СЕПТЕМВРИйчето всеки ден на разходка излиза, мама във форма започна да влиза!

  • 21 038
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 269
Здравейте  Hug Аз рядко се включвам напоследък, но нали ми се налага 2, 3 седмици да ходя на работа и съвсем не ми остава време
Памперси ползваме на Либеро, откакто се е родила, доволна съм за сега.
Пловдивските мами, къде водихте бебоците на ехограф, че аз още се ослушвам и ще изтече направлението   Whistling
Иначе с другите изследвания сме готови, бях се запасила с 4 колектора, а се справихме от първия опит  Flutter  Днес за първи път и дадох пилешко, омете го  Crazy Фейт, Ваянка яде И месо  Mr. Green  Hug
Зори, викаш ще хапваме попара и ние покрай тях  Laughing
През нощта спи с боди с къс ръкав, чорапки и нещо като пижамка (панталонче и блузка), завивам я с олекотена завивка.
Ние също мислим да я кръщаваме, но лятото. Тогава ще се приберем малко при бабите и дядовците, та тогава. Мисля че майката не е задължително да е кръстена, но кръстникът или кръстницата трябва, поне такива са ми спомените от баткото.
Опииии ... ей ме де съм и аз  Mr. Green
Днес пак голяма хайманосване ... печеше, топличко, ама имаше леко гаден вятър  Crossing Arms Утре го дават по-хубаво, така, че навима групичката да слизаме към градската градинка. Утре обаче ще се реши  Mr. Green Hug
А аз пак съм на работа  Crossing Arms


# 676
  • Мнения: 2 802
Пловдивските мами, къде водихте бебоците на ехограф, че аз още се ослушвам и ще изтече направлението   Whistling
Иначе с другите изследвания сме готови, бях се запасила с 4 колектора, а се справихме от първия опит  Flutter  

Днес за първи път и дадох пилешко, омете го  Crazy Фейт, Ваянка яде И месо  Mr. Green  Hug


 Joy браво на момичето, добре си хапва  Mr. Green

ходихме в МЦ при д-р Казаков Heart Eyes отидохме и веднага ни прие.


Оххх Мериии  ooooh! какво ти е на главата. Аз такива номера няма да търпя  Naughty
Дръж си на думата и това е  Hug

Вие хубаво ги обличате децата, ама я кажете каква е температура сега в стаята  Thinking Mr. Green
Аз все още държа на 21/22 но си мисля дали не е топло вече  Whistling



Фейт и аз не съм ги виждала тези памперси, имат ли ластик на кръста?

Не, не са като на Либеро ... те и сегашните на Памперс нямат ... ластичето е само на ушичките  Heart Eyes


# 677
  • shumen
  • Мнения: 18 083
При нас Т в стаята е 22/23 градуса.Дребен тази вечер се изака в коритото като го къпахме.

# 678
  • Мнения: 175
Бързо привет и от мен  Simple Smile
Фейт,  памперсите  Active Fit  Емма е от 3м. с тях. Много по гъвкави са, меки, никога не са пропускали пико  и са на звездички през един, сини и зелени  Heart Eyes Не знам как ще са немските, но от тукашните съм доволна. а за през нощта ползва нощни на Памперс.
За през нощта спи по боди с къс ръкав, пижама или боди с дълъг ръкав  и чувал. Температурата е 21-22 и понякога става 23  Crazy ама тогава отварям прозореца, че много ми става топло  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 224
Ние кръщане ще правим на 07 07 Simple Smile Аз пък искам да направим голямо празненство с всички приятели, Поне сватба като нямах, това да е  Crossing Arms  Mr. Green Предопредих, че за разлика от погачата, тук всичко аз решавам и без да ми се бъркат.  Naughty Нямам търпение просто  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 175
кръщене искам когато се приберем в Бг което ще е на 19 май за 3 седмици..., но ще има  такова ако няма погребение....

# 681
  • Мнения: 8
При нас температурата е около 19/20 като рано сутринта предполагам пада малко, че сме в къща с парно.
А за кръщенето за сега мислим да е на 11 май, на мен много много не ми се иска да каня цялата рода ама се опитват да ме навият, та ще видим  Crossing Arms все пак ще видим и с колко финанси ще разполагаме де  Whistling

# 682
  • Мнения: 2 802
Добро утрооооооооооооооооооооооооооооооо  newsm68



Наспахте ли се  Mr. Green ММ не е, щото Пламен цяла вечер се е будел на често и го е катерил  hahaha /обича като сме легнали и да се качва по нас за да стои прав  ooooh!/аз обаче съм спала като път и нииищоооо не съм чула  Whistling


