Отговори
# 705
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Аз предлагам, ако искате да си допишем тази темичка....Както искате...

# 706
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Фло,ти кога ще имаш закъснение?Не е лошо да изпишем тази,но вече повеето се набуфкахме в другата

# 707
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Миленче.Цикъла ми обикновено е 24 дни, днес ми е 25 и температурата не е паднала. Денис казва че овулацията ми е била на 13 14 ден и затова може би цикъла ми ще е по дълъг този месец.Знам ли...?! Имам болки като пред цикъл, но температурата ми се повиши днес както писах рано сутринта. Възможно ли е да цъфна днес въпреки че се е покачила?

# 708
  • Мнения: 2 003
Фло и според мен ти е рано още ... ако наистина е тогава О Simple Smile но пък .. стискай краката и не му се давай на този цикъл ... БТ ти е много добре за сега  Praynig

# 709
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Има момичета които си правят тест преди датата за цикъла и им отчита.Чудя се дали да не оттичам за един престо? Нали уж са за по рано от датата на цикъла?

# 710
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Фло,изчакай още 2 дни и тогава прави тест.То може и сега,де.Помисли си.Да не се разочароваш прекарено.Ако пък много те сърби за тест,давай.Дано да не ти дойде.Според мен при тази Т днес няма да ти дойде.В деня на понижение,да,но при тази Т-не

# 711
  • Мнения: X
Има момичета които си правят тест преди датата за цикъла и им отчита.Чудя се дали да не оттичам за един престо? Нали уж са за по рано от датата на цикъла?

Фло, на мен Престо ми отчете на 11-ти ден след о., но чертата почти не се виждаше. По-добре изчакай още малко. Стискам ти палци.  Flowers Four Leaf Clover

# 712
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Фло я си вземи и си направи вместо терзания и мислене един тест , ако покаже - утре пак сутринта ще се тестваш . Аз миналият месец от 7 ден започнах и на 12 ми показа , предният път пък на 11 ден така че според мен показват по рано . Рядко са тези на който не им отчита или не са следили правилно овуто. 
Аз съм ову да видим каква ще я свършим , че моя мъж снощи и предната вечер го изцедих , чакам теста да видя какво ще покаже после .

# 713
  • Мнения: 1 569
Сега Престо по за предпочитане ли са от Sure Check? Колкото и да ми се иска да вярвам, че този тест отчита по-рано от другите, според мен си е ала-бала и най-добре да се чака закъснение. Но знам ли?

# 714
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Пандичка,уж Престото е за ранно отчитане.Но си зависи дали се е наситил достатъчно хормона.Имахме момиче,на което теста отчете на 7 ми ден след овулацията.Но това се случва рядко
Между другото имаме нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=713302.msg24831682#msg24831682

# 715
  • Мнения: 1 569
Хихи, видях, видях  Sunglasses Мерси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт