Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 35

  • 43 471
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 70
Малви, страхотно се е получило.  Peace

Ел, както винаги перфектна и добре дошла отново с грим. Появявай се по-честичко. Wink

Алена, бързо възстановяване здравословно и лесно адаптиране към новата среда, а за гримовете хич не те мисля... Ти си такъв експериментатор, че със сигурност ще намериш най-удачния вариант, а и имаш няколко палитри Найкед, който да ползваш Simple Smile))

Бери, точно в десетката с пролетното настроение Simple Smile

Страхотни моделчета сте показали из последните страници.

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Мерси armira  Hug , аз имам и трите, ако трябва да оставя само една ще е единицата, тя е по-топла и по-близо до мен.

Двойката ми е студена, с доста сиво, което рядко ползвам  Blush

Мерси, Момичета Hug

# 32
# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря ви момичета,ще се почудя още малко ,но май ще е единицата Flutter
Аленка,благодаря за сравнението,точно от тези думи имах нужда за да се ориентирам Hug

# 34
# 35
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 775
И аз съм решила да взема единицата Нейкид, дали все още има останали налични бройки?
Благодаря за новата тема!   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 1 611
Ако става дума за Сефора - в събота нямаше Нейкид там.

# 37
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Аз днес се гримирах в плъм и взех, че се харесах  Flutter Снимките, естествено, не станаха  Crossing Arms Tired

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз съм решила да взема единицата Нейкид, дали все още има останали налични бройки?
Благодаря за новата тема!   bouquet
Тук я има,ако искаш разгледай офертите към нея Peace
http://www.hqhair.com/brand/Urban+Decay.content?pageNumber=3

# 39
  • Мнения: 31 240
armira и двете са чудесни палитри, която и да вземеш все ще си доволна. Лично аз си взех 1 и е страхотна. Като свърши бих си взела 2, за да разнообразя, но и двете са много хубави. Общо взето е все тая коя ще избереш, но аз давам лек превес на 1.

Колекцията на мацката с дръпнатите очи е впечатляваща, но наша Денси съм сигурна, че я догонва  Wink
Подкрепям за Нейкид. Peace

О не аз че съм луда, много съм, ама чак толкова.....!!! Mr. Green Whistling Whistling Whistling

Аз открих сезона и се хванах за зелено със.... със....със    Зеления Глос на Иламаска! Юхууууу! Няма такъв кеф! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 5 001
Алена, успех в новата работа  Hug
Дени, душа, къде ще го носиш това чудо  Grinning така ли стои, като на снимката?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Денси,иска ми се да имам твоята смелост Flutter Hug
Хвана ме срам с моят неутрален  нейкид пред твоята зелена пролет  Hug

# 42
  • Мнения: 31 240
Точно така стои.
Ми къде, на Хелоуин, на маскарадни партита и в нас! Party Със сигурност не и на работа! Mr. Green Whistling Въпреки, че колежките толкова го харесаха, че едната каза, че би се начервила и по улицата с такова. Ще паднат големи майтапи с този глос. Heart Eyes

Армирка, какъв срам, аз съм ексцентрик и обичам откачени неща. То мен трябва да ме е срам, ама не само, че не ме е, ами толкова се радвам, че нямам търпение да пристигне.

# 43
  • Мнения: 115
Денси,честит глос  Heart Eyes
Дано го видя на някоя среща,уникално изглежда!

# 44
  • Мнения: 2 843
kragovrat, много е хубав гримът ти!
Чак сега видях снимките - понеже са линкове и някак не изглеждат откроени, човек неволно ги пропуска.

Общи условия

Активация на акаунт