Китен 2013

  • 82 011
  • 546
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте,мислим да почиваме в Китен през юни, за сега сме се спрели на хотел Каменец,добре ми се вижда от сниките,а и добра цена 40 лева на човек ол инклузив.Моля ако някой е бил в този хотел да сподели впечaтления? Благодаря

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 16:51 от vlaseda

# 46
  • Мнения: 435
Момичета, между хотел "Оникс" и хотел "Русалка" кой да предпочета, ако имате наблюдения?

# 47
  • Мнения: 166
Хайде и аз в темата!

# 48
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Бяхме миналата година в Русалка-тази пак сме там.Сравнително тихо,чисто ,храната е ок.

# 49
  • Мнения: 435
Благодаря!

# 50
  • Мнения: 3 284
Една оферта от хотел Лазур http://eha.bg/dNRM

# 51
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Да споделя и за Лазур.Миналото лято мои познати искаха да резервират в Русалка ,но нямаше места и от там ги препратили в Лазур.Начинът на изхранване е идентичен ,само че не е толкова луксозно от колкото в Русалка .Познатите ми бяха много доволни .И двата хотела са на една улица .
Сега погледнах Лазур е две звезди и повече прилича на голяма къща или семеен хотел.

# 52
  • Мнения: 1 110
Имам приятели, които бяха отседнали миналото лято в Лазур. Оплакаха се, че било много шумно вечер, поради оживеното място на което се намира и някакво заведение имало към хотела, което също доста пречело, освен това непрестанно миришело на готвено. Просто споделям, понеже веднага се сетих като прочетох името на хотела  Peace

# 53
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Привет и от мен в темата  Grinning
За пръв път ще ходя в Китен

Ще бъдем в периода 24-28 юни в хотел Ариана
http://ariana-kiten.com/bg/
много добри отзиви за хотел, локация и прочие
В пакетната цена влиза закуска и вечеря на блок маса.

# 54
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Извинявам се, че нахлувам в темата но след отменена резервация в момента съм в шах. Гледам и се лутам между темите, и незнам на къде да ориентирам семейната почивка. Искам да попитам за хотел Кремиковци в Китен, понеже виждам че са високи блокове дали има асансьор. По напред в темата беше коментиран. Благодаря

# 55
  • Хасково
  • Мнения: 4
От няколко години почиваме в Китен и сме много доволни.Тази година резервирахме в хотел " Континентал 9000". Някой почивал ли е там? Моля за отзиви.
Относно "Русалка", много хубав и спокоен хотел. Не се колебайте, ще ви хареса.

# 56
  • sofia
  • Мнения: 1 190
voltage13, и ние ще сме в хотел Ариана, само, че в началото на юли. Силно се надявам да е хубаво там, четох добри отзиви. Ако някой вече е ходил там ще се радвам да сподели мнение.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Здравейте, някой с мнение за хотел Съндей?

# 58
  • Мнения: 135
Мирта, и ние ще сме в хотел Ариана  началото на  юли.Ще чакаме отзиви от Voltage13 дали са доволни от почивката си.                         

# 59
  • Мнения: 3 284
Тази година е отворил врати нов хотел.Вижте това.http://www.lapni.bg/offer/6770/LAST-MINUTE-%D0%B2-%D0%9A%D0%98%D … D0%A2%D0%9D%D0%9E

Общи условия

Активация на акаунт