Не знам какво да мисля,но тази кърпа пак повтарям ние не сме я вкарвали в къщи....

Най- вероятно става въпрос за траурна жалейка. Взимат се от гробища и с тях се правят ритуали за вреда. Следва да се скрият в дома на жертвата.

# 521
  • Мнения: 136
Да точно траурна жалейка е. И беше отгоре на портмантото скрита под качулки от якета и други....

# 522
  • Мнения: 2
здравейте,искам да попитам някой чувал ли е за Соня Радева от В.Търново?

# 523
  • Мнения: 84
Да точно траурна жалейка е. И беше отгоре на портмантото скрита под качулки от якета и други....

 И какво направихте с нея?

# 524
  • Мнения: 136
Изхвърлихме я. Въпроса ми е - направена ли ни е магия... явно - да,защото както споменах ние не сме вкарвали това нещо в дома си .

Общи условия

Активация на акаунт