Ева
... ще ги пробвам днес тези памперси  Hug
Иначе скорошно пристигане, леко и най-вече няма тъжни случаи в семейството  Hug

Стаси ... никога не е късно за сватба  Naughty Hug

# 683
  • Мнения: 294
Добро утро  Heart Eyes

Бухала на Фейт, не ми харесва, затова си слагам моето любимо кафе  Wink Heart Eyes



Времето е супер днес, ще обикаляме ли центъра  Grinning Heart Eyes

Сиси аз още се чудя и месо не съм дала  Whistling

Ева дано всичко да се оправи и баба ти да е добре  Praynig Hug

Само два пъти се буди Тони тази нощ, но на мен пак ми се спи, явно ще съм си хронично недоспала  Grinning

# 684
  • Мнения: 10
здравейте
ако се разберем за центъра идвам и аз

# 685
  • Мнения: 217
Добро утро  Hug
Мерси за кафето   bouquet аз ще се възползвам. Фейт и при нас се случва аз да спя като пън, а ММ да става и да храни Пламен нощем  Mr. Green Не знам какво ми става, но аз докато го чуя и то ММ му направил мляко и то аз за какво да ставам и продължавам да си спя. Така съм от 2 седмици, и не мога да си обясня, как спя непробудно понякога, а преди това чувах как Пламен диша докато спи, никога не съм спяла като къртица, но ето виж нещата се промениха. Надявам се само и Пламен да спре да се буди нощем, но ще я видим тая работа ....
Ние сме планували да кръстим Пламен след Великден, само да видим кога кръстницата ще му е свободна. Замислили сме го да сме ние 3-та+ лелята и чичото и естествено кръстницата и мъжа й. Обаче ако дойде още една наша семейна двойка, ще се радваме. Мислим да го кръстим в Троянският манастир. Аз там съм кръщавана и бих искала и малкото съкровище да го заведем там. Има къде да се разходим и да подишаме чист въздух. Там на мен ми е много любимо място и така ме зарежда. Миналата година по това време, докато бях бременна ходихме  компания 4 двойки и си прекарахме повече от страхотно. Та се надявам пак да прекараме хубаво.
Днес времето при нас се очертава хубаво, но май няма да излизаме, а ще гледам да си свърша домакинската работа, че с ММ да обикаляме уикенда. Хубав и слънчев ден на всички  Hug

# 686
  • shumen
  • Мнения: 18 083
Добро утро!Ние сме станали в 7 и след малко изчезваме на разходка,че е напекло едно слънчице.Аз успях да простра и сега ще пускам прахосмукачка и изчезваме.Днеска мисля да го пробвам да яде навънка,но ще видим успешен опит ли ще е.
ООпс,отивам да мия наакано дупе,че и се оповръща от игра.

# 687
  • Мнения: 2 802
Времето е супер днес, ще обикаляме ли центъра  Grinning Heart Eyes

Къде го видя това суперско време  newsm78 Mr. Green
Слънцето даже се скри, а го даваха топло и слънчево  Thinking повече няма да го слушам Чолаков  Crossing Arms



....  Надявам се само и Пламен да спре да се буди нощем, но ще я видим тая работа ....

И адаша още става и  не знам как да го отуча - търси още мляко ... голямо е млекарче значи  ooooh! Mr. Green Ама той през деня не яде много ,за това сигурно вечер е така  Outta Joint
Ние кръщенето сигурно ще го правим в църквата до нас  Mr. Green там сключихме и брак Crazy
Не ми се бият сума ти и км за едно кръщене  ooooh! иначе може до Бачково да идем /20 минути път/, ама там ще ни одерат кожата сигурно  Money
А по принцип кой трябва да е кръстник на бебето - тук тази чест се падало на нашия кръстник  newsm78

здравейте
ако се разберем за центъра идвам и аз

Чакай да видим времето, че нещо ме притеснява  Mr. Green
Ако решим ще пишем  Hug

# 688
  • Мнения: 217
Фейт, и Моят Пламен си иска млякото нощем. Лъжем го с вода, но не спира да реве докато не си изцока млякото. Може малко да е, но да си цокне.
На Пламен кръстница ще е моята приятелка от детските години. С нея сме неразделни. Мисля, че тя е най- подходяща.

# 689
  • Мнения: 478
Добро утро,ммм кафе си взимам и от двете,а и тортичка не отказвам Mr. Green
Маги спи с боди с дълъг ръкав,чорапки,и клинче(панталонче),завита с поларено тънко одеалце,от 3 дни парно пускаме само вечер след 8,за баня.в стаята е 22=23 градуса.
Баткото си е отново вкъщи-с хрема,аман вече...

Общи условия

Активация на акаунт