От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 10

  • 49 299
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 142
Привет, когато използвате Габко с немски адрес получават ли се известия, че имате получена пратка при тях?

Да
Не.


Ха-ха!
Трябва да уточня, че при предварително регистрирана в сайта пратка не получавам известие. Ако обаче не съм я регистрирала, при получаване в немския склад ми пращат СМС и имейл.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Здравейте, много се надявам да ми помогнете Simple Smile. Не съм чела предните теми, дори и тази цялата (признавам си  Embarassed). Търся фирма за пратка от Англия до Пловдив, като цената да е в рамките на разумното, видях, че повечето фирми доставят до килограм за около паунд. Но имам едно изискване, заради което не мога да си намеря фирма посредник, а то е да имат офис в Северен Лондон. Ако някой знае такава фирма, ще съм му много благодарна  Praynig
http://www.uktobg.com/Default.aspx/
Благодаря ти за отговора, но това не е в Северен Лондон
Всъщност е в северен Лондон, но е далече.
Благодаря ти  Laughing

# 737
  • Мнения: 6 031
Привет, когато използвате Габко с немски адрес получават ли се известия, че имате получена пратка при тях?

Да
Не.


Ха-ха!
Трябва да уточня, че при предварително регистрирана в сайта пратка не получавам известие. Ако обаче не съм я регистрирала, при получаване в немския склад ми пращат СМС и имейл.

Цитирам, какво пише в сайта на Габко(при мен е било точно така):

„- Тази услуга се предлага само за пратки от UK, от склад DE, НЕ се дава информация за пристигнали/получени пратки. Информация за пратки от DE се получава след пристигането им в BG - СКЛАД СОФИЯ(РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН)."
 Laughing

# 738
  • Мнения: 1 142
Информацията в сайта не е актуална. Преди 2 седмици получих пратка от Германия и бях уведомена по същия начин, както за пратките от UK.

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 22:59 от wilian

# 739
  • София
  • Мнения: 8 283
благодаря на всички... пропуснала съм инфото на сайта на Г. Embarassed

# 740
  • Мнения: 115
Момичета, Ocado как изпращат поръчките си? (торбички или кашони?)

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Момичета, Ocado как изпращат поръчките си? (торбички или кашони?)

Окадо и Теско гросъри пращат само в торбички, някои превозвачи слагат нещата допълнително в кашонче

# 742
# 743
  • Мнения: 6
Привет, когато използвате Габко с немски адрес получават ли се известия, че имате получена пратка при тях?
http://www.flamingo-shipping.com/[/sup
Малко късно,но аз ползвам служебно техни услуги и съм ОК с тях
Предполагам,че и на който друг бг спедитор да се обадиш ще те ориентират

Общи условия

Активация на акаунт