От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 10

  • 49 309
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 175
не, само се регистрираш и действаш според указанията.

# 721
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Много благодаря за бързия отговор  bouquet

# 722
  • Мнения: 214
Превозвачите, които избрах, губят търга. Имам 1 час да намеря някой, който да бидне в 21.30 в неделя. Идеи?

# 723
  • софия
  • Мнения: 25 646
Превозвачите, които избрах, губят търга. Имам 1 час да намеря някой, който да бидне в 21.30 в неделя. Идеи?
Biddingscheduler

# 724
  • Варна
  • Мнения: 161
Някой да знае КД на какъв курс смята лирата.

# 725
  • Мнения: 623
Имате ли идея за София, при раздаване в събота, това обхваща ли и курса, който пристига предния ден (в петък), или този от предишния петък +сряда?

# 726
  • Мнения: 1 544
Включвам се накрая на темата.
Мисля,че приключвам курса с Габко,тотално ме изгубиха.

Шести ден не могат да намерят начин да ми отговорят на имейл-по телефона не можело така бързо да ме информират защо са пропуснали да ми дадат една от пратките.

А тя продължава да си стои при тях...Супер несериозни.

# 727
  • Мнения: 1
Бихте ли ми препоръчали фирма за доставка на палет около 140 килограма, като трябва да се вземе от адрес (Cheltenham) ?

# 728
  • София
  • Мнения: 8 286
Привет, когато използвате Габко с немски адрес получават ли се известия, че имате получена пратка при тях?

# 729
  • Мнения: 6 031
Привет, когато използвате Габко с немски адрес получават ли се известия, че имате получена пратка при тях?

Не. И в сайта на Габко го пише.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте, много се надявам да ми помогнете Simple Smile. Не съм чела предните теми, дори и тази цялата (признавам си  Embarassed). Търся фирма за пратка от Англия до Пловдив, като цената да е в рамките на разумното, видях, че повечето фирми доставят до килограм за около паунд. Но имам едно изискване, заради което не мога да си намеря фирма посредник, а то е да имат офис в Северен Лондон. Ако някой знае такава фирма, ще съм му много благодарна  Praynig

# 731
  • Мнения: 1 144
Привет, когато използвате Габко с немски адрес получават ли се известия, че имате получена пратка при тях?

Да

# 732
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Привет, когато използвате Габко с немски адрес получават ли се известия, че имате получена пратка при тях?

Да
Не.

# 733
  • Мнения: 125
Здравейте, много се надявам да ми помогнете Simple Smile. Не съм чела предните теми, дори и тази цялата (признавам си  Embarassed). Търся фирма за пратка от Англия до Пловдив, като цената да е в рамките на разумното, видях, че повечето фирми доставят до килограм за около паунд. Но имам едно изискване, заради което не мога да си намеря фирма посредник, а то е да имат офис в Северен Лондон. Ако някой знае такава фирма, ще съм му много благодарна  Praynig
http://www.uktobg.com/Default.aspx/

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте, много се надявам да ми помогнете Simple Smile. Не съм чела предните теми, дори и тази цялата (признавам си  Embarassed). Търся фирма за пратка от Англия до Пловдив, като цената да е в рамките на разумното, видях, че повечето фирми доставят до килограм за около паунд. Но имам едно изискване, заради което не мога да си намеря фирма посредник, а то е да имат офис в Северен Лондон. Ако някой знае такава фирма, ще съм му много благодарна  Praynig
http://www.uktobg.com/Default.aspx/
Благодаря ти за отговора, но това не е в Северен Лондон

Общи условия

Активация на акаунт