Отговори
# 690
  • Мнения: 1 346
Хихи Нели А, на същите дати Grinning и все към бебешките магазини ме влече, откъде ми дойде тази муза не знам, ама направо ми идва да отида и да си накупя това-онова  Grinning Hug

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 11:53 от !Diva!

# 691
  • Мнения: 965
Фло и аз мисля че е рано още,аз мисля да чакам БТ ако се повиши тогава да препишкам пак.Дива и аз като теб,само колички разглеждам,че и сам си харесала hahaha JoyА утре ми предстой да ходя до детски магазин за подарък и ще е яко забавно,няма да могат да ме измъкнат от там newsm62Момичета кажете нещо за засищане,умирам от глад,сутрин ставам и съм гладна а по принцип не закусвам само кафе пия. newsm78По цял ден ми се яде нещо,от времето ли е от нз какво е,ама ми се яде за 5.Хубав,усмихнат и бебе правещ ден Hug  bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 10 704
Радинка ами за да не си гладна-яж. Simple Smile

# 693
  • UK
  • Мнения: 5 999
Радинка аз също закусвам всяка сутрин с чаша овесени ядки с кисело мляко или както ти харесва можеш да си ги приготвиш Crazy И е здравословно и засища Laughing

# 694
  • Мнения: 965
Радинка ами за да не си гладна-яж. Simple Smile
а аз ям,ама непрекаснато няма как да ям.Ще стана 200 кила,че както съм дребничка няма да ходя а ще се търкалям Joy

# 695
  • София
  • Мнения: 10 704
Радинка ами за да не си гладна-яж. Simple Smile
а аз ям,ама непрекаснато няма как да ям.Ще стана 200 кила,че както съм дребничка няма да ходя а ще се търкалям Joy
Нали каза,че не закусваш,пък си гладна newsm78 Щом си яла и не ти стига се налей с вода и ще ти премине глада.

# 696
  • Мнения: 965
Магнет,исках да кажа,че преди се събуждах и съм нямала проблем с глада.Не ми се е яло,а сега съм непрекъснато гладна.Снощи вечеряхме,и се са будих в 3 с стържещ корем от глад.Което е неприсъщо за мен. newsm78

# 697
  • София
  • Мнения: 10 704
Пред цикъл апетита се обостря...при мен също е така,като ламята Спаска ставам, мога цяло прасе да погълна и все ще съм гладна Rolling Eyes

А ако имаш съмнения за бременност, то тук може само да си гадаем-отиди на кръвен тест-той ще покаже 100% има ли бебе-пожелавам ти го Peace

# 698
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро по пладне  Mr. Green

Milena___ бързо да се оправяш Simple Smile

Да,благодаря.Днес вече се чувствам човек.Кофтито е,че замествам единия ни човек в офиса и се влачех болна и с температура.Дремах на бюрото като ударен самолет.Но от днес съм по-добре
Нели А,на шест съм вече

Айде,някой няма ли да ни зарадва с 12 черти?
Фло,ей,така да ти остане БТ то
Радинка,ти прави ли тест?Отрицателен ли излезе

Аз си меря БТ най-прилежно.Макар,че с тая болест стойностите са олеле майко като за цикъл.Пия си ФК.Само няма кой да ме опраши  Joy

# 699
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро по пладне  Mr. Green

.Пия си ФК.Само няма кой да ме опраши  Joy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 700
  • Мнения: 742
Миленка  Joy Joy Joy Можем да докарме само до 2 черти, но до 12...  #Crazy  Joy Joy Joy
Много се радвам, че вече си ок   bouquet

# 701
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Можем да докарме само до 2 черти, но до 12...  #Crazy  Joy Joy Joy

Въх,натиснала съм една цифра повече.Ами,нищо,ще трябва да изпълнявате сега цифрата 12.Да се похвалят 6 момичета с по две черта та да ги докараме до 12 черти  Grinning

# 702
  • Мнения: 431
Момичета,понеже някои питаха кой иска да направи темата.Ако искате мога да я направя,но следобяд,че днес ми е лошо,а и сега ще имам малко работа.

# 703
  • Мнения: 965
Прити захващай се за работа. Joy И дано да ти е късметлиска и да ни се похвалиш скоричко,пък и да ни опрашиш.ХА ХА ХА как замо го написах "опрашиш" Hug

# 704
  • Мнения: 431
Ето новата темичка.Дано е на късмет!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=713302.msg24831682#msg24831682

Общи условия

Активация на акаунт